Проверка настройки слуховых аппаратов

Всі сучасні слухові апарати мають можливість налаштування під уподобання конкретного пацієнта. Це стало доступним в силу функціональності самих апаратів та їх програм.

Коригування налаштувань за замовчуванням необхідна, якщо пацієнт відчуває дискомфорт через гучність звучання або нерозбірливість мови співрозмовника.

Калібрування апарату для приглухуватих відбувається після аналізування аудіограми пацієнта – з допомогою комп’ютерних програм і спеціальних програматорів.

Наш ЛОР-центр має в своєму розпорядженні необхідне обладнання. А лікарі візьмуться провести повне обстеження від вимірювання сили слуху з аудіометрією і до індивідуального підбору слухового апарату, який буде відповідати вимогам і вирішувати покладені на нього завдання.

При підборі слухового пристрою, як стимули враховується жива мова та інші звуки навколишнього світу. Також за основу беруться технічні характеристики цифрових апаратів для корекції слуху, що вже представлені на ринку і тільки знаходяться в процесі розроблення.

Необхідність калібрування слухового апарату з’являється в ряді випадків:

  • низька або висока гучність;
  • нерозбірливість голосу співрозмовника;
  • якщо змінився характер вхідного сигналу.

Сучасний цифровий апарат для корекції слуху являє собою комп’ютеризовану техніку. Таким чином процес підбору і подальше налаштування під конкретну людину відбувається простіше і гарантує максимальну ефективність.

Калібрування відбувається після аналізу аудіограми пацієнта. Аудіограма реалізується за допомогою комп’ютерних програм та спеціального пристрою-програматора. Далі точність встановлення перевіряється пристроєм «Штучне вухо», який має функції аналізу раніше отриманих характеристик та подальшої фіксації в слуховому апараті.

Принцип роботи слухового апарата

  • Сприйняття звуків мікрофоном.
  • Аналізування вхідних сигналів мікросхемою.
  • Перероблення звуків і надходження на підсилювач.
  • Відправлення звуків підсилювачем на динамік.
  • Трансформація всіх сигналів на електричні імпульси.
  • Мозок сприймає імпульси й інтерпретує.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *