Зміст сторінки:

Ви страждаєте від гострого або хронічного ЛОР-захворювання та хочете випробувати нові ефективні методи для його лікування? Фотохромотерапія допоможе вам позбавитися від хвороб і зміцнити здоров’я.

Цей оздоровчий метод має наступні ключові особливості:

  1. Лікувальний ефект досягається завдяки впливу світлової хвилі.
  2. Під час процедури відбувається активна стимуляція імунної системи.
  3. Методика гарантує сильний і тривалий терапевтичний ефект.
  4. Даний метод не має відношення до теплового або механічного впливу на тканини органів.

Вітчизняна відновна медицина швидко і успішно розвивається. І ось вже замість звичних лазерних апаратів з’явилися пристрої, що мають середню і «м’яку» щільність потужності випромінювання. Це так звані світлодіоди, для яких характерні відносно вузькі спектральні лінії випромінювання (у видимому спектральному діапазоні). Їх використання в рефлексотерапії і фізіотерапії допомагає досягати значних позитивних результатів, що перевершують по силі навіть ефект від лазера.

Як досягається оздоровчий результат від світлотерапії в 2020 році?

Під спектральною фототерапією мається на увазі інноваційна технологія, в якій успішно поєднуються фізіотерапія з рефлексотерапією. Лікувальний ефект виникає внаслідок стимулювання хворого органу випромінюваними апаратом електромагнітними хвилями певної довжини. Тканини поглинають світлову енергію, і в результаті досягаються різні позитивні ефекти, в числі яких фотоефекти (зовнішній і внутрішній), а також електролітична дисоціація молекул. За допомогою медичних експериментів і спостережень було встановлено, що завдяки низькоенергетичній дії різних по довжині хвиль досягається припинення патологічних процесів в тканинах хворого органу. Саме в цьому полягає основний принцип спектральної фототерапії. Причому в процесі лікування оздоровлення відбувається на рівні клітинних мембран. А при одночасній стимуляції декількох органів можливо добитися значного поліпшення стану здоров’я всього організму.

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Цей терапевтичний метод відноситься до так званих «лікувальних факторів малої інтенсивності». Від багатьох інших він відрізняється насамперед відсутністю механічного і теплового впливу.

Світлодіодне монохроматичне випромінювання робить корисний вплив в залежності від довжини хвилі:

  • синій (довжина 450 нм) – зменшує запалення, прибирає набряк тканин, знімає больові відчуття;
  • червоний (довжина 630 нм) – підсилює імунітет піднебінних мигдалин, причому не тільки відразу після процедури, але і на багато часу вперед (близько півтора року) забезпечує імуномодулюючий ефект;
  • зелений (довжина 530 нм) – надає регенеруючу, протимікробну і антисептичну дію на тканини, нормалізує мікроциркуляцію лімфи і крові.

Вчасно звернувшись за медичною допомогою, ви отримуєте шанс вилікувати хворобу і зберегти власне здоров’я.

Ціни на послуги:

 Консультація ЛОР-лікаря

500

 Консультація ЛОР-лікаря (повторна, протягом 10-ти днів)

450

 Консультація отоларинголога на іноземній мові

1000

 Консультація сурдопедагога (первинна)

400

 Консультація фахівця

350

 Консультація фахівця (повторна)

300

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11  (щодня c 9:00 до 21:00)

Medical Problems

Записатися на Прийом