Слух – важливий спосіб взаємодії з навколишнім світом. Він дає можливість спілкуватися, жити емоційно насиченим життям. Якщо зі слухом виникли проблеми, вирішити їх можна в центрі «Беттертон». Ми пропонуємо широкий асортимент слухових рішень для будь-яких стадій приглухуватості. Фахівці центру протестують ваш слух, підберуть слухові апарати, внесуть налаштування і детально розкажуть, як користуватися приладом.

Але це ще не все! У «Беттертон» ви не просто купуєте слуховий апарат вигідно і з гарантією, а й помітно покращуєте якість життя. Наприклад, можете отримати iPhone в подарунок при покупці. Як це працює? Зараз розповімо!

Подробиці акції

З 15 листопада 2019 року в усіх Центрах Слуха “Беттертон” діє спеціальна пропозиція на цифрові слухові апарати моделі Halo 2400 (RIC, BTE). Купуючи 2 прилади Starkey Halo 2400, ви отримуєте iPhone ХR 64 Gb практично безкоштовно. Окремо покупка слухових апаратів обійдеться в 110 000 грн, айфона – 19 300 грн. За нашою акції ви можете отримати їх на вигідних умовах – заплативши 115 000 грн, замість 129 300 грн.

Розмір знижки становить 14 300 грн, а це майже повна вартість iPhone ХR 64 GB. Але це ще не все. Адже використовуючи слухові апарати разом з айфоном, ви отримуєте набагато більше вигод!

Чому слуховий апарат і iPhone – ідеальна пара?

У центрі «Беттертон» ми реалізує продукцію лідера слухової індустрії – компанії Starkey. Цей виробник випустив революційну серію Halo, Halo 2 і Halo iQ. Вони розроблені для молодих користувачів, бізнесменів і всіх, хто веде активний спосіб життя.

У чому головний плюс цієї серії? Слухові апарати Halo створені для підключення до iPhone, Apple Watch, iPad, Ipod Touch. Вони синхронізуються з системою IOS і управляються за допомогою спеціального додатку TruLink. Спільне використання Halo™ і TruLink відкриває перед користувачем більше можливостей:

 1. Дає кристально чистий звук
 2. Прибирає перешкоди, шурхіт і інші зайві звуки
 3. Фільтрує сигнал в галасливих місцях
 4. Транслює прямо з телефону дзвінки, музику, аудіозаписи, електронні листи

Це цифрові апарати нового покоління, які роблять революцію в якості звуку. З ними можна одним дотиком відповідати на телефонні дзвінки, розмовляти без допомоги рук, з комфортом слухати музику.

За допомогою програми TruLink SoundSpace ви можете задавати індивідуальні настройки для кожної локації. Апарати синхронізується з GoogleMaps і запам’ятовує настройки для місць, де ви часто буваєте. Просто проведіть пальцем по дисплею і збережіть вибрані параметри. Наступного разу додаток визначить вашу геолокацію і саме задасть потрібні налаштування.

Крім цього слухові апарати Хало в поєднанні з айфоном значно полегшують користувачеві життя:

 • Дозволяють регулювати гучність або відключати звук одним дотиком. Якщо ви використовуєте Apple Watch, досить доторкнутися до зап’ястя, щоб змінити налаштування.
 • Легко знаходять слуховий апарат – якщо ви не пам’ятаєте, куди його поклали. Спеціальна функція “Знайти мій слуховий апарат” моментально визначає місце розташування приладу. Завдяки спеціальному датчику, чим ближче пристрій, тим голосніше буде сигнал.
 • Роблять водіння комфортнішим. У додатку можна налаштувати спеціальний авто-режим. Програма знижує гучність звуків, які можуть відволікати від керування машиною.
 • Інтегруються з Siri. Система розпізнає текст електронних листів та інших повідомлень і промовляє вам його прямо у вуха.
 • Служать довго. Корпус отримав спеціальне покриття HydraShield®2, яке відштовхує відторгає вологу і вушну сірку. Завдяки цьому апарати стійкі до зовнішніх впливів.

Подбор СА-Настройка фото

Де можна отримати iPhone в подарунок?

Адреси центрів слуху «Беттертон» в яких проходить акція:

 1. метро “Вокзальна”, метро “Університет” ー вул Саксаганського, 103
 2. метро “Нивки”, вул. Невська 2Л, 1 поверх (орієнтир ー супермаркет “Фуршет”)
 3. метро “Дарниця”, вул. Андрія Малишка 2, 3-й поверх
 4. метро “Оболонь”, вул. Йорданська 17А (орієнтир супермаркет “Велика Кишеня”)

Запишіться на консультацію прямо зараз! Кількість подарунків та акційних слухових апаратів обмежена – айфони дістануться не всім!

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей по телефону:

+380500358717

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *