консультация ЛОРа

У консультацію отоларинголога (сурдолога, ЛОРа та аудіолога) в Києві входить первинний огляд, складання історії хвороби, що включає в себе всю інформацію про проблеми зі слухом у пацієнта, призначення додаткових обстежень, аналіз результатів і, в залежності від останніх, подальше лікування.

Консультація лікаря-сурдолога є необхідністю в ряді випадків, до яких відноситься обстеження перед проведенням аудіометричного дослідження пацієнта. Стандартний зовнішній ЛОР-огляд дозволяє визначити стан органів слуху, а також виявити ряд проблем, зокрема деформацію раковини вуха, запалення тканин і багато іншого. Найчастіше подібні огляди доповнюються проведенням імпедансної аудіометрії що дозволяє ефективно оцінити вміст і стан внутрішнього і порожнини середнього вуха.

При цьому тип проведеного аудіологічного дослідження визначається віком пацієнта. Якщо мова йде про дітей, вік яких не досяг трьох років, то в цьому випадку доцільно використовувати виключно комп’ютерну діагностику слуху, оскільки дитина просто не може осмислено реагувати на звук.

Подробную информацию можно получить в колл-центре нашего ЛОР-центра для взрослых и детей по номеру телефона:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *