Лікування на апараті «Тонзіллор»

Лікарі, які надають дану послугу

Зміст сторінки:

Терапія хронічного Тонзилліту

Ключова інформація:

  1. Один з найдієвіших методів правильного лікування перманентного запалення піднебінних мигдаликів.
  2. Іригації гланд знезаражуючими сумішами за допомогою низькочастотного УЗ і вакуумного промивання.
  3. Найбільш ретельна чистка мигдалин за допомогою вакуумної відкачки, з площі видаляються детрітны шатіровки, змиваються тонзіллоліти.

У наш час найбільш дієвий спосіб для якісної терапії запалення піднебінних мигдалин (вони ж гланди) – це апарат “Тонзилор”.

Даний метод полягає в очищенні гланд за допомогою вакуумного відсмоктування і іригації їх дезинфікуючими розчинами за рахунок низькочастотного ультразвуку.

На наступному ступені процесу очищення протоки мигдаликів впроваджуються лікарські засоби аналогічно з ультразвуковим впливом. Протягом процедури відбувається найбільш сильне очищення гланд за допомогою вакуумного висмоктування, з площі вимиваються детрітні нарости, видаляються тонзіллоліти.

Підвищенню кругообігу крові в центрі запалення сприяє УЗ, він також руйнує клітини бактерій. Терапевтичний вплив сонофореза продовжують запаси лікарської речовини в плоті гланди, які з’являються в результаті цього самого сонофореза.

Показання до використання апарату «Тонзіллор»:

  • легкий і токсико-алергічний стан перманентного запалення піднебінних мигдаликів;
  • запальний і гіпертрофічний види хронічного фарингіту;
  • збільшення обсягу і маси гланд;
  • перманентний аденоїдит;
  • гострий і затяжний нежить;
  • тривале гнійне запалення середнього вуха.

За допомогою різних наборів насадок і провідників можливо лікувати дані захворювання.

Набір для купірування перманентного запалення гланд є самим часто використовуваним в отоларингологічній практиці. Сильно знизити ризики появи різних посилюваннь дозволяють спеціально створені і схвалені до використання стандартні засоби, вони, до того ж, дозволяють швидше і більш ефективно досягти поліпшення здоров’я хворого.

Плюси використання апарату «Тонзіллор» для терапії тривалого тонзиліту:

  • бактеріостатичну дію УЗ на ПМФ (патогенна мікрофлора), яка нищить гланди;
  • збільшення відновлення лімфоїдної плоті мигдалин і видалення пробок;
  • ультразвук не тягне за собою гіперчутливих реакцій організму або адаптації;
  • під час процедури лікарський препарат, не пошкодивши органи, які знаходяться поруч, проходить далеко в запалені гланди;
  • вакуумне очищення разом з дією ультразвуку дає можливість дієво і швидко промити лакуни гланд, чого неможливо досягти за допомогою інструментального промивання;
  • при ситуації порушення нормального функціонування, в той час, як хворому продемонстровано дієве лікування, але є загальні обмеження до його застосування (серцево-судинні захворювання, гіпертонія і так далі), процедура за допомогою апарату «Тонзіллор» може виявитися єдиним порятунком і здоровим наміром, яке надає можливість пацієнту досягти тривалої ремісії, що добре позначається на стані конкретно гланд і всього організму в цілому.

Яку кількість процедур потрібно провести?

Лікування залежить від самого захворювання, складності ураження лімфоїдної тканини мигдалин піднебіння, сукупності проявів хвороби, присутністю супутнього захворювання і призначається індивідуально лікарем після проведення огляду, в основному курс терапії становить 7-10 процедур.

Багатофункціональні програми, що вміщають в себе обстеження, початкову швидку діагностику, лікування тривалого запалення глоткової і піднебінних мигдалин за допомогою апарату «Тонзіллор» ви знайдете в ЛОР-центрі для дорослих і дітей, до того ж, вони збільшують лікувальні властивості УЗ і прискорюють одужання і відновлення пацієнта. Лікуючий врач сам визначає необхідність проведення комплексного лікування за допомогою одного з курсів програми, виходячи із симптомів та стадії хвороби.

Наскільки часто необхідно проходити курси терапії на апараті «Тонзіллор»?

При зниженні загального імунітету і, внаслідок нестачі імунного захисту організму, важливо регулярно проходити комплексне лікування тривалого запалення глоткової і піднебінних мигдалин, з огляду на небезпеку тривалого отруєння організму і розпаду власних тканин при хронічному тонзиліті. Загалом, курсове лікування рекомендується проводити близько 2-х разів на рік, для підтримки здорового імунітету організму і досягнення стійкої ремісії цього захворювання. Вчасно вчинений візит до лікаря допоможе зберегти ваше здоров’я.

Виберіть найближчий до себе центр

Голосіївский район

м. Київ, вул. Саксаганського, 103, ст. метро Університет

Пн-Пт — 09:00 до 19:00
Сб-Нд — 10:00 до 17:00

(044) 222-88-02
(050) 444-15-75
(067) 239-69-18

Шевченківський район

м. Київ, вул. Нівського, 2_Л, 1-й поверх

Пн-Пт — 09:00 до 19:00
Сб-Нд — 9:00 до 16:00

(044) 222-88-07
(066) 447-27-47
(096) 634-48-48

Дніпровський район

м. Київ, вул. А. Малишка, 2, 3-й поверх

Пн-Пт — 09:00 до 19:00
Сб- 10:00 до 16:00
Нд – вихідний

(044) 222-76-56
(050) 035-87-17
(096) 545-24-35

Дніпровський район

м. Київ, вул. А. Малишка, 2, 3-й поверх

Пн-Пт — 09:00 до 19:00
Сб- 10:00 до 16:00
Нд – вихідний

(044) 222-76-56
(050) 035-87-17
(096) 545-24-35