ношения слуховых аппаратов

Потрібно негайно відвідати фахівця при появі перших же симптомів будь-яких порушень з боку слуху, тим більше що процедура ця безболісна і багато часу не потребує.

Моделі слухових апаратів останнього покоління мініатюрного розміру, деякі з них і зовсім непомітні. Тому не варто хвилюватися про те, яке слухове рішення буде знайдено. В Україні придбати слухові апарати, практично непомітні для сторонніх очей, цілком реально.

Вирішенням питань, що пов’язані з використанням слухових приладів, займається лікар-отоларинголог. Але для початку йому необхідно виявити дисфункцію, провести діагностику і призначити лікування. Добираючи методику лікування і корекції, до кожного пацієнта здійснюється індивідуальний підхід з урахуванням його способу життя і потреб. Обов’язково враховуються такі нюанси як форма і розмір вуха, ступінь порушення слуху та інші особливості, притаманні кожній людині.

Головне завдання отоларинголога полягає в тому, щоб знайти максимально правильне рішення і підібрати пацієнту такий слуховий апарат, який зробить проблему мінімальною і поліпшить тим самим його повсякденне життя.

Основні правила придбання слухових апаратів, які будуть корисні кожному

Слухові апарати купуються пацієнтом тільки після проходження певних етапів:

  • сучасна діагностика;
  • консультація фахівця, з метою підбору відповідного слухового апарату;
  • період адаптації;
  • пробне використання;
  • придбання у власність.

Допоможе визначитися з вибором приладу лікар-консультант, що має певну кваліфікацію та досвід. Якщо не було помилки в підборі моделі, то через деякий час пацієнт повинен відчути деяке поліпшення здатності слухати. А це, в свою чергу, підвищить якість життя, зробивши його більш комфортним, і зніме тривале напруження.

Обстеження у лікаря-сурдолога в нашому ЛОР-центрі

Найважливішим моментом у вирішенні проблеми є безпосередньо приймання у досвідченого фахівця. Для початку лікар-сурдолог повинен діагностувати поріг чутності на різних аудіочастотах. Це досягається при використанні такого приладу, як аудіометр. Тільки кваліфікований фахівець зможе відповісти на такі питання, як особливості будови ваших органів слуху, ступінь глухоти, які сучасні прилади пропонуються пацієнтам і якими функціями вони володіють, яку модель, з урахуванням технічних особливостей, варто вибрати пацієнту.

Щоб модель слухового апарату була підібрана правильно, пацієнту потрібно максимально точно пояснити лікарю свої побажання з урахуванням способу життя, роботи, своїх уподобань. Також необхідно визначити суму, яку ви могли б витратити на придбання слухового апарату.

Примірка і тестування слухових апаратів, які зможуть вам допомогти

Після консультацій та діагностики лікар повинен провести додаткові оцінювальні тести, що включають:

  • визначення рівня чутності;
  • оцінка якості слуху з використанням апарату і без нього;
  • перевірка самого приладу в різних акустичних ситуаціях, після чого запропонувати різні моделі на ваш вибір.

Примірявши та розглянувши кілька різних апаратів, пацієнт зможе зрозуміти, наскільки він буде комфортний у повсякденному житті. Придбати відповідну модель можна у Києві.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *