Зміст сторінки:

Якщо вам потрібне комплексне відновлення організму після затяжної хвороби, ви страждаєте на алергію або дихальними захворюваннями звертайтеся в наш ЛОР-центр для дорослих і дітей! Курс галотерапії відновить вашу імунну систему, підстегне обмінні процеси і допоможе в якнайшвидшому лікуванні від різних ЛОР-захворювань.

Ключова інформація:

 1. Галотерапія – дуже ефективний метод лікування алергії, астми різної етіології та інших захворювань.
 2. Відмінний спосіб профілактики грипу та респіраторних захворювань.
 3. Сприяє зміцненню імунітету у дорослих і дітей.
 4. Покращує сон.
 5. Абсолютно екологічний, нешкідливий, немедикаментозний оздоровчий метод.

Плюси соляної терапії

 • Позитивна динаміка досягається в 82-90% випадків, на тривалий період забезпечується відсутність симптомів захворювання. Перебування в соляній печері активізує імунні сили організму, найбільш висока продуктивність спостерігається у дітей.
 • Регулярне застосування сольової терапії сприяє зменшенню доз ліків, що приймаються, і навіть повної відмови від їх вживання.
 • Дуже рідко спостерігаються негативні ефекти, за рахунок повної фізіологічності такого роду лікування.
 • Вартість терапії доступна пацієнтам з різним рівнем доходу.

Прагнення знайти методи терапії, які були б ефективними в боротьбі з несприятливою екологією і в той же час доступними для населення, в результаті привели до винаходу соляної (сольової) кімнати. В цьому приміщенні до найдрібніших нюансів відтворено мікроклімат справжніх соляних печер, що стало можливим за рахунок збереження певної постійної температури і вологості повітря, насиченому аероіонами.

Терапевтичний вплив соляної кімнати заснований на корисних особливостях гідроаероіонов кам’яної солі, аероіонів з негативним зарядом і «морській» солі. Молекули з негативним зарядом, потрапляючи в дихальні шляхи, подразнюють нервові закінчення легень, через альвеоли проникають в кров, поширюючись таким чином по всьому організму. Тому вплив негативно заряджених іонів показано при таких захворюваннях: алергіях, в тому числі і сезонних, бронхіальній астмі. Дуже ефективна ця терапія для пацієнтів, які працюють у шкідливих умовах.

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Під час перебування в соляній кімнаті підвищується ефективність дихання, зростають функціональні резерви. Розширення бронхів сприяє поліпшенню вентиляції, отже, нормалізуються обмінні процеси, поліпшується стан ЦНС, серцево-судинної системи. Поліпшується робота ендокринної та імунної систем. Особливістю атмосфери в сольовій кімнаті є висока бактеріальна стерильність.

Найбільш сприятливе поєднання рівня вологості, тиску і температури, плюс насиченість повітря частками йоду, кальцію, натрію, калію і магнію благотворно впливає на всі життєво-важливі процеси організму, в тому числі і обмінні.

Доведено відмінний лікувальний ефект щодо отоларінгологічних патологій: вазомоторного аллергорініта, перманентного фарингіту, тонзилітів, гайморитів. Також сольова кімната відмінно показала себе в післяопераційний реабілітаційний період.

Позитивні моменти галотерапії

 • Активізація захисних сил організму, період ремісії збільшується в 2-3 рази, особливо ефективна по відношенню до дітей – необхідний результат досягається в 82-90%.
 • В особливо успішних випадках можливе не тільки скорочення медпрепаратів, а й повна відмова від їх застосування.
 • Практично повна відсутність побічних ефектів, процес лікування абсолютно природний.
 • Коштує недорого.

Коли показано лікування соляною кімнатою

 • Остропротікаючі і хронічні хвороби: гострі і хронічні риніти, фарингіти, ларингіти, трахеїти, синусити, хронічні аденоідіти у дітей.
 • Тривалі захворювання дихальних органів: хронічні бронхіти різної етіології, пневмонія, бронхіт з астматичним компонентом, бронхіальна астма в будь-якій стадії.
 • Захворювання дихальної системи, що відносяться до професійних.
 • Туберкульоз (при ВК).
 • Неврози і судинні захворювання.
 • Гіпертонія 1 і 2 ступеня.
 • Алергія, в тому числі і сезона.
 • Захворювання шкіри: екзема, дерматити, псоріаз, розацеа.
 • Синдром хронічної втоми.
 • Відновлення імунітету.
 • Попередження грипу та ГРВІ, відновлення бронхітів і запалення легенів, дихальних захворювань, кашлю, викликаного курінням і шкідливими умовами праці.

Пам’ятайте, тільки своєчасне звернення до лікаря допоможе зберегти ваше здоров’я.

Ціни на послуги:

 Консультація ЛОР-лікаря

500

 Консультація ЛОР-лікаря (повторна, протягом 10-ти днів)

450

 Консультація отоларинголога на іноземній мові

1000

 Консультація сурдопедагога (первинна)

400

 Консультація фахівця

350

 Консультація фахівця (повторна)

300

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11  (щодня c 9:00 до 21:00)

Medical Problems

Записатися на Прийом