пробное ношение слуховых аппаратов

Згідно з проведеними дослідженнями, людина з діагностованою фахівцями втратою слуху терпить близько семи років, перш ніж вирішується на придбання слухового апарату. Причина такого тривалого очікування криється в переконаності в тому, що люди, які носять слухові апарати, виглядають набагато старшими за фактичний вік.

За статистикою, всього третина пацієнтів, які переступили 70-річний рубіж, з тих, кому прописаний слуховий апарат, купують і носять його. Ще сумніша картина з більш молодими: на носіння апарату вирішується всього 16%. Нещодавно в одній мережі користувачам було поставлено питання, яке звучало так: «Що спонукало вас на відвідування центру слуху, щоб отримати апарат?»

Послухаємо, як відповідають люди.

Труднощі на роботі

Одна жінка розповіла, що зіткнулася зі значними труднощами на роботі: «Я є одним зі співробітників хірургічного центру. Читати по губах мені важко, тому що багато хто тут носить маски. В результат мені довелося змиритися і придбати слуховий апарат на те вухо, яке чує гірше».

Іншій пацієнтці довелося придбати слуховий апарат через страх втратити улюблену роботу. «Якщо працюєш з дітьми, доводиться розуміти, що діється навколо», – пише вона.

Спеціально проведені з цього приводу дослідження показали, що люди, які ігнорують приписи лікаря і відмовляються від носіння слухових апаратів, втрачають близько 10000 кожен рік, залишаючи високооплачувані місця роботи. З іншого боку ті, хто носить слухові пристрої, можуть набагато швидше отримати бажане місце.

Якість життя

Якщо людина, згідно з рекомендаціями лікарів, вирішується носити слуховий апарат, вона отримує гарну роботу і покращує рівень життя. Останні дані красномовно свідчать про те, що носіння слухових апаратів чинить значний позитивний вплив на здоров’я пацієнтів, що мають середні та середньо-важкі ураження слуху. За допомогою слухових пристроїв вони покращують свій психологічний і соціальний статус, не кажучи вже про фізичний бік.

Якщо не надавати втраті слуху ніякого значення, то можна придбати такі захворювання, що важко піддаються корекції, як хвороба Альцгеймера, слабоумство і депресія. Людина, до мозку якої перестає надходити інформація ззовні, стає соціальним ізгоєм. Спілкування з друзями та близькими людьми, яке необхідне кожному, втрачається. Тому при найменшій підозрі на проблеми зі слухом потрібно звертатися до фахівців.

При сенсоневральній приглухуватості у критичній формі, яка зветься ще пресбіакузисом, люди зазначають, що проблеми є. Однак починають тривожитися, лише коли вони збільшуються. Пресбіакузис — результат старіння.

«Я пропустив момент, коли став дійсно глухнути, тому що наступила глухота не раптово, – пише один із завсідників мережі. – Люди сприймалися мною тоді як зграя гусей, що гелгочуть. Зміни в сприйнятті я відчув після придбання слухового апарату. Тепер я знову розрізняю мову і відрізняю її від гелготіння».

«Мені радісно від того, що не доводиться перепитувати. Раніше люди на мої прохання запитували — Ви погано чуєте? – і це мене боляче ранило», – ділиться жінка у віці, що вже купила і носить слуховий апарат.

Комфорт при носінні слухового апарату

Пацієнтів, незалежно від строків, які пройшли від встановлення діагнозу до придбання слухового апарату, ріднять радісні почуття.

«Я можу насолоджуватися чудовим співом птахів! Я навіть не уявляв, як далеко зайшла моя глухота! Я забув багато чого з того, що чує людина вранці!»

«Понад три десятки років тому я проходив службу в армії. Саме тоді й почалися перші дзвіночки, що зі слухом не все добре. На жаль, я їх проігнорував. Захворювання прогресувало дуже повільно, я практично його не помічав. І лише зараз усвідомив, що без слухового апарату фактично нічого не чую. Тепер він мій найкращий друг!»

«Нещасний випадок став причиною втрати слуху. Втомившись перепитувати, зважився на придбання слухового апарату. Зміни в житті відчув після першого дня носіння».

Ми вибрали коментарі, які в смисловому значенні зустрічаються в мережі найчастіше.

Сьогодні технології виробництва слухових апаратів постійно удосконалюються: зменшуються розміри, робиться більш елегантний дизайн, стає зовсім непомітною вага, з’являються додаткові опції, покращується розбірливість мовлення в галасливих умовах. Користувач з легкістю може прив’язати свій апарат до Bluetooth-пристроїв, щоб забезпечити собі неперевершене досі сприйняття сигналів.

Третина пацієнтів вдячні лікарям-сурдологам і виробникам слухових апаратів за значне поліпшення якості життя. І всі без винятку наші пацієнти дякують за вибір, який зробили за наполяганням фахівців!

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *