В какой защите нуждаются наши уши

Людський слуховий апарат має свою унікальну мікрофлору, яку населяють бактерії та мікроскопічні гриби. При нормальному стані вуха забезпечує її збалансованість сірка, що має бактерицидні властивості.

Чому потрібно берегти вуха від води?

Навіть короткочасне перебування рідини всередині вуха може призвести до того, що внутрішній баланс порушиться та в слуховому каналі розпочнеться запалення, що також відоме під назвою «зовнішній отит» або «вухо плавця» через те, що основною причиною його виникнення є вода у вусі.

Симптоми, за якими легко визначити, що почався отит: шкіра почервоніла, вухо всередині свербить і навіть може сильно боліти. До лікування в даній ситуації слід поставитися відповідально і не уникати відвідування лікаря, оскільки зовнішній отит поступово може перейти в отит середнього вуха і прийняти хронічну форму.

Як захистити вуха?

Для тих, у чиєму списку занять стоїть плавання і відвідування басейну, питання не повинно бути новим, як і відповідь на нього. Це ж стосується тих, хто просто часто купається влітку у відкритих водоймах.

Оптимальним способом захисту вух від води є спеціальні вушні вкладки зі спеціального водостійкого матеріалу. Кожна пара індивідуальна і виготовляється за зліпком слухового проходу. Повторюючи його форму, вкладки не пропускають воду, дозволяють як і раніше, чути всі звуки та не відчувати дискомфорту при носінні у воді або на суші.

Навіщо дбати про свій слух?

Сучасне місто сповнене різноманітних шумів. Це й ревіння автомобільних двигунів, і сміх, і просто шелест вітру, а також шум на вечірках і гучна музика в клубах. Звуки скрізь і регулярно випробовують наш слух на міцність. Так само як розважальні заклади, так і спортивні заняття стрілянням, купання в морі, хатня робота з приладами та технікою навантажують наші вуха, тому вони потребують захисту і регулярного відпочинку. Звичайно, вберегти вуха від різких і гучних звуків можна з допомогою навушників, але як бути в ситуації, якщо повністю прибрати шум не можна й чути все-таки треба?

Шумозахисні беруші для захисту від шуму під час сну і на стрільбах

Ці пристосування бувають різних видів: м’які на дотик або що не мнуться, ті, що повністю перекривають звук або пропускають його на безпечному рівні, з фільтрами для різних типів робіт – від експлуатації бензопили до прослуховування музики.

Для тих же, кому вкладки потрібні на час полювання, роблять індивідуальні заготованки з отвором певного калібру. Готові вироби гасять гуркіт від пострілу до безпечного для слуху рівня і при цьому не заважають вловлювати інші звуки.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *