Зміст сторінки:

Найбільш достовірним і швидким способом діагностики захворювань внутрішніх органів є відеоендоскопія. У вас недостатньо інформації і ви турбуєтеся щодо проведення обстеження? Ознайомтеся з наведеним нижче текстом.

Ключова інформація:

  1. Ендоскопію повинен проводити тільки досвідчений отоларинголог.
  2. Є однією з найбільш інформативних методів діагностики ЛОР-захворювань.
  3. Результати дослідження можна зберігати на будь-якому носії, що має велике значення в подальшому лікуванні і спостереженні за перебігом захворювання.

Діагностика лор органів з допомогою відеоендоскопу

Останнім часом можливість візуального обстеження внутрішніх органів при різних ЛОР-захворюваннях заслужено здобули чималу популярність серед отоларингологів і пацієнтів, забезпечуючи найбільш достовірні результати. Такий тип діагностики високоінформатівен, об’єктивний і дає можливість збереження результатів в електронному вигляді, що дозволяє проводити ефективне лікування і спостереження за перебігом захворювання.

Діагностика за допомогою відеоендоскопа безпечна і абсолютно безболісна. У разі необхідності вибирати між рентгенівським знімком і ендоскопією, перевага віддається останньому методу, особливо якщо це стосується дітей та вагітних жінок.

Незалежно від віку і статі пацієнта, огляд триває всього кілька хвилин.

Тип відеоендоскопа залежить від віку пацієнта і обстежуваної області. Так, для дітей використовують обладнання малого діаметра, а наприклад для обстеження гортані застосовують спеціальний ендоскоп з боковою оптикою, розташованою під кутом в 30 або 45 градусів.

Інформація, яку отримує лікар в ході обстеження, зберігається в електронному вигляді і може бути записана на будь-який цифровий носій. Саме результати обстеження є підставою для постановки об’єктивного діагнозу.

Наш ЛОР-центр для дорослих і дітей має високоякісне, найбільш сучасне діагностичне обладнанням, що дозволяє діагностувати різні ЛОР-захворювання на самих ранніх етапах. Своєчасно розпочате лікування – запорука стовідсоткового успіху!

Ціни на послуги:

 Відео-ендоскопічний огляд носа

300

 Відео-ендоскопічний огляд вуха

300

 Відео-ендоскопічний огляд глотки

300

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Medical Problems

Записатися на Прийом