слуховые аппараты

Користуватися слуховим апаратом – це значить отримувати емоції від спілкування з друзями та близькими, бути працездатним, насолоджуватися улюбленою музикою і просто відчувати себе комфортно. Звикнути до слухового апарату і не помічати його – це означає, що ви знову можете мати всі п’ять почуттів.

Нема чого чекати

Не варто відкладати покупку слухового пристрою на потім. Адже з його допомогою ви швидше адаптуєтеся до навколишнього середовища. Чим довше ви будете відкладати встановлення апарату, тим вам буде важче гармоніювати з навколишнім середовищем.

  • Слуховий апарат допоможе вам краще розуміти мову співрозмовника.
  • Новітні технології роблять слухові апарати непомітними для оточуючих.

Серед усього розмаїття апаратів ви можете підібрати собі пристрій під колір шкіри і волосся. Це зробить його непомітним для навколишніх, і ніхто не зможе зрозуміти, що ви носите пристрою для поліпшення слуху.

Що мені робити?

Якщо раптом ви помітили, що у вас став погіршуватися слух, то слід негайно звернутися за консультацією до лікаря-аудіолога, який проведе обстеження і встановить причину втрати слухового сприйняття і її тип.

Якщо ви втрачаєте слух

Якщо після діагностики у вас все ж виявилася приглухуватість або шум у вухах, то фахівець допоможе вам вирішити цю проблему і підбере відповідний саме вам слуховий апарат. Але іноді лікар сурдолог-слухопротезист може запідозрити кондуктивне порушення слуху, і в такому випадку направить вас на додаткове обстеження до оториноларинголога.

Друзі та родина

Постарайтеся докласти максимум зусиль, щоб допомогти вашим близьким, у яких є проблеми зі слухом. Адже глухота позначається не тільки на самій людині, але й на її оточенні.

Люди, що мають проблеми зі слухом часто можуть опинитися «за бортом». Вони не можуть повною мірою отримувати інформацію ззовні, а вас це починає дратувати, і ви не знаєте, як з цим боротися. Але головне знати, що ви не безсилі та можете допомогти своїм близьким.

Що ви можете зробити?

Перше, що вам потрібно зробити – це допомогти приглухуватій людині усвідомити той факт, що у неї є проблема, але її можна вирішити. Для початку слід зрозуміти, від чого сталася втрата слуху. Це найголовніше завдання для того, щоб ваше усвідомлення «увімкнулося».

Сходіть разом з вашим другом на професійну діагностику слуху. Для цього підготуйте пацієнта, налаштуйте його на усвідомлення проблеми. Самостійно запишіть його на приймання і підіть разом, щоб одному йому не було страшно на огляді.

Заперечення – це нормально

Коли ви запропонуєте вашому родичу похід до лікаря, то не дивуйтеся тому, що він може вам відмовити. У цьому випадку, якщо у вас є друзі, які вже користуються слуховим апаратом, залучіть їх до допомоги.

Всі разом ви зможете допомогти людині позбавитися від страху перед слуховим апаратом.

Ваша підтримка важлива

Після діагностики та встановлення їй слухового апарату, ваша підтримка і увага буде життєво необхідна вашій близькій людині. Будьте з нею поруч і допоможіть адаптуватися.

Допоможіть приглухуватому знову відкрити для себе дивовижний світ звуків

Звикнути знов до звуків – першочергова задача, яка вимагає багато часу і регулярних тренувань. Тому що ваш друг або родич повинен знову запам’ятати ті звуки і голоси, які через хворобу він не відчував деякий час.

Вам потрібно вивчити причини втрати слуху, знайти корисні рекомендації, щоб допомогти йому в адаптації до навколишнього середовища. Але пам’ятайте, що для цього буде потрібна деяка кількість часу і сил.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *