Правила ежедневного ухода за ушами

Природний захист, який передбачила природа, стосується і вух. І при їх чищенні важливо подбати про те, щоб його не пошкодити. Сірчані залози, які розташовуються у вусі, потрібні для того, щоб виділяти секрет. Завдяки цьому секрету інфекція, що приходить ззовні, не може розвиватися. Виводиться він з допомогою шкірних ворсинок, які активізуються під час коливань стінок слухового проходу. Колупання у вухах ватяними паличками може завдати шкоди шкірним ворсинкам, тому для щоденного догляду досить просто вимити вуха.

При попаданні у вухо сторонніх предметів відкладіть в сторону пінцети, голки, спиці та зубочистки. Надати допомогу в цьому випадку зможе лише кваліфікований лікар. Якщо у слуховий прохід залетіла комаха,  негайно відвідайте отоларинголога.

Пробивайте вуха тільки в спеціалізованих салонах

Модний пірсинг багатьом здається абсолютно невинною і безпечною процедурою. Дійсно, куди вже простіше: зробити прокол пипки вуха! Проте гонитва за модою може обернутися трагедією, якщо довірити цей процес не спеціалісту. Крім інфекції, грубих келоїдних рубців і сильної алергічної реакції на метал, вам на пам’ять можуть залишитися такі захворювання, що мало піддаються лікуванню, як хронічний нежить або тонзиліт.

Близько ста біологічно активних точок знаходиться у зоні вушної пипки, тому некомпетентна людина легко може нашкодити вам. Відомі випадки, коли відвідування неліцензійного салону призводило до важких захворювань очей, носа і гортані.

Паління викликає проблеми зі слухом

Звичайно, всі ми чудово знаємо про шкоду вживання тютюну. Паління шкодить практично всім органам людського організму. Першими під удар потрапляють серце, печінка і легені. Проте вчені продовжують дослідження і нещодавно, за результатами п’ятирічних спостережень за кількома тисячами людей, відкрили один дивовижний факт. Виявляється, у завзятих курців є всі шанси до літнього віку зіткнутися з порушеннями слуху. Майже в два рази частіше приглухуватість наздоганяє людей, що палять, тоді як некурці стикаються з такою проблемою незрівнянно рідше. Можливо, даний аргумент вплине на людей, тільки замислюється про те, щоб кинути згубну звичку.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *