Правила ухода за берушами

Сьогодні користуються достатньою поширеністю вкладки для вух, метою яких є охорона слухового апарату від звуків підвищеної гучності, а також води. Називають такі пристосування берушами.

В наших Центрах корекції слуху, крім слухових апаратів продаються спеціальні аксесуари до них, а також видаткові матеріали та вироби для догляду: для гігієнічного оброблення й очищення приладів, акумулятори, вкладки та багато іншого. Важливо знати, що термін служби захисних берушів залежить від ступеня їх пластичності, тому від дбайливого їх зберігання і правильності догляду за ними залежить час їх експлуатації.

Як правильно мити беруші?

Предмети, які знадобляться для догляду:

 • чиста вода;
 • гіпоалергенне мило;
 • тривідсотковий розчин перекису водню;
 • рушник або тканина, що вбирає воду;
 • ємність для води.

Послідовність дій

 1. Для видалення вушної сірки з вкладок, необхідно наповнити невеликого розміру ємність тривідсотковим розчином перекису водню, так щоб вони були повністю занурені в рідину.
 2. Час знаходження в даному розчині має становити три-чотири хвилини. Після цього відбудеться розчинення всієї налиплої на поверхню берушей сірки.
 3. Після обробки в розчині беруші необхідно акуратно вийняти та промити під струменем проточної води.
 4. Покласти вкладки між двома шарами м’якої неворсяної тканини й дбайливо промокнути вологу.
 5. Далі потрібно забезпечити виробам первинну форму і покласти для сушіння в провітрюваному приміщенні.
 6. Для щоденного догляду можна застосовувати мильний розчин або миючий засіб для посуду.
 7. Для цього трохи води та миючого перемішати, покласти в цю мильну рідину вкладки й маленьким шматочком тканини або просто рукою змити сірку, що зібралася.
 8. На завершення гігієнічного догляду необхідно ретельно промити беруші проточним струменем води кімнатної температури. Важливо ретельно змити мильний розчин, це збереже пластичність виробу.
 9. Після миття вкладки ретельно просушуються рушником, а після – на відкритому повітрі.

Важливі поради

 1. У разі втрати еластичності та щільності матеріалу слід викинути зношені вироби та придбати нові. Захисні здібності вкладок залежать від пластичності матеріалу.
 2. Відсутність належного догляду за берушами сприяє скупченню бактерій і розвитку запальних процесів у внутрішньому вусі.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *