Эндоскопия

У нашому отоларингологічному медцентрі всі пацієнти можуть пройти дослідження носоглотки, горла і вушниці за дуже низькими цінами. Ми гарантуємо високу якість результатів обстеження, тому що наш центр оснащений новітнім обладнанням.

Поняття внутрішнього дослідження носоглотки

Діагностику ЛОР-органів дорослим і дітям проводять з допомогою відеоендоскопа. Технічно він являє собою світлопровідний прилад, що складається з тонкої трубки та передавача зображення. За допомогою цього унікального апарату фахівці виявляють навіть найнезначніші відхилення в анатомії органів і наявність патологій, плюсом до всього йде той факт, що цим приладом можна взяти матеріал для біопсії.

Під час процедури пацієнт може спостерігати за дослідженням на моніторі. Результати діагностики зберігаються в електронному вигляді, що дозволяє в будь-який момент до них звернутися, щоб порівняти дані до початку лікування і після, а також проконтролювати стан після хірургічної операції.

При якому діагнозі виконують ендоскопію?

При наявності таких захворювань дітям і дорослим показано ендоскопічне дослідження:

  • аденоїдит, поліпи;
  • патологія носової перегородки;
  • захворювання носа: риніт, синусит, гайморит;
  • захворювання горла: тонзиліт, фарингіт, ларингіт;
  • різні онкоутворення.

Особливості ендоскопії порожнини носа

При огляді фахівець оцінює стан внутрішніх структур носа і дренажні якості носових пазух. Процедура безболісна, але в особливих випадках можлива аплікаційна анестезія. Дослідження проводиться при використанні ендоскопів двох типів:

  • м’який. підходить для проведення огляду носоглотки після операцій;
  • жорсткий. Він виявляє структурні патології та дозволяє виявити поліпи навіть невеликих розмірів, які при візуальному огляді виявити не можна.

Коли проводять ларингоскопію?

Суть цієї процедури полягає у вивченні стану гортані та голосових зв’язок. На даний момент є два типи ларингоскопії, які використовуються для діагностики:

  • з допомогою гнучкого фиброларингоскопа досліджується гортань;
  • для операцій використовують жорсткий ендоскоп.

Відеоендоскопія значно полегшує ЛОР-лікарям процес діагностики та прискорює визначення захворювання. І якщо звернення до фахівця відбулося вчасно, то є шанс виявити захворювання на ранній стадії й тим самим прискорити одужання.

Вам набрид постійний нежить? Сильно болить горло? Клініка «ЛОР-центр» чекає на вас. Досвідчені фахівці, новітнє обладнання, а вартість консультації ЛОРа – цілком доступна.

Записатися на приймання ви можете прямо на сайті, в спеціальній формі.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *