Как надеть слуховой аппарат

Для оптимальної роботи слухового апарата і дотримання всіх його функціональних властивостей потрібно виконувати основні правила його носіння. Для початку роботи важливо дотримуватися наступних пунктів:

  1. Щоб уникнути свисту необхідно слуховий апарат відключити або встановити параметр гучності на мінімальне значення.
  2. Звуковод, що знаходиться поруч з вушною вкладкою, потрібно взяти двома пальцями.
  3. Апарат необхідно піднести до вуха дитини, повернути апарат вперед і дбайливо встановити канальну частину вкладки в отвір вуха. Завершальним рухом повинен стати плавний поворот.
  4. Акуратно, не перекручуючи гнучку частину звуковода, потрібно завести слуховий апарат за вушну раковину.
  5. Вкладка повинна бути встановлена зручно і правильно, якщо користувач відчуває при дотику контур вуха, тоді апарат встановлений правильно, а якщо саму вкладку, тоді потрібно провести операцію заново.
  6. Далі необхідно привести тумблер включення в активний стан і встановити гучність. Важливо пам’ятати, що у деяких моделях функція управління гучністю відключається фахівцем.

При встановленні важливо дотримуватися розташування слухових апаратів (правий і лівий). З цією метою маркують вироби в різні кольори (наприклад, на лівому використовується синє маркування, на правому – червоне).

З цією ж метою використовують різнокольорові наклейки. У цьому випадку використання слухового апарату дитиною спрощується.

У тому разі, якщо виникла проблема з надяганням слухового апарату, можна акуратно двома пальцями потягнути пипку вушної раковини, в результаті цього отвір слухового каналу стане ширшим і введення вкладки спроститься.

Як виймається слуховий апарат

  1. При знятті слухового апарату не можна чіпати гнучкий звуковод, просто потягніть його вгору і після повільно опустіть.
  2. Двома пальцями необхідно взяти вушну вкладку і дбайливо дістати з вушного проходу.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *