Преимущества использования современных цифровых слуховых аппаратов

У століття розвинених технологій основну нішу займає індустрія цифрових розробок. Пішли у непам’ять колись справді чудові розробки інженерії, що в минулому допомагали людству розвиватися в колосальних масштабах. Передових переваг досягли в абсолютно різних галузях сучасності, в тому числі й в медичних реаліях, тобто сфері слухових апаратів.

Робота слухових апаратів як раз таки відноситься до принципу дії цифрових технологій, та суть полягає в тому, що відбувається оброблення даних і здійснюється їх переведення у цифровий код. Тому всі ті звичні дії, які ми відносимо до прослуховування музичного твору і фотографування різних об’єктів, і є певне значення коду.

Подібним чином здійснюється робота і в сучасних моделях слухових апаратів. В першу чергу записується звук, далі, залежно від того, що необхідно користувачу, цей сигнал змінюється. Також варто зауважити, що якість звуку вище, якщо порівнювати з аналоговими апаратами, − їх недосконалість у неможливості змінювати звуки.

Настроювання слухового апарату. Прилад можна відрегулювати під індивідуальні потреби, тому що під час оброблення відбувається розділення сигналів низьких і високих частот на смуги, що дає можливість регулювати гучність у певних частотах. В решті решт, слуховий апарат налаштовують під потреби користувача, а згодом є можливість змінити налаштування.

Мінімізація шумів. Досягнення в галузі цифрових комунікацій дозволяють виділяти звуки серед загального шумового фону. Це виходить в процесі шифрування, коли в кінцевому підсумку шум визнається небажаним. В результаті його потужність знижується при збереженні всіх інших частот. Це забезпечує гарну розбірливість мовлення співрозмовника, тоді як раніше можна було знизити тільки все відразу.

Спрямований мікрофон. Конструкція слухового апарата обладнана спрямованим мікрофоном, що забезпечує зниження всіх фонових шумів в потрібному напрямку. Спрямований мікрофон підсилює звуки спереду і придушує шум збоку і ззаду. В різних приладах ця функція реалізується по-різному: регулювання може здійснюватися вручну спеціальною кнопкою, або автоматично. Опція дозволяє легко спілкуватися навіть в дуже галасливих умовах.

Функція придушення зворотного зв’язку. Об’єктивна можливість формування своєрідного «свисту», при якій відсутня опція його придушення, виникає в той момент, коли відбувається контакт слухового апарату з вухом. Таке трапляється при фізичних контактах користувача, або ж при носінні головного убору. Пояснити це можна тим, що сигнал повертається назад до мікрофона. Наявність опції придушення зворотного зв’язку повністю виключає це явище.

Автоматичний контроль гучності. У сучасних цифрових апаратах функція автоматичного регулювання звуку забезпечує максимальну зручність. Користувач добре чує як тихі звуки, так і не страждає від особливо голосних. Регулює це процесор, який здатний за короткий час обробити великий обсяг звуків, змінюючи параметри залежно від ситуації.

Можливості сучасної слухової реабілітації стали більш широкими за допомогою новітніх технологій. Але навіть найпотужніший слуховий апарат це тільки половина успіху. Все інше залежить від правильного налаштування, що виконується професійно.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *