смешанная потеря слуха

До змішаної втрати слуху призводить симбіоз двох видів втрати звукосприйняття: нейросенсорного і кондуктивного. Таке поєднання явно свідчить про одночасне пошкодження зовнішнього або середнього вуха укупі з внутрішнім. Ступінь вираженості захворювання може залежати від декількох факторів і буває легкою і повною. Люди, у яких є змішаний тип, сприймають звуки досить важко, бо вони здаються їм недостатньо гучними та нерозбірливими.

З якої причини виникає змішаний тип?

Подібну втрату слуху викликають пошкодження зовнішнього або середнього вуха кондуктивного типу та наявність ушкоджень внутрішнього вуха нейросенсорного типу. Проблеми з нейросенсорикою виникають, якщо у людини існує схильність на генетичному рівні, внаслідок частого впливу надмірно гучних звуків, а також в результаті старіння організму. І кондуктивна, й нейросенсорна втрата звукосприйняття можуть бути наслідком вроджених та інфекційних захворювань, травм голови, а також доброякісних і злоякісних пухлин.

Як виявляється захворювання?

Якщо головною причиною є саме кондуктивний компонент, зазначається збереження розбірливості мови при умові достатньої гучності та відсутності сильно виражених фонових шумів. У випадках, коли в основі захворювання лежить нейросенсорика, мова сприймається людиною з великим трудом і при гучному звучанні.

Як боротися зі змішаною втратою?

Від того, наскільки яскраво виражена втрата звукосприйняття і разом з тим враховуючи частину окремих складових, залежить, фахівець призначить медикаментозне лікування або слуховий апарат. Крім того, сьогодні досить успішно використовують систему, яка імплантується, що функціонує згідно з принципом кісткового звукопроведення.

Слуховий апарат, в основі функціонування якого лежить принцип повітряного звукопроведення, створений для компенсації нейросенсорних і кондуктивних компонентів. Результати проведених експериментів наочно доводять, що поліпшити засвоєння звуків і полегшити стан при змішаній втраті слуху допомагають прилади Baha.

Лікар проінформує вас про плюси й мінуси всіх сучасних видів корекції слуху і посприяє тому, щоб ви змогли прийти до єдино правильного рішення. Найчастіше саме відсутність відповідей на актуальні питання є чинником, що гальмує вибір способу лікування.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *