МРТ-в-лор-центре

Такі ділянки людського тіла, як горло і гортань мають досить складну структуру, що включає до себе велику кількість інших органів і систем, стан яких має величезне значення для нормальної роботи людського організму. На сьогодні МРТ горла і гортані є найбільш оптимальною методикою обстеження цієї зони. Максимально безпечна внаслідок того, що відсутня необхідність хірургічного втручання, магнітно-резонансна томографія гортані відрізняється високим ступенем інформативності.

За весь час застосування МРТ в медицині фахівці не отримали ніяких даних, що свідчать про негативні наслідки впливу магнітного поля на пацієнтів. При цьому варто відзначити, що дана методика застосовується більш ніж 20 років, причому останні 10 вона повсюдно використовується для діагностування фактично всіх людських органів.

У тому випадку, якщо МРТ використовується для спостереження за процесом відновлення гортані та горла після захворювань, процедуру цілком можна проводити кілька разів поспіль з невеликою перервою – як показують дослідження, ніяких негативних наслідків часте її застосування не викликає.

Що досліджує МРТ горла

МРТ гортані дозволяє розглянути ці органи, побачити особливості лімфосистеми та кровоносних судин, а також обстежити трахею і тканини шиї. Проведення МРТ можливо в трьох варіантах, в тому числі аксіальному, фронтальному та сагітальному. Такому діагностуванню добре піддається:

  • виявлення запальних процесів;
  • виявлення пухлин;
  • визначення патологій лімфовузлів;
  • визначення патологій кровоносних судин;
  • діагностика слизової.

Найбільш популярна МРТ глотки та гортані при наявності підозри на онкозахворювання. Як показує статистика, рак цих ділянок на сьогодні є одним з найбільш поширених видів онкології. До групи високого ризику ці зони організму входять внаслідок особливостей їх роботи, оскільки саме через гортань проходять всі речовини, що надходять до організму при ковтанні та диханні, що робить їх найбільш сприйнятливими до різних канцерогенів.

Магнітно-резонансна томографія дозволяє виявити наявність пухлини в горлі, визначити її розміри та локалізацію. При цьому пухлина може бути розташована як вище голосовиків, так і під ними, а також безпосередньо в зоні голосовика. В залежності від розташування лікар визначає можливість лікування, а також ступінь небезпеки раку. Зокрема, найбільш сприйнятливі до лікування пухлини, які виявлені на ранніх стадіях. Онкологія в 3 і 4 стадії, тим більше в тому випадку, якщо пухлина локалізується нижче голосовиків, є найбільш несприйнятливою до терапії.

МРТ анатомії гортані дозволяє не тільки визначити розташування пухлини, але й виявити метастази навіть у тому випадку, якщо вони є наслідком онкологічних захворювань інших органів. Виключно МРТ горла може визначити такі патології без інвазивного втручання і дослідження тканин з допомогою спеціальних аналізів.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *