Зміст сторінки:

Вам потрібен слуховий апарат? Постали перед труднощами вибору? Наш ЛОР-центр пропонує вам допомогу в діагностуванні, підборі та налаштуванні найбільш відповідного слухового рішення.

Ключова інформація:

 • У центрі, що надає ЛОР-послуги для пацієнтів різного віку, вибір і налаштування сучасних слухових рішень проводиться висококваліфікованими лікарями з великим досвідом роботи. Всі фахівці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, різні тренінги в країнах Європи й США. Поділіться з нами своїми проблемами з органами слуху, і ми допоможемо знайти правильне рішення.
 • Перед вибором цифрового апарату для корекції слуху лікар проводить комплексне діагностичне обстеження, до якого входить огляд за допомогою відеоотоскопа. Діагностика проводиться на сучасному, високоточному обладнанні. Обстеження не займає багато часу і для пацієнта проводиться безболісно.
 • На сьогодні сучасні технології дозволили повністю позбутися великих за розміром і помітних пристроїв. В Україні можна знайти і придбати слухові пристрої, що відзначаються високою функціональністю й компактністю.
 • Підбір пристрою проводиться залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. В процесі враховуються такі важливі аспекти, як форма вушної раковини, ступінь захворювання, специфічні особливості та проблеми.

У сучасному ЛОР-центрі в Києві ми надаємо широкий спектр послуг для дорослих пацієнтів і дітей різного віку. Ми пропонуємо високоякісні моделі слухових пристроїв від американської компанії Starkey Hearing Technologies. Торгова марка є однією з провідних серед світових виробників. Продукція компанії відзначається високою якістю, функціональністю та доступною вартістю.

Основні плюси послуг нашого ЛОР-центру для пацієнтів різних вікових категорій (Київ)

 1. Підбір здійснюють вузькопрофільні фахівці вищої категорії, які регулярно підвищують свою кваліфікацію в Німеччині, Сполучених Штатах Америки та Італії. Звертайтеся по допомогу до наших лікарів, і ми допоможемо впоратися з проблемами.
 2. Діагностика проводиться з допомогою обладнання нового покоління цілком безболісно.
 3. При придбанні приладу ми надаємо час на тестування, який становить два тижні.
 4. В залежності від моделі надається гарантійний термін експлуатації, який становить близько двох років.
 5. Цифрові технології відкривають нові можливості для людей з вадами слуху, дорослих та дітей. Сучасні моделі дозволяють забезпечити максимально природне і звичне для людини звучання.

Перелік моделей з описом і ціною можна побачити тут.

 • Бюджетний рівень;
 • Базовий рівень;
 • Соціальний рівень;
 • Високий рівень;
 • Преміум рівень.

Ваші 4 основні кроки на шляху до хорошого слуху

 1. Звернутися за консультацією до нашого Центру.
 2. Детально розповісти фахівцеві про всі проблеми і скарги.
 3. Пройти діагностичне обстеження.
 4. Підібрати відповідний пристрій для корекції слуху.
Medical Problems

Записатися на Прийом

 

 

Слухові апарати для дорослих

Ми намагаємося повною мірою надати кваліфіковану допомогу дорослим пацієнтам. Компенсація сприйняття – це перший етап на шляху до соціальної адаптації. Крім вибору пристрою, необхідно вирішити всі завдання, що стосуються аудіологічного спілкування, до яких належать: забезпечення працездатності, соціальна і профдіяльність, збереження нормального життя в родині та звичного спілкування з друзями.

Крім стандартних апаратів для корекції слуху, пацієнтам, що працюють, можуть стати у пригоді додаткові пристрої й слухові рішення Starkey. Моделі нового покоління дозволяють забезпечити оптимальну продуктивність. Багато з них синхронізуються з планшетами, смартфонами, персональними комп’ютерами та іншими гаджетами. Ці та інші технологічні опції дозволяють істотно знизити ступінь стомлюваності, яка є характерною для людей з вадами слуху. До того ж внаслідок приглухуватості, як показали численні дослідження, підвищується ризик виникнення стресу й депресії.

Чи варто соромитися носіння слухових апаратів?

При виникненні перших симптомів порушення необхідно невідкладно відвідати фахівця.

Огляд у фахівця не забере багато часу, до того ж ця процедура проходить безболісно.

Не варто переживати й про зовнішній вигляд слухових рішень. Сучасні пристрої мають невеликий розмір, деякі з них взагалі не видно. Купити слухові апарати в Україні можна майже непомітні для сторонніх.

На вирішенні проблем, пов’язаних з роботою приладів, спеціалізується лікар-отоларинголог. Він займається виявленням, діагностуванням та лікуванням дисфункцій різного характеру. Після проходження комплексного обстеження та проведення звітного аналізу, доктор готує методику лікування і корекції, яка оптимально підходить пацієнту за індивідуальними особливостями і способом життя.

Основне завдання фахівця полягає в знаходженні ефективного рішення, що дозволяє поліпшити звукові можливості. Отоларинголог підбере слуховий апарат, який дозволить мінімізувати вплив аудіологічної дисфункції на повсякденне життя пацієнта.

Підбір кориґувального апарату, спрямованого на поліпшення чутності, проводиться індивідуально для кожного пацієнта. В процесі враховуються найдрібніші тонкощі, до яких можна віднести форму вушної раковини, ступінь порушень, а також специфічні особливості.

Основні правила придбання слухових апаратів, які будуть корисні кожному

Вибирати прилад пацієнту допомагає досвідчений та кваліфікований лікар-консультант. З декілька відповідних за технічними параметрами пристроїв пацієнт вибирає той, який підходить йому за зовнішнім виглядом і вартістю.

Етапи придбання слухових апаратів:

 • сучасна діагностика;
 • консультація лікаря, який вибирає слуховий апарат;
 • адаптаційний період;
 • пробне використання;
 • придбання.

Якщо модель підібрана правильно, то з часом у пацієнта спостерігається істотне поліпшення здатності чути. Це дозволяє зняти психологічну й нервову напругу, а також підвищити рівень і комфорт життя.

Обстеження у лікаря-сурдолога у нашому ЛОР-центрі

Візит до кваліфікованих фахівців є одним з ключових елементів у вирішенні проблеми. Спочатку професійний сурдолог за допомогою спеціального аудіометра виконує комплексне діагностичне дослідження, основне завдання якого – обчислити поріг чутності відносно різних аудіочастот. Таке дослідження дозволяє отримати детальну аудіограму, де графік використовується для визначення рівня приглухуватості.

Консультація у спеціаліста дозволяє отримати безліч цікавої та потрібної інформації. Тільки висококваліфікований лікар може відповісти на основні питання:

 • ступінь глухоти;
 • особливості будови органів;
 • які випускаються корекційні прилади, і яким функціоналом вони обладнані;
 • яку модель за технічними характеристиками та індивідуальними особливостями слід підбирати пацієнту.

Для того щоб фахівець зі слухової реабілітації міг підібрати вам найбільш придатну модель, необхідно докладно розповісти йому про особливості свого життя, уподобання, роботу, бажання та інше. Також варто сказати, яку суму ви можете витратити на придбання приладу.

Примірювання й тестування слухових апаратів, які зможуть вам допомогти

Коли мине консультаційний та діагностичний період, лікар запропонує на вибір різні моделі пристроїв. Щоб не помилитися у виборі, на цьому етапі лікар додатково проводить спеціальні оцінювальні тести, які включають:

 • визначення рівня приглухуватості;
 • перевірку якості слуху з апаратом і без нього;
 • визначення можливостей приладу у різних акустичних ситуаціях.

Перш ніж придбати слуховий апарат в Києві, необхідно розглянути і поміряти різні варіанти. Таким чином, ви зможете порівняти, наскільки апарат буде зручний у використанні, і в решті решт купити найбільш відповідну модель.

Вчимося користуватися вашими слуховими апаратами

Використання кориґувального апарату починається з адаптаційного періоду. В процесі відбувається звикання до пристрою та оптимізація налаштувань для зручного користування. Сурдологи поділяють адаптаційний період на 5 основних етапів:

 • Звикання до звуків у ваших слухових апаратах. Пацієнт навчається чути разом з приладом і відчувати себе впевнено у різних акустичних ситуаціях.
 • Пристосування до розмови у слуховому апараті зі співрозмовником. На першому етапі слід навчитися розмовляти з близькими. У разі, якщо яка-небудь фраза або окреме слово незрозуміла з першого разу, можна попросити людину повторити. Після адаптування до сприйняття мови, послідовно необхідно тренуватися спілкуватися з різними людьми, у тому числі й на роботі.
 • Ви і ваші слухові апарати, вільна участь в груповій бесіді. Тут не слід поспішати, брати участь в групових бесідах ви зможете тільки після закінчення періоду звикання до сприйняття мови й інших звуків.
 • Прослуховування музики і телепередач в слухових апаратах. Відразу буде складно розібрати звуки які передаються за допомогою аудіо- та відеотехніки, але поступово ви станете їх розрізняти досить повно.
 • Складні звукові ситуації. Відповідно до тренувань й отримання нових навичок, ви зможете розпізнавати не тільки окремо спрямовані звуки, але й розрізняти їх у будь-яких акустичних умовах.

В адаптаційний період фахівці радять записувати в спеціальний щоденник всі свої спостереження, складності та проблеми. Якщо після закінчення періоду адаптації ситуація не змінилася на краще, то слід звернутися за професійною допомогою до сурдолога, який при необхідності виправить налаштування.

Чому необхідно пробне носіння

Великий вибір моделей передбачає ретельний індивідуальний підбір, тому перед тим як придбати апарат для корекції слуху в Києві, досвідчені фахівці радять спробувати пробне носіння. Кожна модель відрізняється за своїми технічними характеристиками, зовнішнім виглядом, опціями та вартістю. Перед придбанням слід вибрати декілька відповідних моделей, зіставити та порівняти всі параметри. Фахівець допоможе підібрати оптимальні варіанти, але визначити, який з них вам краще підходить, можна тільки за допомогою пробного носіння.

Цей спосіб дозволить оцінити роботу приладу в реальних умовах (вдома, на роботі, на вулиці). Проносивши прилад кілька днів, ви зрозумієте, наскільки він підходить. За цей час ви зможете прийняти правильне рішення, чи варто купувати саме цю модель або чи є сенс протестувати й інші варіанти.

Купуючи прилад, що слід враховувати?

Купуючи слуховий апарат, необхідно враховувати наступні важливі моменти:

 • не слід хвилюватися, що оточення помітить прилад. Сучасні цифрові апарати такі мініатюрні, що їх не видно неозброєним оком. Внутрішньоканальні моделі належать до найбільш компактних серед широкого асортименту технологій нового покоління;
 • моделі завушного типу, які закріплюються ззовні вуха, вибираються під колір шкіри, тому також малопомітні для сторонніх;
 • моделі внутрішньовушного типу працюють на міні-батарейках;
 • літнім людям і тим, у кого є проблеми з моторикою рук, слід враховувати цю особливість. Щоб замінювання батарейок не стало проблемою в процесі експлуатації, потрібно при виборі моделі врахувати їх розміри і способи замінювання;
 • внутрішньоканальні апарати не використовуються, якщо наявний отит або інші запальні процеси у вусі.

Більшість сучасних пристроїв зі стандартним функціоналом мають низьку вартість. Але варто враховувати, що такі моделі зможуть забезпечити чітке сприйняття тільки у тихих акустичних умовах. Для більш вільного повсякденного використання і роботи, слід звертати увагу на моделі за середньою ціною, з більш широкими функціональними можливостями.

Більш детальну консультацію та відповіді на всі питання можна отримати в нашому колл-центрі, зателефонувавши нам за номером:

+38097 720 87 11

Medical Problems

Записатися на Прийом

Дізнатися Більше