Зміст сторінки:

Ви страждаєте на захворювання ЛОР-органів? Хочете позбутися від хвороби за допомогою ефективного і безпечного способу? Спробуйте ультразвукову аерозольну терапію.

Ключова інформація:

 • Вона відноситься до неінвазивних і немедикаментозних методів, спрямованих на підвищення імунітету і активацію захисних сил організму.
 • У ній вдало поєднуються простота, безболісність і абсолютна нешкідливість.
 • У період її проведення дорослі і діти не відчувають жодного дискомфорту.
 • Застосовують її для профілактики вірусних та бактеріальних інфекцій, а також при різних хворобах вуха-горла-носа.

Основні плюси:

 • сприятливий, заспокійливий вплив на психіку і нервову систему;
 • не викликає алергії;
 • не провокує дисбіоз слизових оболонок;
 • поєднує в собі принципи фізіотерапії та рефлексотерапії.

Останнім часом для лікування гострих і хронічних ЛОР-хвороб стали все частіше застосовуватися немедикаментозні методики. На це є кілька причин. І головна полягає в тому, що в 40% випадків медикаменти викликають у хворих ті чи інші негативні побічні явища. Особливо часто трапляються ускладнення від ліків у людей похилого віку. До того ж, якщо людина страждає алергією, то багато медикаментів йому взагалі протипоказані. І нерідко трапляється так, що пацієнти, тривалий період вживають ліки, виліковують одне захворювання, зате натомість набувають не менш важкі проблеми зі здоров’ям.

Тому цілком закономірно, що вчені-медики впритул зайнялися пошуком і розробкою нових інноваційних немедикаментозних методик, здатних активізувати захисно-пристосувальні ресурси організму. В основі цих способів лежать фізичні фактори, різні за своєю природою і здатні надавати сприятливий вплив на стан і функціонування ЛОР-органів.

В результаті розробки методів, придатних для профілактики і лікування ЛОР-захворювань (вірусної, грибкової або бактеріальної етіології), що виявляються в будь-якій формі, був винайдений апарат «КАВІТАР-фотохром». Його дія полягає в зрошенні слизових оболонок невеликими порціями ліків, які потім активізуються за допомогою ультразвуку в поєднанні з фотохромотерапія.

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Що являє собою цей спосіб

Те, що він лікує багато недуг, пояснюється особливостями впливу ультразвукового зрошення уражених ЛОР-органів. Бактерії і мікроби знищуються завдяки так званій кавітації. У момент кавітації в рідкому середовищі з’являються специфічні невеликі порожнини, усередині яких починають відбуватися бурхливі хімічні і електрохімічні реакції, що сприяють загоєнню шкірних покривів, розсмоктуванню пухлин, зняття запалення і знищення хвороботворної мікрофлори.

Апарат «КАВІТАР» забезпечує подвійний зцілювальний ефект. Одужання настає завдяки поєднанню струминного зрошення лікарським складом та безконтактного впливу ультразвукових хвиль на низьких частотах. Таким чином і створюється так звана кавітація. Як бачимо, методика проста, але при цьому дуже ефективна і абсолютно безпечна. Пацієнти під час процедури ніколи не відчувають ніяких неприємних відчуттів.

Вплив апарату «КАВІТАР» є комплексним і включає в себе: обробку низькочастот ультразвуком, акустичні течії, процес кавітації лікувальної рідини. В результаті в ЛОР-органах пацієнта відбуваються такі сприятливі процеси:

 • інтенсивно очищаються слизові оболонки;
 • знищуються бактерії, віруси і грибки;
 • поліпшується мікроциркуляція крові і лімфи в тканинах;
 • йде на спад запальний процес;
 • відбувається мікромасаж тканин за допомогою лікарського струменя.

Для досягнення сильної бактерицидної дії досить мінімальної кількості лікарського засобу (використовуються антибіотики і антисептики), викликаного ультразвукової хвилею. Це істотно знижує ризик небажаних ускладнень і алергічних реакцій.

«КАВІТАР» вельми ефективно бореться з гострими і тривалими патологічними процесами, які виникають в лімфоїдній тканині глоткового кільця Вальдейера. Він також незамінний при грибкових і мікробних, а також вірусних ураженнях рота і носоглотки. Хвора поверхня слизової обробляється струменем активізованої лікарської речовини. При цьому на самі уражені тканини ультразвук не вплине – це дає можливість використовувати це лікування навіть для діток до року, без найменшого ризику для їх здоров’я.

Фотохромотерапія – інноваційний засіб

Виражений зцілювальний ефект при використанні апарату «Кавітар» досягається завдяки поєднанню лікарського зрошення із звуковою хвилею. Цей новий вид терапії вважається неінвазивним і немедикаментозним. Він спрямований на підвищення імунітету і активацію природних захисних сил. У ньому вдало поєднуються простота, безболісність і абсолютна нешкідливість. Під час її проведення пацієнти не відчувають жодного дискомфорту. Застосовують аерозольну терапію як для профілактики вірусних та бактеріальних інфекцій, так і для остаточного лікування тривалих ЛОР-хвороб. Позитивні результати, що досягаються завдяки цьому методу, перевищують навіть користь від впливу звичайних лазерів.

Механізми досягнення сприятливих біологічних змін

Спектральна фототерапія відноситься до числа інноваційних технологій. У ній вдало поєднуються закони фізіотерапії і рефлексотерапії. Зцілення хворих досягається за допомогою дії електромагнітної хвилі, випромінюваної строго в певному хвильовому діапазоні. Коли хворий орган поглинає світлову енергію, в ньому відбуваються сприятливі фізичні зміни, в числі яких можна назвати фотоефекти (зовнішній і внутрішній). Причому різні світлові хвилі надають неоднаковий за якістю благотворний вплив на органи людини і на болючі процеси, які в них відбуваються. В цьому і полягає спектральна фототерапія (СФТ). Причому зцілення настає в глобальному масштабі – не тільки на рівні клітинних мембран, а й в плані загального стану ЛОР-органів.

Важлива особливість цього терапевтичного методу полягає в тому, що він не має відношення до теплового або механічного впливу. Тому його відносять до числа «лікуючих факторів невеликої інтенсивності».

Світлодіодні монохроматичні випромінювання діють в залежності від довжини і кольору хвиль:

 • Синій колір (довжина 450 нм) – допомагає прибирати запалення, зменшує набряк слизових оболонок, прибирає біль.
 • Червоний колір (довжина 630 нм) – стимулює імунітет в гландах. Причому він залишається на високому рівні не тільки відразу після закінчення лікування, але і впродовж півтора року після процедури (імуномодулюючий ефект).
 • Зелений колір (довжина 530 нм) – сприяє відновленню тканин, нормалізує мікроциркуляцію крові і лімфи, має протимікробну і протизапальну дію.

Чим швидше ви звернетеся до лікаря в разі хвороби, тим більше шансів на вдале одужання, і тим менше ризик ускладнень. Не зволікайте зі зверненням до лікаря, якщо хочете зберегти здоров’я.

Ціни на послуги:

 Консультація ЛОР-лікаря

500

 Консультація ЛОР-лікаря (повторна, протягом 10-ти днів)

450

 Консультація отоларинголога на іноземній мові

500

 Консультація сурдопедагога (первинна)

400

 Консультація фахівця

350

 Консультація фахівця (повторна)

300

Щоб отримати детальну інформацію про можливості лікування вашого захворювання, телефонуйте в наш ЛОР-центр для дорослих і дітей з 9:00 ранку до 21:00 вечора по телефону:

+38097 720 87 11

Medical Problems

Записатися на Прийом