Консультация ЛОР-врача

У нашому ЛОР-центрі проводяться обстеження людей будь-якого віку на сучасному європейському обладнанні. Ми в змозі чітко діагностувати захворювання вуха, горла та носа, виявляємо приховані патології та користуємося для цього новітніми ендоскопічними методиками, наприклад, застосовуємо відеоендоскоп. Дорослі та діти можуть прийти на консультацію і безкоштовно пройти огляд, метою якого буде виявлення або, навпаки, виключення, серйозних проблем.

Відеоендоскоп допоможе лікарю приділити належну увагу зонам, які важко візуалізувати при традиційних оглядах, де відсутня спеціальна апаратура. Основна особливість описуваного інноваційного методу полягає в присутності в апараті камери мініатюрного обсягу, що виводить зображення досліджуваної ділянки на спеціальний екран.

Крім того, відеоендоскоп в змозі відмінно висвітлити важкодоступні місця, а виведене на екран зображення відрізняється високим розділенням. Ці обставини в сукупності дозволяють зробити обстеження максимально об’єктивним і допомагають у встановленні правильного діагнозу.

Неоднозначність і точність одержаних в результаті діагностики даних дозволяє грамотно вибрати подальшу терапію, що позитивно позначається на лікуванні, прискорюючи його і роблячи ефективним. Ми намагаємося за будь-яких обставин не звертатися до сильних антибіотиків і важких медикаментів, зупиняючись на останніх досягненнях медицини, щоб під час лікування не завдати організму пацієнта якого-небудь збитку.

Ми практикуємо комплексні огляди вуха, горла і носа з використанням відеоендоскопа компетентним фахівцем вже під час першого відвідування. Якщо є патології, то вони будуть виявлені відразу ж, щоб не втратити жодного дня і не дати розвинутися захворюванням.

Раді повідомити вас, що пацієнти, що пройшли в нашому центрі курс лікування, від сплати за подальші консультації фахівців та дослідження за допомогою відеоендоскопа звільняються. Більш того, на курсі лікування з подальшим проходженням фізіотерапевтичних процедур у нашій клініці можна заощадити близько 30%.

Перераховані нижче дії увійдуть до огляду ЛОР-органів:

  • первинний огляд та діагностичні заходи;
  • обстеження ЛОР-органів з допомогою відеоендоскопа;
  • остаточне встановлення діагнозу;
  • призначення лікування з рекомендаціями лікаря.

Такий підхід виключає діагностичні помилки й надає можливість підібрати оптимальне лікування на підставі отриманої в результаті обстеження інформації.

Що собою являє відеоендоскопичне обстеження

За допомогою ультрасучасного обладнання в нашому ЛОР-центрі отримують відомості щодо стану органів пацієнтів, а потім, ґрунтуючись на цих даних, ми надаємо консультації. Щоб візуалізувати та вивести зображення важкодоступного місця, яке підлягає обстеженню, ми користуємося спеціальним широкоформатним монітором, головна перевага останнього — високе розділення і зручне для діагностичних маніпуляцій розміщення.

При проведенні ендоскопії нами застосовуються чутливі апарати, вироблені в Європі, здатні дати максимально чітку картину захворювання. Завдяки використанню цих апаратів повністю виключаються будь-які неприємні відчуття у пацієнта. Перше приймання триває не менш ніж 30 хвилин. Протягом цього строку фахівець проведе діагностику ЛОР-органів за участю відеоендоскопа. Цікаво, що якщо є охота, пацієнт сам зможе простежити за тим, як проводиться дослідження.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *