Зміст сторінки:

Вам порекомендували пройти курс лазерної терапії? Звертайтеся до фахівців нашого ЛОР-центру. Ми встановили найсучасніше обладнання, на якому працюють досвідчені фахівці. У нас ви отримаєте лікування, яке неодмінно дасть позитивний ефект!

Ключова інформація

 1. Позитивний ефект лазерного випромінювання низької інтенсивності в процесі фізіотерапії полягає в його безпечному впливі. У той же час цього виявляється досить для активізації ряду процесів життєдіяльності.
 2. Застосовують лазерну терапію для лікування безлічі захворювань, в числі яких хронічні тонзиліти, синусити, всілякі риніти – як хронічні, так і гострі, назофарингіти, різні отити і ряд інших.
 3. У нашому ЛОР-центрі ця процедура виконується спільно з оглядом за допомогою відеоендоскопа, що вважається обов’язковою умовою проведення лазерної терапії.

Особливості методики

У наш час існує безліч фізіотерапевтичних методів лікування, серед яких лазерна терапія займає одне з провідних місць. Якщо говорити по суті, то лазеротерапія є одним з елементів фототерапії (лікування світлом). Це обумовлено тим, що лазерний вплив належить до розділу ЕМ випромінювань оптичного характеру. Воно характеризується когерентністю, монохромностью і спрямованістю потоку випромінювання. Завдяки цим властивостям створюється строго певна його доза.

Лазерне випромінювання низької інтенсивності вважається оптимальним методом фізіотерапевтичного впливу завдяки своєму не шкідливому характеру. При цьому, незважаючи на низьку інтенсивність, цього виявляється достатньо для активізації ряду життєвих процесів.

Для отримання максимально позитивного результату потрібне дотримання основних принципів лазеротерапії.

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Основні принципи лазеротерапії в 2018 році

До них відносяться:

 • Патогенетичний підхід до терапевтичного ефекту процедури. Протизапальний, протинабряковий, знеболюючий і регенераторний ефекти досягаються опроміненням безпосередньо уражених ділянок або розташуванням світловодів всередині порожнини. Таким чином досягають поліпшення кровообігу на опромінюваній ділянці або органі. Іммунокоррегірующій ефект або поліпшення ліпідного обміну досягається при лазеротерапії крові.
 • Необхідно дотримуватися принципу достатності ступеня впливу. Це означає, що необхідно враховувати реакцію організму на опромінення. Якщо доза була завищена, це компенсується адаптаційним механізмом.
 • Доза впливу підбирається строго індивідуально, обов’язково враховуючи клінічні прояви організму пацієнта в ході лікування.
 • Дуже важливо дотримуватися розкладу процедур. Як правило, лікування проводиться один раз на добу в певний час.
 • Комплексний підхід до процесу лікування. Якщо хворий приймає якісь лікарські засоби, треба враховувати їх сумісність з лазеротерапией. Деякі препарати можуть змінювати свою функціональність в результаті опромінення. Причому виражається це не тільки в зниженні, а й у підвищенні їх терапевтичного ефекту.

В яких випадках застосовується лазеротерапія

Показаннями для проведення цієї процедури є такі захворювання:

 • гострі або хронічні риніти;
 • назофарингіти;
 • гострі або хронічні отити;
 • синусити;
 • фурункули обличчя;
 • ангіни;
 • деякі інші захворювання.

У той же час бувають ситуації, коли лазеротерапія протипоказана. Це буває в разі схильності хворого до інсульту чи інфаркту міокарда. Також не можна проводити процедуру при наявності у пацієнта новоутворень або захворювань крові.

Пам’ятайте, своєчасне звернення до фахівця – запорука збереження вашого здоров’я. Не можна відкладати лікування, дзвоніть нам прямо зараз.

Ціни на послуги:

 Консультація ЛОР-лікаря

500

 Консультація ЛОР-лікаря (повторна, протягом 10-ти днів)

450

 Консультація отоларинголога на іноземній мові

500

 Консультація сурдопедагога (первинна)

400

 Консультація фахівця по слуховым решениям

350

 Консультація фахівця (повторна)

300

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11 (щодня c 9:00 до 21:00)

Medical Problems

Записатися на Прийом