Какая цель речевой аудиометрии

Цим терміном фахівці традиційно позначають втрату слуху в зовнішньому або середньому вусі.

Що це таке?

Цей діагноз з’являється в тому випадку, коли є якась перешкода для проходження звуків на етапі від середнього або зовнішнього у внутрішню частину вуха. Даний діагноз здоровій людині легко відчути на собі, лише самостійно прикривши слуховий прохід рукою.

Причини виникнення

Серед причин появи даного діагнозу фахівці називають різні інфекції органів слуху, а також доброякісні пухлини, механічні пошкодження барабанної перетинки, і поряд з цим вроджені патології розвитку зовнішнього і середнього вуха.

Як проявляється?

При кондуктивній приглухуватості зрозуміла тільки розбірлива мова, причому тільки при умові, що вона досить гучна. Слуховий апарат у цьому випадку може допомогти, але якість звуковідтворення може бути недостатньою.

Як лікувати?

В першу чергу, при встановленні такого діагнозу, порятунком може стати слуховий апарат. Цього буде достатньо при не значній втраті слуху, але вже при середній або сильній глухоті слуховий апарат може стати нікчемним. Причиною цього можуть бути патології розвитку вуха або труднощі з налаштуванням апарату.

Щоб використовувати технічні засоби при кондуктивнії приглухуватості, доведеться виставляти гучність на максимальний рівень, щоб звук без спотворень проходив через заблоковане середнє вухо у внутрішнє. А також апарат здатний посилити наявне інфікування, що буде супроводжуватися ще й болісними відчуттями.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *