Зміст сторінки:

МРТ – це ефективний і, в той же час, абсолютно безпечний варіант діагностики. Його часто використовують для конкретізірованія діагнозу при різних ЛОР-захворюваннях. Магнітно-резонансна томографія успішно застосовується при комплексному обстеженні середнього і внутрішнього вуха, а також носоглотки.

Переваги та особливості

Висока точність зображення. МРТ дає можливість побачити стан органу в усіх подробицях і в будь-якому необхідному зрізі. Безпека. Відсутність шкідливих випромінювань дозволяє не боятися небажаних побічних явищ.

Хороша роздільна здатність в плані відображення м’яких тканин робить МРТ кращим діагностичним методом, ніж КТ. Цей метод дозволяє:

  • уточнити характер, форму та величину утвореної пухлини;
  • відрізнити злоякісне утворення від доброякісного;
  • визначити точні межі поширення пухлинного процесу перед оперативним втручанням.

В процесі проведення процедури від пацієнта не потрібно міняти положення тіла – він може перебувати в одній зручній позі.

Можна сказати, що магнітно-резонансна томографія є ідеальним способом, що дозволяє проводити точну діагностику м’яких тканин і виявляти будь-які новоутворення на початковій стадії їх розвитку. Суть цієї діагностичної процедури полягає в можливості вловлювати і реєструвати високочастотні сигнали, що надходять від ядер водню, що міститься в тканинах людського організму. Ці сигнали, що подаються у відповідь на що посилаються радіочастотні імпульси, фіксує так звана індукційна котушка. Потім отримана інформація обробляється на комп’ютері.

Магнітно-резонансна томографія дає якісне і докладне зображення тканин в будь-якій точці обстежуваного органу, і при цьому не несе шкідливого опромінення. Ще один плюс МРТ полягає у відсутності необхідності міняти положення пацієнта в процесі сканування.

Більш детально:
Магнітно-резонансна томографія навколоносових пазух
Магнітно-резонансна томографія гортані
Магнітно-резонансна томографія захворювань середнього і внутрішнього вуха

Medical Problems

Записатися на Прийом

МРТ навколоносових пазух

В оториноларингології магнітно-резонансна томографія незамінна при діагностиці таких ЛОР-захворювань, як:

  • мікози носа і навколоносових пазух;
  • кісти типові (мукоцеле) і атипові (з нетиповим вмістом);
  • запальні і пухлинні процеси (як метод диференціації).

Хороша роздільна здатність при зображенні м’яких тканин дає МРТ відчутні переваги перед КТ, коли з’являється необхідність визначити характер патологічного процесу, відрізнити злоякісне новоутворення від доброякісного, а також визначити чіткі межі поширення пухлини перед оперативним втручанням. Крім цього, діагностична процедура дає можливість відрізнити пухлину в тканинах від вторинних змін, викликаних запальним процесом. Також є можливість визначити, чи відбулося проникнення пухлини в очну ямку або в черепну порожнину.

МРТ гортані

Метод допомагає поставити правильний діагноз при підозрі на наявність запальних процесів і пухлин не тільки в гортані, а і в прилеглих до неї областях. В процесі діагностики можна добре розглянути м’язову тканину, зв’язки, зчленування, щоб дізнатися, в якому вони стані.

МРТ середнього і внутрішнього вуха

Магнітно-резонансна томографія є найточнішим способом, за допомогою якого перевіряються середнє і внутрішнє вухо на наявність патологій, новоутворень і запальних процесів.

ЛОР-центр для дорослих і дітей є партнером провідних діагностичних центрів, що займаються МРТ обстеженнями. Ми надаємо нашим клієнтам можливість провести діагностику

ЛОР-органів у будь-який зручний для них час. Пам’ятайте, що результат хвороби багато в чому залежить від точно поставленого діагнозу і своєчасно розпочатого лікування.

Якщо вас турбують неприємні відчуття у вусі, горлі або носі, телефонуйте нам якомога швидше. Ми гарантуємо вам найвищу якість медичних послуг.

Ціни на послуги:

 Консультація лікаря-сурдолога

500

 Консультація ЛОР-лікаря

500

 Консультація ЛОР-лікаря (повторна, протягом 10-ти днів)

450

 Консультація отоларинголога на іноземній мові

500

 Консультація сурдопедагога (первинна)

400

 Консультація фахівця по слуховим рішенням

350

 Консультація фахівця (повторна)

300

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11