Процедура видеоотоскопии

Люди, які приходять на прийом до лікаря-отоларинголога, мають різноманітні проблеми. Найбільш поширеними з них є:

  • хронічний нежить;
  • «стріляє» у вухах;
  • періодичні або постійні головні болі;
  • ускладнене дихання;
  • одне вухо чує краще, ніж інше;
  • неприємний запах із носової порожнини;
  • неприємні, дискомфортні або больові відчуття у вухах;
  • біль у горлі, боляче ковтати.

Звичайно, цей список можна продовжити, оскільки кожен випадок є індивідуальним та потребує кваліфікованого підходу ЛОР-лікаря. Візуальний огляд – безперечно, хороший спосіб діагностики, але, все ж таки, час не стоїть на місці, особливо це стосується медичного обладнання. Прийшовши на прийом до отоларинголога, хочеться, щоб діагноз було поставлено не лише зі слів пацієнта, але і було проведено кваліфікований огляд за допомогою сучасного обладнання.

Що таке отоскопія?

Отоскопія – нове слово в медицині, за допомогою цієї процедури можна ретельно обстежити ЛОР-органи та встановити точний діагноз. Дане дослідження допомагає виявити отити, ураження барабанної перетинки, травми, розриви, чужорідні тіла. Отоскопія являє собою інформативний метод, а отоскоп є основним інструментом, без якого неможливо провести процедуру.

Сучасна відеоапаратура дозволяє і лікареві, й пацієнту на власні очі побачити та розглянути проблему: зміни у вусі, носі на моніторі комп’ютера.

Завдяки відеоотоскопії сигнал передається сигнал передається на дисплей монітору, що дозволяє спеціалістам проводити сумісний огляд.

Отримані в ході обстеження дані зберігаються в паперовому вигляді, що дозволяє надалі стежити за ходом захворювання та аналізувати процес.

У разі кваліфікованого виконання даний процес є нешкідливим та абсолютно безболісним. Відеоотоскопічний огляд дозволяє виявити супутні захворювання горла та носа. Особливо цей метод діагностики потрібен при огляді дітей, оскільки дитина самостійно не може достатньо чітко описати, що саме її турбує. Саме тому дуже важливе своєчасне звернення, адже спеціаліст клініки проведе огляд Лор-органів вашого малюка та призначить лікування, яке ви можете пройти у нашій клініці «Беттертон» у Києві.

Відеоотоскоп має хорошу конструкцію з оптимальною системою освітлення. Біле та яскраве підсвічування дає можливість ретельно та точно розглянути барабанну перетинку та вушний канал. Конструкція інструменту дозволяє збільшити поле зору. Для більш точної та зручної діагностики додана можливість збільшувати зображення потрібних об’єктів у 4,5 раза. Завдяки ксеноновому підсвітлюванню, яке використовується для обстеження, зображення передається без спотворення кольору тканин та без утворення тіней. При обстеженні лікар може плавно регулювати фокус зображення, налаштовуючи необхідну різкість.

Відеоотоскоп є важливим та необхідним інструментом у процесі діагностики ЛОР-органів, а від його надійності залежить результат огляду.

Відеоотоскопія є не лише безболісним та надійним методом діагностики, а також доволі доступною процедурою, зробити яку за доступною ціною може кожен охочий.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *