Слуховые-аппараты для взрослых

Маєте потребу в слуховому апараті? Є складнощі при його виборі? Наш ЛОР-центр пропонує вам допомогу в дослідженні, підбиранні та регулюванні відповідного слухового рішення.

 • В центрі, що надає ЛОР-послуги пацієнтам різних вікових категорій, вибір і регулювання сучасних слухових рішень здійснюється професійними лікарями з величезним досвідом роботи. Всі лікарі постійно підвищують кваліфікацію, проходять різні тренінги в європейських країнах і в Сполучених Штатах Америки. Довірте нам ваші проблеми з органами слуху, і ми допоможемо знайти вірне рішення.
 • Перш ніж вибрати електронний апарат для виправлення слуху доктор здійснює комплексне діагностичне обстеження, яке включає відеоотоскопічний огляд. Діагностика проводиться на найновішому і точному обладнанні. Обстеження короткочасне і для пацієнта проводиться без болю.
 • На даний момент новітні методики надали можливість остаточно звільнитися від габаритних і помітних апаратів. В Україні є можливість знайти та придбати слухові апарати, які відрізняються значною функціональністю і компактністю.
 • Підбір апарату проводиться залежно від індивідуальних якостей пацієнта. В процесі враховуються такі важливі аспекти, як форма вушної раковини, стадії захворювання, індивідуальні особливості та проблеми.

У сучасному ЛОР-центрі в Києві ми надаємо широкий спектр послуг для дорослих пацієнтів і дітей різного віку. Ми пропонуємо високоякісні моделі слухових пристроїв, які належать американській компанії Starkey Hearing Technologies. Торгова марка є однією з лідерів серед світових виробників. Продукція компанії відрізняється високою якістю, повним набором функцій та доступною ціною.

Основні плюси послуг нашого ЛОР-центру для пацієнтів різних вікових категорій  у Києві

 1. Підбір здійснюють висококваліфіковані лікарі, які регулярно підвищують свою кваліфікацію в Італії, Німеччині та США. Звертайтеся за допомогою до наших лікарів, і ми допоможемо вирішити ваші проблеми.
 2. Діагностика проводиться за допомогою обладнання нового покоління абсолютно безболісно.
 3. При покупці приладу ми надаємо час на тестування, яке триває два тижні.
 4. Залежно від моделі надається гарантія на експлуатацію протягом двох років.
 5. Застосування цифрових технологій відкриває нові можливості для приглухуватих дорослих і дітей. Сучасні моделі дозволяють зробити звучання максимально природним і звичним для людини.

Наявні моделі з описанням і ціною можливо подивитися тут.

 • Рівень економ
 • Базовий рівень
 • Загально-приступний рівень
 • Високий рівень
 • Рівень еліт

Ваші 4 основні кроки на шляху до хорошого слуху:

 1. Проконсультуватися в нашому Центрі.
 2. Детально описати фахівцю всі симптоми й проблеми.
 3. Пройти докладний діагностичне обстеження.
 4. Вибрати відповідний апарат для корекції слуху.

Ми прагнемо в повній мірі надати професійну допомогу дорослим пацієнтам. Компенсування сприйняття – це перший крок на шляху до адаптації в суспільстві. Крім вибору пристрою, необхідно вирішити всі проблеми, що стосуються аудіологічного спілкування, до яких відноситься: забезпечення працездатності, громадська діяльність і бізнес, збереження нормального життя в родині та звичного спілкування з друзями.

Крім стандартних апаратів для корекції слуху пацієнтам, що працюють, можуть знадобитися додаткові пристрої та слухові рішення Starkey. Моделі нового покоління дозволяють забезпечити продуктивність з оптимальними умовами. Багато з них синхронізуються з планшетами, мобільними телефонами, персональними комп’ютерами та іншими гаджетами. Ці та інші технологічні опції дозволяють значно знизити рівень стомлюваності, яка характерна для приглухуватих. До того ж внаслідок приглухуватості, як показали численні дослідження, підвищується ризик появи стресу і депресії.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *