аппараты Слуховые

Асортимент слухових апаратів на сьогодні настільки великий, що кожен пацієнт зможе знайти для себе найбільш оптимальне рішення. Для реабілітації слуху можуть використовуватися як бюджетні моделі, так і сучасні прилади, що демонструють справжні дива техніки. Але принципово, схема роботи залишається практично однаковою, незалежно від цінової категорії апаратів. Схеми слухових апаратів передбачають наявність таких конструкційних компонентів:

  • мікрофон;
  • динамік;
  • перетворювач і підсилювач.

Мікрофон слухового апарату необхідний для сприйняття акустичних коливань, з подальшою їх трансформацією в електроімпульси. Останні, в свою чергу, надходять на підсилювач. Сучасні моделі в більшості випадків передбачають наявність двох мікрофонів:

  • спрямовані – даний тип мікрофонів найбільш ефективний в галасливих умовах. Вони найкраще вловлюють акустичні сигнали, що доносяться з боку певних джерел;
  • різноспрямовані мікрофони – в рівній мірі сприймають звуки, що доносяться з різних джерел.

Виробники сучасних апаратів для корекції слуху часто використовують одночасно два адаптаційних мікрофона.

Підсилювач – це компонент, який може значно відрізнятися в різних моделях.

Ціна, а також будова слухового апарату можуть відрізнятися залежно від типу пристрою, які, в свою чергу, поділяються на дві загальні категорії:

  • аналогові слухові апарати. Належать до застарілого модельного ряду. Мікрофон передає на підсилювач сигнали у вигляді аналогового електричного імпульсу, який посилює їх і відправляє на динамік;
  • цифрові слухові апарати значно вдосконалені та володіють рядом переваг. Основним їхнім компонентом є мікропроцесор, здатний перетворювати електросигнали на цифровий код. Посилений сигнал надходить на динамік. Плюсом є можливість підстроювати вхідний сигнал під безліч різних параметрів.

Телефон являє собою пристрій, що має здатність трансформувати електричні імпульси в акустичні сигнали. Мають мініатюрний розмір, але на барабанну перетинку діють, як реактивний двигун на людину, що знаходиться поруч.

Сьогодні до улаштування слухових апаратів входять сучасні дінамики, які здатні передавати звуки без будь-яких спотворень.

Як працює слуховий апарат?

Основний принцип полягає в тому, що передані дані сприймаються за допомогою мікрофона. Від чутливості даного компонента буде залежати, наскільки об’ємним буде звук. Сигнал надходить на мініатюрний комп’ютер, той, у свою чергу, оброблює його і задає певні параметри, а саме нормалізує частоту звуку, видаляє непотрібні шуми. Завдяки сучасним технологіям навіть у людей з повною втратою слуху є шанс адаптуватися до навколишнього світу і знову відчути себе повноправним членом суспільства.

Купівля сучасного слухового апарату – це можливість отримати, крім основних функцій, деякі додаткові опції. На якість відтворення вони не впливають, але можуть зробити користування пристроєм більш комфортним та зручним.

Реалістичне відтворення звуку в сучасних слухових рішеннях

Головною особливістю інноваційних апаратів для корекції слуху є те, що вони не тільки ідеально передають звук, але й можуть регулювати його спрямованість. Людина, що нормально чує, не тільки якісно сприймає акустичні сигнали, але й може розпізнати, з якого боку вони надходять.

Мікрофон сучасних слухових рішень фокусується автоматично, тому якість сприйняття звуків значно поліпшується. Щоб отримати максимальний ефект, потрібно носити два апарати на обох вухах.

Якщо ви хочете придбати слуховий апарат від виробника з світовим ім’ям, відвідайте наш ЛОР-центр.

Тут вам запропонують не тільки якісну і надійну продукцію, але й професійну консультацію від найкращих спеціалістів.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *