Исследование слуха

Зараз корекція слуху слуховими апаратами вважається одним з найефективніших засобів, що дозволяють підвищити природне сприйняття звуків. Перевагою методики є наявне поліпшення в розрізненні чутної мови в жвавих місцях, підвищений комфорт носіння, недоступний при використанні звичайного слухового апарату, придушення зайвих шумів і свистіння. Процедура доступна за ціною широкому колу людей з порушенням слуху.

Особливості

Однією з визначальних характеристик слухової реабілітації є можливість створення для хворого індивідуальної внутрішньовушної вкладки, що розроблена за формою його вушної раковини. Це вкрай важливо, тому що навіть новітні слухові апарати, підібрані для кожного хворого окремо, технічно не можуть забезпечити точне прилягання до стінок слухового каналу.

Показання до протезування

Показанням до використання слухового апарату є наявність таких симптомів:

  • стареча приглухуватість;
  • травмування барабанної перетинки;
  • аномалії слухового нерва;
  • пошкодження слухових кісточок.

Слуховий апарат

Слуховий пристрій, підібраний з урахуванням необхідних характеристик, має індивідуальну вкладку, що здатна посилювати без спотворення звуки, що надходять до барабанної перетинки. Це забезпечує більш природне звучання, комфортне для вуха. Слуховий орган людини не відчуває навантаження і напруги від довгого носіння апарату.

Етапи слухопротезування

Процес протезування поділяється на кілька послідовних етапів:

  • Консультація з медичним експертом. При первинному огляді лікар визначає причини порушення слуху. Хворий, у свою чергу, намагається якомога детальніше повідомити про спадкові захворювання в родині та перенесені ним хвороби. Інформація потрібна для внесення в медичну карту пацієнта.
  • Тональне дослідження слуху. За допомогою сучасного аудіометра спеціаліст досліджує провідність звуку у вусі через повітряне середовище й крізь тканини кісток. Слуховий апарат підбирається згідно з показаннями, що зазначені на аудіограмі.
  • Налагодження та оптимізація. Слуховий пристрій кодується, базуючись на частотних даних аудіограми. Це створює оптимальний рівень комфорту для застосування апарату кожен день. При програмуванні виставляються параметри в залежності від уподобань пацієнта і умов, в яких він буде використовувати слуховий прилад.
  • Створення вушної вкладки. Здобування анатомічного зліпка вуха проводиться безболісно і швидко. На його основі в лабораторії відтворюють індивідуальну форму слухового каналу, що повністю повторює оригінал.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *