Ваш малюк часто хворіє? Вам потрібна ретельна діагностика і професійне лікування? Наш ЛОР-центр обладнаний новітніми апаратами для лікування і діагностики, а огляд проводиться досвідченими фахівцями.

Ключова інформація:

  1. На перебіг ЛОР-хвороб у малюків великий вплив робить вік. Чим молодша дитина, тим, як правило, яскравіше проявляються симптоми захворювання.
  2. При легкій застуді буває досить прополоскати носоглотку лікарським розчином. Але якщо з’являються ускладнення, або якщо нездужання переходить з гострої форми в хронічну, то тут ніяк не обійтися без звернення до досвідченого отоларинголога.
  3. Оганян Христина Альбертівна – досвідчений, висококваліфікований лікар з великим стажем роботи. Вона приймає не тільки дорослих, а й дітей самого різного віку, в тому числі і новонароджених. Легко знаходить індивідуальний підхід до юних пацієнтів, дохідливо і детально відповідає на запитання батьків.
  4. Консультація в нашому ЛОР-центрі включає в себе обов’язковий безкоштовний огляд – відеоендоскопія.

Маленькі дітки страждають від гострих і хронічних хвороб вуха, горла і носа дуже часто, тому послуги отоларинголога виявляються досить затребуваними. У пріоритетах нашого ЛОР-центру якісне лікування дітей-немовлят – вони вимагають особливого підходу і дуже дбайливого ставлення.

У клініці є сучасне обладнання для проведення діагностики. В наявності аудіометр, ендоскоп, тімпанометр і інша якісна апаратура.
Зміст сторінки:

Типові дитячі ЛОР-хвороби

Хвороби вух

Отит (гострий і хронічний). Для гострої стадії запалення вуха характерний сильний больовий симптом, тому малюки переносять його з великими труднощами. Крім болю, спостерігається закладеність вух і погіршення здатності чути. Температура тіла підвищена, часто бувають гнійні виділення з вуха. Якщо нездужання спровоковано вірусом, процес може поширитися і на інші ЛОР-органів, а також на слинні залози і лімфатичні вузли. Хронічна форма відрізняється більш м’якою симптоматикою, хоча його лікування часто вимагає більше часу.

У нашому ЛОР-центрі, при підозрі на отит, доктор проводить комплексне обстеження органів слуху із застосуванням ендоскопа. При необхідності, можуть призначатися тімпанометрія і аудіометрія. Потім ставиться діагноз, призначається фізіотерапевтичне лікування і прописуються медикаменти.

Сторонні тіла і сірчані пробки. Якщо дитина ні з того ні з сього стала гірше чути, то можна запідозрити наявність пробок або стороннього тіла в зовнішньому слуховому проході. Ендоскопічне обстеження допоможе підтвердити або спростувати цей діагноз. Як лікування може бути призначено промивання вуха з метою видалення стороннього тіла. Щоб уникнути розвитку запалення, в вушний прохід вводяться лікарські засоби. Для попередження накопичення сірки, може бути призначена фізіотерапія.

Батьки ніколи не повинні забувати про те, що хвороби вух чреваті для дитини погіршенням здатності чути. Своєчасно розпочате лікування допоможе зберегти органи слуху в здоровому стані.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Для боротьби з ЛОР-хворобами ми застосовуємо цілий комплекс фізіотерапевтичних процедур, що виявляються особливо ефективними при лікуванні дітей. У їх числі Узол-терапія, що виконується за допомогою апарату «КАВІТАР», а також світлолікування і терапевтичний лазер.

Хвороби носа

  1. Риніт. Мабуть, немає більш поширеного захворювання в дитячому віці, ніж гострий або хронічний нежить. Етіологія нежиті буває різною: вірусної, бактеріальної, грибкової. Цей неприємний симптом також нерідко має алергічне підгрунтя. Іноді погіршення носового дихання викликають сторонні предмети, що потрапили в ніс. Коли у діток до року прорізуються зубки, їх теж нерідко турбує нежить, що не вимагає спеціального лікування. Аспірація вмісту в носі – це єдине, що потрібно в цьому випадку. Ретельне обстеження носової порожнини при риніті дозволяє поставити точний діагноз і призначити ефективне лікування.
  2. Хронічний аденоїдит. Ще одне поширене захворювання, що виявляється в ранньому дитячому віці і характеризується затяжним перебігом – гіпертрофія аденоїдів. Хронічне запалення в глоткових мигдалинах призводить до того, що вони збільшуються в розмірах і починають закривати просвіт в носоглотці і в слухових трубах. В результаті носове дихання стає утрудненим, і навіть можуть з’явитися різні ускладнення з боку органів слуху. Якщо аденоїдит довгий час не лікувати, часто виникають різного роду ускладнення, і тоді буде потрібна операція.
  3. Сторонні тіла в носі. Маленький пустун здатний запхати собі в носик крихітний предмет: шурупчик, детальку від дитячого конструктора і ін. Наслідки цього можуть виявитися вельми неприємними. Тому при найменших підозрах на наявність стороннього тіла в носі у дитини, батьки повинні терміновим чином показати його лікаря.

Відеоендоскопічна діагностика виявляється інформативною при будь-яких хворобах і патологіях носа.

У нашому ЛОР-центрі для дорослих і дітей при необхідності проводиться ретельне ендоскопічне обстеження носової порожнини малюка. Потім призначаються ефективні лікувальні маніпуляції та інші необхідні процедури.

Хвороби горла

  1. Ангіна (гострий тонзиліт). Це захворювання викликається стафілококовою або стрептококовою інфекцією. У більш рідкісних випадках його розвиток можуть спровокувати інші патогенні мікроорганізми. Будь-який різновид ангіни небезпечний для здоров’я дитини, так як здатен дати важкі ускладнення практично на будь-який орган.

Якщо ангіну не вилікувати до кінця, вона нерідко переходить в хронічну форму. Хронічний тонзиліт часто буває наслідком ослабленого організму дитини або зниженого імунітету. Коли порушується імунокомпетентна функція піднебінних мигдалин – це теж може бути провокуючим фактором для розвитку ангіни, яка важко піддається лікуванню. Дитина, яка страждає на цю хворобу повинна спостерігатися в диспансері, де йому будуть робити санацію гланд два рази в рік, з метою недопущення ускладнень.

У нашому ЛОР-центрі для дорослих і дітей ми практикуємо комплексний підхід до лікування хронічного тонзиліту. У число застосовуваних процедур входить також лікування за допомогою апарату «ТОНЗІЛЛОР».

  1. Сторонні тіла в глотці. Трапляється, що дітки зовсім маленького віку засовують собі в рот різні предмети, які застряють у них в горлі. Це дуже небезпечна ситуація, що вимагає термінової відправки дитини в стаціонар і лікарської допомоги.

Наш ЛОР-центр створений для ваших дітей

У нас все організовано таким чином, щоб наші маленькі пацієнти не боялися лікарів, а відчували себе як вдома – затишно і спокійно. Для вашої дитини є дитячий куточок з різноманітними іграми та іграшками. Наші лікарі вміють знаходити підхід до дітей і зможуть провести огляд і лікувальні процедури в такій формі, щоб малюк не відчув страху і хвилювання.

Якщо у вашого малюка з’явилися незрозумілі симптоми, своєчасне звернення до лікаря допоможе зберегти його здоров’я. Не зволікайте з лікуванням, телефонуйте нам якомога швидше.

Більш детальну інформацію про роботу нашого ЛОР-центру ви зможете отримати, якщо зателефонуйте нам по телефону

+38097 720 87 11 з 9:00 до 21: 00 в зручний для вас час.

Medical Problems

Записатися на Прийом