Зміст сторінки:

Професійні ЛОР-послуги дозволять не тільки вилікувати ряд захворювань, але і запобігти їх розвитку. Використання перевірених і інноваційних методик гарантує чудовий результат без хворобливих відчуттів. У нашій клініці ви зможете записатися на будь-яку з представлених нижче послуг.

Туалет вуха і порожнини носа: важливий гігієнічний захід

Звичайно ж, кожна людина в міру своїх можливостей і гігієнічних навичок самостійно очищає порожнину носа і вуха. Однак, далеко не кожному відомо, що неакуратні самостійні маніпуляції здатні пошкодити барабанну перетинку. Це в свою чергу може стати причиною погіршення слухових можливостей.

Батьки малюків не з чуток знають, як складно їм очистити ніс. Але ж відсутність повноцінного носового дихання не дозволяє їм нормально їсти, а також викликає кисневе голодування мозку. Не варто ризикувати, адже в нашій клініці гігієнічні заходи виконують висококваліфіковані фахівці. Процедура безболісна і не складна у виконанні, але зате незамінна при запальних процесах в носовій порожнині.

При замовленні гігієнічної послуги ви отримуєте огляд із застосуванням відеоотоскопа в подарунок!

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Промивання вуха і видалення сірчаних пробок: особливості

Зовнішній слуховий прохід має спеціальні залози, що виділяють липкий секрет (сірку). Він призначений для запобігання попаданню всередину пилу і бруду, але при скупченні утворює сірчану пробку. Якщо між стінкою проходу і пробкою є відстань, то вона не приносить ніякого дискомфорту. Однак при повній закупорці виникають досить сильні болі. В цьому випадку сірчана пробка обов’язково повинна бути видалена і здійснювати цю маніпуляцію потрібно у кваліфікованого фахівця. Потрібно пам’ятати, що самостійна спроба вилучення пробки швидше за все призведе до пошкодження барабанної перетинки.

Як показує практика, в більшості випадків для отримання сірчаної пробки досить одного відвідування лікаря. Але якщо вона знаходиться в вусі досить давно або виникло сильне нагноєння, лікар випише спеціальні краплі для розм’якшення, що полегшують видалення.

У нашій клініці промивання включає в себе огляд за допомогою відеоотоскопа.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Навіщо виписується промивання зовнішнього слухового проходу

Промивання зовнішнього слухового проходу призначається для видалення сірчаної пробки або ж стороннього тіла, що потрапив у вухо. Це безболісна маніпуляція, яку проводить досвідчений лікар-отоларинголог і для цього не потрібне використання анестезуючих препаратів. Записуючись на промивання в нашій клініці, ви отримуєте подарунок – огляд – відеоотоскопію.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Особливості продування вуха по методу Политцера

Дана процедура застосовується як з лікувальною, так і з діагностичною метою. Її суть полягає в створенні підвищеного тиску повітря в носі за допомогою спеціального гумового балона або автоматичних установок. Є частиною комплексного консервативного лікування в таких випадках:

 • при дисфункції слухової труби;
 • діагностованому катаральному середньому отиті;
 • для реабілітації пацієнтів з ексудативним середнім отитом.

Курс включає в себе 8-10 процедур, що виконуються разом з іншими фізичними методами і медикаментозною терапією. У продування за методом Политцера включена професійна відеоотоскопія.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Метод переміщення рідини по Проетцу: особливості та призначення

«Кукушка» досить поширена в оториноларингології і виписується з метою нормалізації носового дихання. Володіє високою ефективністю при лікуванні таких патологій і захворювань:

 • катаральних риносинуситах;
 • етмоїдитах;
 • полісінусітах.

Переміщення рідини по Проетцу широко використовується для повної санації пазух при гаймориті в тому випадку, якщо пацієнт відмовляється від пункцій. Такий підхід незамінний при терапії у дітей молодшого шкільного віку, вагітних (може бути неефективним при синуситі), дорослих пацієнтів з іншими ЛОР-захворюваннями.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Навіщо потрібно УФО носа і горла?

УФО – це один з найпоширеніших методів фізіотерапевтичного впливу, який прописується як дорослим, так і дітям. Кварцування застосовується для антибактеріальної терапії на будь-яких стадіях захворювання. З його допомогою здійснюється:

 • усунення запального процесу;
 • знеболювання;
 • активація більш швидкій регенерації тканин після ушкоджень різної етіології;
 • знезараження, так як в області впливу вбиваються всі патогенні мікроорганізми;
 • нормалізація обмінних процесів, наприклад, ліпідного, білкового.

До того ж УФО має високу ефективність при боротьбі з рахітними патологіями. Воно надає благотворну дію на шкіру, стимулюючи вироблення вітаміну D. Це особливо важливо для дітей молодшої групи в зимовий період.

У нашому центрі в УФО також входить відеоотоскопія.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Вливання лікарських засобів в гортань: особливості

Вливання ліків в гортань призначене для боротьби з алергічними проявами, запаленнями і набряком на слизовій оболонці гортані та голосових зв’язках. Вливання є безконтактним (шприц з ліками не торкатися до голосових зв’язок) і виконується досвідченим ЛОР-лікарем. Найчастіше прописується при таких захворюваннях:

 • гострому і хронічному ларингіті;
 • спазмах гортані;
 • ларинготрахеите;
 • ГРВІ.

Для ефективної терапії призначається курс, що складається з 3-10 процедур. У нашій клініці в послугу включена професійна відеоотоскопія.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Промивання лакун піднебінних мигдалин

Для лікування хронічного тонзиліту, а також його виведення в стійку ремісію використовується промивання лакун піднебінних мигдалин. Це досить проста операція, яка не має жодних негативних або небезпечних факторів. Під час її проведення повністю відсутня ймовірність пошкодження слизової оболонки або гланд, немає ризику розвитку алергічних процесів. Саме тому її можна призначати пацієнтам будь-якого віку, статі та навіть вагітним (крім ультразвукової терапії).

Слід підкреслити, що вчасно виконане промивання лакун піднебінних мигдалин в кілька разів скорочує вірогідність їх видалення як в поточний період, так і в подальшому. У нашому центрі операція відрізняється невисокою вартістю і додатково включає в себе огляд-відеоотоскопію.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Лікування гаймориту: важливі фактори

Риніт – це захворювання, з яким знайома кожна людина, однак його не лікування здатне стати причиною розвитку гаймориту. Але потрібно пам’ятати, що дане захворювання розвивається і при надмірному використанні назальних крапель і спреїв.

Якщо симптоми застуди не проходять через тиждень, а до них додається виділення слизу з гноєм з пазух, підвищення температури на п’яту добу, то потрібно негайно звернутися за спеціалізованою допомогою!

Лікування гаймориту призначається залежно від його стадії, причин виникнення. При замовленні лікування гаймориту в нашій клініці ви додатково отримуєте огляд-відеоотоскопію.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Навіщо потрібно введення турунд?

Введення турунд виписується для більш тривалого контакту місця запалення з лікарськими препаратами. Для введення використовуються стерильні матеріали найвищої якості, а сама турунда просочується призначеними ліками. Основними показниками для призначення є:

 • запальні процеси зовнішнього слухового каналу або ж середнього вуха;
 • риніт;
 • синусит;
 • захворювання барабанної перетинки;
 • отит;
 • мірінгіт;
 • нормалізація серозних виділень;
 • усунення рідини, що виникає при нагноєннях.

У нашому центрі введення турунд надається разом з відеоотоскопіей.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Дослідження функції вестибулярного апарату: показання

Дослідження функції вестибулярного апарату проводиться виключно досвідченим фахівцем і призначається при:

 • запамороченнях;
 • головних болях, причину яких не вдається встановити;
 • порушеннях координації та ходи;
 • непритомних станах;
 • явними вегетососудистими проявами.

До цієї діагностики додатково включений огляд у фахівця із застосуванням відеоотоскопа.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Відеоендоскопічне обстеження ЛОР-органів

Відеоендоскопічне обстеження є одним з найсучасніших і інформативних методів обстеження людей, які страждають ЛОР-захворюваннями. Воно дозволяє отримати об’єктивні і інформативні дані, які зберігаються на електронних носіях. Це дозволяє поліпшити подальшу терапію, уможливлює відстеження динаміки розвитку патології.

У нашому центрі відеоендоскопія виконується досвідченим ЛОР-лікарем і додатково включає в себе огляд з відеоотоскопом.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

МРТ навколоносових пазух, гортані, патологій середнього і внутрішнього вуха

Обстеження за допомогою МРТ – це можливість отримувати бездоганну якість зображення при діагностуванні м’яких тканин. Важливо, що під час МРТ повністю відсутня променева дія, можна отримувати картинку в будь-якій площині без зміни положення людини.

Головною перевагою діагностики є висока роздільна здатність по відношенню до м’яких тканин. Це особливо важливо при діагностиці утворень злоякісного і доброякісного характеру. МРТ показано перед операціями для позначення чітких меж видалення пухлини в різних площинах.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Риноскопія: показання

Ендоскопія носової порожнини відноситься до найбільш інформативним методам обстеження. Вона необхідна при:

 • виділеннях;
 • носових кровотечах;
 • затрудненому носовому диханні;
 • новоутвореннях в носовій порожнині.

Для поліпшення огляду перед риноскопією може бути призначений туалет носа, так як він дозволить позбутися від усіх заважають виділень. З аналогічною метою використовується анестезія або анемизация слизової.

У нашому центрі в риноскопію включений огляд-відеоотоскопія.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Ультразвукове дослідження придаткових пазух носа

УЗД придаткових пазух – це додаткова діагностика, що дозволяє фахівцеві отримати дані про розміри і стан порожнин. З її допомогою також виявляється наявність або відсутність в них вмісту, сторонніх тіл. Серед основних переваг методики варто відзначити:

 • Відсутність протипоказань, побічних явищ і негативних наслідків. Саме тому вона призначається маленьким дітям і вагітним.
 • Можливість проведення при першому відвідуванні фахівця, завдяки чому він максимально швидко поставить вірний діагноз і призначить коректне лікування.
 • Можливість виявляти рентген негативних сторонніх тіл.
 • Відсутність променевого навантаження, больових відчуттів, необхідності проводити його инвазивно. Це дозволяє досить часто проводити обстеження, пильно стежити за динамікою розвитку патології.

В ультразвукове дослідження додатково включений огляд-відеоотоскопія.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Фарингоскопия з використанням відеоендоскопа

Фарингоскопия з використанням відеоендоскопа призначена для виявлення можливих відхилень або ж анатомічних особливостей глотки, що впливають на розвиток захворювання. Дозволяє отримати максимально точну і повну картину огляду.

Фарингоскопия забезпечує більш інформативну діагностику, завдяки чому ефективне і правильне лікування призначається своєчасно.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Ендодослідження порожнини носа і навколоносових пазух

Ендоскопія відноситься до одних з найбільш інформативних і точних методів діагностики. Вона необхідна при:

 • розладах носового дихання;
 • тривалих виділень;
 • патології нюху;
 • кровотечах;
 • головних болях невстановленої етіології;
 • назальної лікворі;
 • новоутвореннях;

Ендоскопія також використовується для виявлення метастазів, а також для контролю за станом після проведеного оперативного втручання.

У нашому центрі для ендоскопії використовуються сучасні прилади європейського виробництва. Ми використовуємо невеликі жорсткі ендоскопи, завдяки чому обстеження не викликає дискомфорту у пацієнта.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Пневмомассаж барабанних перетинок: причина призначення

Пневмомассаж – це сучасна фізіологічна дія, призначена для:

 • регенерації еластичних властивостей барабанних перетинок;
 • підвищення лабільності слухових кісточок;
 • нормалізації фізіопроцесів;
 • попередження появи рубців, які можуть з’явитися після запалення;
 • терапії розладів слухової труби.

Як правило, пневмомассаж призначається курсами, що включають в себе від 8 до 10 процедур. Час дії – від 1 до 5 хвилин, в залежності від типу патології і віку пацієнта. У пневмомассаж додатково включений огляд із застосуванням відеоотоскопа.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше

Видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів

Якщо з’явилася підозра про появу стороннього предмета у вусі, горлі або носі необхідно якомога швидше відправитися за кваліфікованою допомогою. Найчастіше такі ситуації виникають з маленькими дітьми і вкрай важливо не намагатися позбутися від стороннього тіла самостійно. У більшості випадків таке рішення призводить до більш глибокого проникнення стороннього предмета в порожнину, що стає причиною незворотного пошкодження ЛОР-органів.

У нашій клініці працюють найкращі фахівці, готові максимально швидко і дбайливо видалити стороннє тіло з лор-органів у дорослих і дітей. Послуга включає в себе обов’язкову відеоотостопію.

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися більше
Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11