Консультация сурдолога фото

Слух – це один з найважливіших органів чуття людини, але частина населення всієї планети страждає від проблем зі слухом різного ступеня.

Проблеми зі сприйняттям звукового сигналу можуть бути вродженими або набутими, але лікування захворювання в обох випадках повністю залежить від професіоналізму лікаря і правильного діагнозу.

Наш діагностичний центр пропонує вам скористатися послугами кваліфікованих фахівців і пройти повне обстеження на сучасному обладнанні. Якщо у вас виникли проблеми зі слухом, то ви можете записатися на первинне приймання, під час якого лікар проведе огляд і призначить комплекс діагностичних процедур для виявлення причини захворювання.

Сурдологія є розділом медицини, яка займається проблемами слуху. Головним завданням лікаря-сурдолога є встановлення діагнозу та вибір методики лікування порушення слуху.

Згідно з статистикою, 6 з 10 людей стикаються зі слуховими патологіями в різних проявах. Порушення слуху можуть бути вродженими (генетичні, пов’язані з патологіями розвитку) і набутими (наслідки захворювань, вік, травми).

Наш Центр слуху, призначений як для дорослих, так і для дітей, запрошує на консультацію до висококваліфікованого сурдолога. Великий практичний досвід гарантує достовірну діагностику і успішне лікування різних порушень слуху.

Коли необхідно звернутися за консультацією до лікаря-сурдолога в 2020 році?

Перевірка слуху не є обов’язковою процедурою і багато хто просто забувають про важливість нормального функціонування слухового апарату. До групи ризику належать люди, які працюють на виробництві з високим рівнем фонового шуму, прихильники гучної музики і ті, хто переніс складні інфекційні захворювання слухового апарату. Крім явних причин порушення слуху, в медицині відзначені випадки, коли порушення роботи слухового аналізатора ставали наслідком загострення цукрового діабету. Розлад обміну речовин і серцево-судинна недостатність також призводять до зниження чутності.

Тривожними сигналами втрати слуху, що вимагають термінового звернення за порадою до лікаря-сурдолога, є наступні ознаки:

 • Зниження порогу чутності. Вам доводиться напружуватися, щоб почути тиху мову співрозмовника.
 • Відсутність реакції на дзвінок мобільного телефону. Ви стали часто пропускати дзвінки, тому що не почули їх.
 • Для розмови в галасливих умовах вам потрібно максимально сконцентруватися.
 • Погано сприймаєте мову по телефону.
 • Часто чуєте зауваження від навколишніх з приводу гучного прослуховування телевізора або радіо.
 • Перепитуєте співрозмовника.

Послуги лікаря-сурдолога в Києві для дорослих і дітей

Отоларингологічний центр пропонує скористатися послугами кваліфікованого сурдолога для дорослих, який проведе повну діагностику вашого слухового апарата і підбере найбільш ефективні засоби лікування. Кваліфікація спеціаліста підтверджена міжнародними сертифікатами та багаторічним досвідом. Під час першого відвідування лікар проводить первинну діагностику і призначає методи дослідження. Комплексна діагностика складається з декількох технік тестування слуху:

 • аудіометрія. Діагностична процедура, яка спрямована на виявлення порогу сприйняття (мовного, порогового, надпорогового);
 • імпедансометрія. Дане тестування спрямоване на повне дослідження барабанної перетинки і Євстахієвої труби. Виявляє загальний стан середнього вуха;
 • отоакустична емісія. Діагностика оцінює функціональність внутрішнього вуха.
 • загальне обстеження ЛОР-органів.

Діагностика здійснюється на висококласному європейському спецобладнанні, виготовленому лідером у сфері медтехніки.

Сурдолог в Киеве фото

Де отримати висококваліфіковану допомогу сурдолога в Києві?

Знайти кваліфікованого лікаря-сурдолога, чиї послуги доступні, а якість відповідає найвищим європейським вимогам, досить складно. У нашому центрі ви зможете пройти комплексне обстеження на виявлення причини зниження слуху і отримаєте кваліфіковану консультацію лікаря, який призначить подальше лікування.

Всі дослідження проводяться на сучасному обладнанні й кожен пацієнт проходить кілька діагностичних етапів. На основі отриманих даних формується діагноз і призначається лікування, яке буде найбільш ефективним в кожному окремому випадку:

 • помилковий отосклероз – поразка звукопровідної системи внаслідок розростання сполучної тканини;
 • вікова і нейросенсорна приглухуватість;
 • отосклероз – патологічний ріст кістки.

Вчасно отримана консультація сурдолога допоможе своєчасно виявити слухові порушення та розпочати їх лікування. У нашому Центрі слуху пацієнти отримують допомогу у виборі слухового апарату, готуються до слухової реабілітації. Наші фахівці перепрограмують і налаштовують слухові апарати Starkey. На нашому сайті кожен охочий зможе онлайн перевірити свій рівень слуху.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38067 260 57 34

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *