При сучасних технічних можливостях досить легко вибрати та придбати слуховий пристрій в одному з інтернет-магазинів. Але якщо ви будете наслідувати приклад безлічі користувачів, які вирішили не обтяжувати себе візитом до лікаря, перш подумайте, наскільки вдалою буде така покупка.

Слух є другим за значенням почуттям. Перше місце належить, як ми всі розуміємо, зору. Чи можна ризикувати слухом, самовпевнено купуючи перший-ліпший слуховий апарат? Фахівці одноголосно стверджують, що такі дії нерозсудливі, недалекоглядні та здатні викликати дуже неприємні наслідки.

У цій статті ми хочемо поговорити про п’ять головних аргументів, які можуть переконати вас відвідати фахівця-слухопротезиста перед тим, як купувати слуховий прилад.

Чи насправді ви потребуєте корекції слуху?

Звичайно, зниження слуху не додає приємних відчуттів. Але перші симптоми приглухуватості – це привід для відвідування отоларинголога, а не для пошуку виходу в інтернеті. Лікар проведе діагностику слухової системи і виявить причину зниження гостроти звукосприйняття. Кондуктивна втрата слуху може мати кілька причин. Наприклад, її може викликати запалення або пухлина, а іноді звичайна сірчана пробка. Щоб вирішити ці проблеми, слуховий апарат не потрібен: в цьому випадку знадобиться один з консервативних методів або втручання хірургів.

Слухові апарати не можуть бути «популярними» або «найбільш поширеними»

Кожна людина унікальна: має властиві тільки їй риси, схильності та здібності. Так само і серед слухових апаратів є різні форми, типи та види. Тому при виборі пристрою важливо враховувати не тільки ступінь втрати слуху конкретного пацієнта, але і його рівень життя. Лікар, звичайно, за вашої безпосередньої участі, буде ретельно зважувати всі наявні чинники. Разом з фахівцем ви обговорите потужність і функціонал апарату, який підходить вам за параметрами. Ще й більш од того, потрібно зняти зліпок з вашого вуха. Зліпок потрібен, щоб техніки-отопластики змогли виготовити індивідуальну вкладку. Без цієї вкладки коректно налаштувати прилад лікар не зможе, а ви будете приречені відчувати постійний дискомфорт при носінні слухового апарату.

Налагодження та ремонт

Навіть при ідеально грамотно проведеному аудіометричному обстеженні та правильних первинних налаштуваннях користувачу все одно згодом знадобиться вносити деякі корективи. Подальша робота з налаштуваннями необхідна для того, щоб виключити дратівливі високочастотні звуки та нейтралізувати зворотний зв’язок, що викликає, як відомо, свистіння.

Чи є у вас впевненість у тому, що вам нададуть гарантійне обслуговування на гідному рівні? Де ви зможете зустрітися з фахівцями, якщо зробите своє придбання на сторінках інтернету?

слуховой аппарат для детей и взрослых фото

Адаптація та навчання

Невірно було б вважати, що слуховий апарат в змозі повністю відновити втрачений слух. Його завданням є лише компенсація наявних втрат. Надіти апарат і чекати дива було б великою наївністю: вам знадобиться час, щоб призвичаїтися до посилених звуків, які наповнюють навколишній світ. Проходити період звикання краще під наглядом фахівця. Він же допоможе вам поміняти налаштування при необхідності.

Враховуйте той факт, що слухові апарати нового покоління забезпечені додатковими функціями, що сприяють поліпшенню сприйняття звуків при шумових перешкодах та сприяють комфортному сприйняттю занадто гучних звуків. До обов’язків спеціаліста з слухопротезування входить роз’яснення пацієнтові питань, пов’язаних з додатковими опціями.

На відвідуванні у лікаря вас також чекає вичерпна консультація щодо включення і виключення слухового апарату, заміни батарейок і догляду за пристроєм.

Пробне носіння

Випробувати роботу апарату в різних умовах, а не тільки на етапі першої примірки, пропонують спеціалізовані центри. Пацієнт повинен випробувати на практиці, чи підходить йому пристрій. Якщо ваші відчуття при цьому виявляться неприємними, ви зможете обміняти апарат на інший.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *