пробное ношение слуховых аппаратов

У продажу є величезний вибір слухових апаратів. Моделі відрізняються за методом виконання (зовнішні або з розташуванням усередині слухового каналу) і набором опцій. Купити сьогодні в Києві необхідний пристрій не складно. Однак слід мати на увазі, що без пробного використання протягом кількох днів не можна бути впевненим у тому, що ви зробили правильний вибір. Якщо під час тестування з’явилися неприємні відчуття, дискомфорт в спілкуванні з навколишніми, незручність використання вдома або на роботі, варто подумати про зміну апарату.

Що слід враховувати при купівлі слухових апаратів?

До придбання пристрою, за допомогою якого можна розраховувати на відновлення слуху, слід підходити обдумано. Не варто забувати про наступні моменти:

 • інноваційні рішення в сфері розроблення слухових апаратів дозволяють зробити носіння таких пристроїв непомітним для оточуючих завдяки компактним розмірам, коли апарат може розміщуватися всередині вушного каналу;
 • сучасні завушні варіанти, виконані в єдиній зі шкірою людини колірній гамі, все менше «кидаються в очі»;
 • якщо для вас пріоритетом є компактність апарату, будьте готові до того, що елементи живлення, що вимагають періодичної заміни, також будуть мініатюрними, що в літньому віці або при наявності проблем з точністю рухів пальців рук стане досить складним;
 • внутрішньовушні пристрої заборонено використовувати при наявності запальних процесів в слуховому проході та середньому вусі;
 • набір опцій вибраного вами пристрою є визначальним чинником, що впливає на його ціну; чим вища вартість пристрою, тим якісніше буде відтворений ним звук, тим більш складним за функціональністю виявиться прилад; розбірливість мови безпосередньо залежить від відсутності сторонніх шумів.

Настроювання слухового апарату

Рішення проблем зі слухом повинно мати індивідуальний підхід. Необхідно брати до уваги різні обставини: анатомічні відмінності вух, особливості захворювання, спосіб життя пацієнта. Для досягнення максимального комфорту при використанні приладу фахівцем проводиться настроювання слухового апарату. Така операція може бути здійснена як з використанням комп’ютерів, так і в ручному режимі.

Налаштування приладу виконується безпосередньо перед його використанням. Якщо ви почнете носити слуховий апарат відразу ж після покупки, існує ризик, що ваші очікування не виправдаються через неприємні відчуття, що викликані відсутністю навичок використання всіх доступних опцій пристрою. Це навіть може призвести до відмови від апарату. Самотужки також не варто намагатися налаштувати прилад, оскільки це неможливо без необхідних навичок і спеціальних знань. Вузькоспеціалізовані центри зможуть допомогти в якісному налаштуванні слухового апарату. Також слід мати на увазі, що через місяць після первинної настройки вам необхідно повторно звернутися до центру, де фахівець виконає додаткове налаштування вашого пристрою.

Параметри апаратів для відновлення слуху

Щоб правильно підібрати слуховий апарат, який підходить саме вам, потрібно дослідження, результатом якого буде графічне зображення здатності чути звуки різних частот (аудіограма). Наявні моделі слухових апаратів налаштовуються по-різному:

 • програмовані слухові апарати – за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення, в даному випадку чутливість приладу налаштовується на підставі аудіограми, отриманої в ході попереднього дослідження;
 • непрограмовані пристрої налаштовуються за допомогою спеціальних тримерів.

Щоб у ході використання слухового апарату, з урахуванням закладених у нього технічних рішень і програмних опцій, ви змогли належним чином оцінити досягнення сучасної медицини, пристрій повинен бути налаштований професіоналом. Не ігноруйте цю процедуру: тільки фахівець зможе вам забезпечити комфортне звуковідтворення, дати рекомендації щодо експлуатації приладу, навчити правильного поводження з апаратом.

Наш медичний центр володіє всім необхідним для успішного рішення цієї задачі. Інноваційне медичне обладнання та досвідчені професіонали гарантують отримання послуг найвищої якості. Нашими перевагами є:

 • консультації, дослідження і терапія, які проводяться спеціалістами вищої категорії з широким практичним досвідом;
 • інноваційне ЛОР-обладнання провідних світових виробників;
 • програмне забезпечення, що гарантує ефективність діагностики порушень слуху, підбір і регулювання вашого слухового апарата.

Якою б важкою не здавалася недуга, наш медичний центр гарантує вам повернення до нормального життя. Скориставшись нашими послугами, ви знову знайдете здатність чути, позбудетеся від комплексів під час спілкування з навколишніми, до вас повернеться можливість вести активний спосіб життя без непотрібних обмежень.

Якщо у вас є проблема, не варто замикатися в собі та відкладати візит до нашого медичного центру! Вже після першої консультації ви зрозумієте, що звернулися за потрібною адресою. Найкраще медичне обладнання, увага до кожного пацієнта, досвід та професіоналізм наших фахівців – гарантія того, що вам більше не доведеться залишатися на самоті з хворобою. Наші співробітники забезпечують супровід пацієнтів на всіх етапах обстеження та терапії:

 • складання аудіограми на підставі комплексної діагностики органів слуху;
 • підбір слухового апарату, що відповідає саме вам;
 • коректне налаштування пристрою;
 • навчання правильної експлуатації та поводження з апаратом.

До ваших послуг широкий вибір слухових апаратів, як завушних, так і різних внутрішньоканальні. Ви зможете підібрати пристрій з урахуванням ваших фінансових можливостей та побажань щодо набору опцій. Наш медичний центр допоможе вам повернутися до прекрасного світу навколишніх звуків.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *