Вам необхідно дізнатися про консультації для дітей в нашому центрі? Хочете більше дізнатися про методики обстеження слуху новонароджених? Далі ми розберемо ці та багато інших питань, а також розповімо про діагностичне обладнання та терапіях, які призначаються.

Зміст сторінки:

Консультації для дітей

Консультація ЛОР-лікаря для дитини

 • Терапія при захворюванні на ангіну, отит, алергічний риніт, хронічний тонзиліт;
 • Терапія при синуситі, ларингіті, нейросенсорної приглухуватості, хропіння;
 • Терапія при наявності фронтіта, етмоїдита, фарингіту, хвороби Меньєра;
 • Терапія при виникненні паратонзілліта, сфеноїдита, гаймориту.

У нашому центрі для дорослих і дітей до послуг пацієнтів досвідчений, кваліфікований отоларинголог, який діагностує і лікує:

 • алергічний, вазомоторний, хронічний риніт;
 • синусити (запалення гайморової та інших придаткових носових пазух);
 • ангіна і хронічний тонзиліт;
 • ларингіт (запалення голосових зв’язок і гортані);
 • отит (запалення зовнішнього, середнього або внутрішнього вуха);
 • поліпи носового ходу або додаткової пазухи;
 • грибкові ураження ЛОР-органів;
 • фурункул носа або зовнішнього слухового проходу.
Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Дізнатися більше

Консультація дитячого сурдолога

 1. Хвороба Меньєра, що вражає область середнього вуха.
 2. Акустична невринома, що супроводжується формуванням, як правило, доброякісної пухлини.
 3. Отосклероз, що протікає в середньому вусі.
 4. Пошкодження мембрани, яку фахівці теж називають перфорацією.
 5. Шум у вухах, пов’язаний з різними патологіями.
 6. Туговухість, викликана сторонніми шумами.

Дитячий сурдолог спеціалізується на діагностиці, профілактиці, а також лікуванні хвороб, безпосередньо пов’язаних з втратою слуху. Крім цього, такий фахівець здійснює підбір, а також налаштування слухових апаратів. Незважаючи на велику затребуваність, досвідчених фахівців даної кваліфікації не так вже й багато, і всі вони ведуть прийоми виключно в великих спеціалізованих центрах. Наш ЛОР-центр для дорослих і дітей пропонує послуги досвідченого сурдолога, який здатний визначити проблему навіть на початкових стадіях і призначити найбільш ефективну для конкретного випадку терапію.

Як галузь медицини, сурдологія є одним з відгалужень оториноларингології. Таким чином, лікар-сурдолог є, по суті, останньою інстанцією, куди звертаються пацієнти з проблемами слуху в тому випадку, якщо не може допомогти ЛОР, тобто потрібно вужча спрямованість доктора. Крім цього, такий доктор веде дітей з порушеннями слуху, починаючи з народження. Не зайвим буде сказати, що саме своєчасність виявлення проблем є основною запорукою успішного лікування.

Діагностичні методи

Лікар-сурдолог займається обстеженням ЛОР-органів пацієнта, в тому числі вуха, носа, гортані, глотки і трахеї. Для точної постановки діагнозу їм використовуються сучасні методи діагностики:

 • порогова аудіометрія – вимір дратівного слух сигналу;
 • тімпанометрія – обстеження функцій середнього вуха;
 • імпедансометрія – використовується для всебічної діагностики слуху.
 • електроакустична емісія – обстеження, в основі якого лежать пружні хвилі;
 • отоакустична емісія – найбільш безпечний тип діагностики, за рахунок чого застосовується для обстеження дітей, в тому числі і новонароджених.
Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Дізнатися більше

Консультація дитячого невролога

 1. Прийом і терапія під наглядом дитячого невролога є можливість скорегувати навіть невеликі проблеми з нервово-психічним розвитком.
 2. Дитина обов’язково мусить періодично спостерігатися у невролога протягом першого року життя.
 3. У віці менше року, малюк повинен відвідувати лікаря раз в три місяці, а в міру дорослішання – у віці 2-х, 3-х, 6-ти і 7-ми років.

Періодичне відвідування дитячого невролога в міру розвитку необхідно всім дітям без винятку. Таким чином батьки можуть бути впевнені в правильності розвитку малюка, починаючи з народження.

Виключно дитячий невролог може визначити правильність нервово-психічного розвитку дитини, а також виявити будь-які порушення даної сфери. Причому чим раніше будуть виявлені патології, тим більш успішним стане лікування.

Спостереження невролога повинно проводитися на першому році життя постійно. Саме в цей час формується нервова система, з’являються перші стреси і переживання. Крім цього, в перший рік життя дитячий невролог зможе виявити коректність темпів розвитку дитини, а також визначити наявність будь-яких проблем і патологій для їх подальшої корекції. Крім цього, фахівці рекомендують проводити консультації з лікарем при визначенні графіка щеплень, відвідування дитячого садка, школи або літнього табору.

По мірі розвитку дитина повинна пройти кілька прийомів у невролога, в тому числі відразу ж після народження і в перший місяць життя. У віці до 1 року відвідування скорочується до періодичності раз в три місяці, а потім прийом призначається у віці 2-х, 3-х, 6-ти і 7-ми років.

Крім цього, відвідування лікаря цієї спеціалізації є обов’язковим при виявленні будь-яких патологій поведінки, невротичних розладів, а також при порушеннях сну і підвищеної стомлюваності. Своєчасне відвідування лікаря дозволить не тільки знайти проблему, а й усунути її причину і слідства.

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Дізнатися більше

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11