ЛОР-центр для лікування дорослих та дітей розташований за адресою: місто Київ, вулиця Невська, 2. Індекс: 03062.

Контактні телефон: +38097 720 87 11

Відвідайте наш Центр

Лор Центр для Дорослих і Дітей
місто Київ, вулиця Невська, 2. Індекс: 03062

У нашому ЛОР-центрі можуть пройти обстеження та лікування пацієнти різного віку, які мають проблеми з промовою або порушенням слухової функції. Методи й заходи лікування, які ми використовуємо, укупі з передовими медичними технологіями, забезпечують ефективність терапії і відновлення, гарантуючи безпечні умови проведення всіх процедур (вони повністю відповідають міжнародним визнаним нормам). Види послуг, що ми надаємо:

  • Консультації ЛОР-спеціалістів для дорослих.
  • Консультації ЛОР-спеціалістів для дітей різного віку.
  • Огляд і консультування сурдологами й неврологом.
  • Найрізноманітніші отоларингологічні послуги, а також фізіолікування.
  • Діагностування слухових органів. Пацієнт проходить різного роду тести. До наших послуг входять аудіометрія, порогова аудіометрія, імпедансометрія, обстеження органів слуху в комплексі, тести КСВП і т. д.
  • Реабілітація слуха, що передбачає підбирання для всіх клієнтів корекційних приладів, готування до адаптації, тестове застосування, робота з профільними педагогами.
  • Налаштування слухових приладів. Передбачається індивідуальна робота. Вони програмуються з урахуванням показників пацієнта. Можливе обслуговування з виїздом додому.
  • Налагодження апаратів. Надаємо гарантію. Забезпечуємо гарантійне обслуговування.
  • Вкладиші виготовляються за замовленням клієнта (індивідуально). Спочатку роблять зліпок слухового проходу, на підставі чого виготовляються вкладиші, насадки, беруші, корпус приладу (внутрішньовушного).
  • Надаємо послуги кваліфікованих фахівців. Також можна замовити промивання вух, включаючи видалення пробок, процедуру «Зозуля», профілактику гаймориту, введення ліків в гортань, продування за Політцером, очищення вуха за допомогою тампонів (турунди) і т. д. Крім цього, можливе надання послуг у вихідні дні, в тому числі з виїздом до клієнта.

Перш за все, в основі нашої роботи лежать значний досвід лікарів і величезна практика, що дозволяє їм виконувати широкий спектр лікувальних процедур. Головною метою є встановлення своєчасного та точного діагнозу, на підставі якого можна вибрати відповідний метод лікування та відновлення. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Консультація не обмежується тільки оглядом та призначенням лікування. Клієнтам надають моральну підтримку, вони відчувають, що тут їм обов’язково допоможуть.

Для нас всі пацієнти однаково рівні та цінні. Не має значення, хто і на яку суму може замовити лікування або слуховий апарат. Всі вони – люди, і кожному з них потрібно допомогти. Також ми вшановуємо правила кодексу професійної етики, у своїй роботі жодним чином не шкодимо репутації наших конкурентів з інших клінічних закладів.

У нашому центрі застосовуються найсучасніші технології та методи лікування. У кожному випадку лікарі намагаються знайти причину захворювання, а якщо виявляється помилка, ніхто не вдає, що це – не наша вина. Вона обов’язково буде виправлена. Глибокі знання фахівців дають можливість вчасно розпізнати причину та всі нюанси порушення. Для нас немає нерозв’язних звертань. Кожен отримає шанс знову повноцінно чути та говорити.

Наші клієнти – люди будь-якого віку

При появі проблем зі слухом у дітей надзвичайно важливим є вчасно розпізнати це і звернутися за консультацією до профільного лікаря. Річ у тому, що малюк росте та розвивається, а таке порушення може згубно позначитися на його розвитку. Наші фахівці проводять скринінг слуху малюків, включаючи і немовлят, з використанням параметрів об’єктивної аудіометрії. Крім цього, у нас можна замовити протезування (цю процедуру можуть проходити вже тримісячні крихітки).

За даними наукових досліджень, підтверджених лікарською практикою, найбільш проблемним періодом, коли можуть проявлятися різного роду девіації чутності й мови, є вік у 2-4 роки. Потрібно враховувати здатність кори головного мозку до перестроєння на здійснення інших функцій. І якщо мозок перестане бути рецептором сигналів периферичної системи слуху, у цьому віці перебудова необоротно піде в іншому напрямку. Прикладом може служити поява у дитини слухових відхилень, які не були вчасно виявлені й усунені шляхом застосування кохлеарного імпланту або апарату для корегування слухової функції.

Необхідно знати і пам’ятати, що своєчасна реакція на проблеми зі слухом – в більшості випадків запорука того, що недуга буде переборена. Якщо ж вчасно не звернутися до отоларинголога, то слух у повному обсязі може і не повернутися, а дитина не зможе далі повноцінно рости й розвиватися. У разі виявлення проблеми на одній з первинних стадій йому буде запропонований комплекс лікування, за результатами якого малюк буде вільно розвиватися, нічим не відрізняючись від інших однолітків. У США і країнах Західної Європи вже близько 15 років діє правило, за яким у пологовому будинку після народження малюка йому в обов’язковому порядку роблять скринінг слуху (поки його не проведуть, дитину із закладу не випишуть). І якщо виявляється будь-яке відхилення, то призначаються діагностичні процедури та реабілітаційні заходи. Все це також можна замовити у нас.

Що стосується пацієнтів дорослого віку, то фахівці Центру не тільки вирішують питання лікування проблем чутності та реабілітації, а також допомагають психологічному відновленню, що пов’язане з тим, що відсутність повноцінного слуху протягом тривалого часу заважало хворим не тільки спілкуватися, але й повноцінно працювати. А це вже негативно позначається на працездатності, можливостях займати чільне місце у суспільстві та службового зростання. Всі ці неприємності ми допомагаємо подолати.

Для них у нас також є ряд факультативних приладів, наприклад, «Starkey». Сучасне обладнання разом з передовими медичними та електронними технологіями (ПК, мобільний телефон, інші гаджети) забезпечують високу ефективність проведення лікування. Методи усунення проблем слуху із застосуванням пристроїв Starkey досить продуктивно відновлюють слухову функцію, також значно зменшують схильність до стресів і нівелюють підвищену втому.

Людям похилого віку наші лікарі допомагають активно інтегруватися в суспільство. Після курсу лікування в Центрі, бабусі й дідусі знову стануть повноцінними членами суспільства, зможуть ходити в кіно і театр, відвідувати лекції та вистави, не будуть відчувати себе неповноцінними, заходячи в магазин або інший публічний заклад. Досить часто проблемою для них стає те, що вони не чують і не можуть зрозуміти своїх дітей та оточення. Ті перестають з ними спілкуватися, внаслідок чого старі емоційно відчувають себе неповноцінними. Вони починають ображатися, не виходять на вулицю, замикаються в собі, життя перестає бути наповненим якимись значущими подіями.

Вчені в галузі медицини зі Швеції нещодавно прийшли до висновку, що слухові порушення у літніх людей часто стають причиною інших недуг, включаючи й хворобу Альцгеймера. Проблеми зі слухом генерують на інші девіації. Наприклад, через це у них з’являється сильний дефіцит спілкування, а це вже, в свою чергу, призводить до нерозбірливої мови. В результаті – ізоляція від навколишнього суспільства. З цього деколи роблять абсолютно неправильні висновки про те, що старі люди мовчать, бо не розуміють молодих (тобто проблема батьків і дітей). А насправді в основі їх мовчазності – банальна проблема зі слухом. Рідні та близькі іноді починають думати, що у них з віком починається деградація, що це вікове погіршення характеру. І тому вони починають від них відмахуватися, а це ніяк не сприяє хорошому психологічному клімату в сім’ї.

Вже давно відомо, що вчасно проведене протезування слуху значно (в кілька разів) зменшує ймовірність зниження чутності, а після проведення лікування чутність може стати такою ж, як і у тих, у кого немає з цим проблем.

Враховуючи комплексний характер проблеми втрати слуху, наші лікарі не тільки займаються діагностикою, лікуванням та реабілітацією пацієнтів в плані відновлення слухової здібності, але й працюють з ними в плані подальшої реінтеграції в суспільство, налагодження добрих стосунків з рідними, близькими та іншими людьми. Після завершення курсу терапії пацієнт отримує докладні рекомендації, як і що робити для того, щоб зберігати чутність на хорошому рівні.

Якість проведених нами процедур

В основі діагностичних процедур, що проводяться в нашому Центрі, лежать технології Starkey, аналога яким на даний момент у світі немає. Слухові апарати, що випускаються цією компанією, вважаються еталоном сучасних технологій, що зараз впроваджуються. Вони – найкраще рішення проблем зі слухом як для дітей, так і для дорослих, так само як і людей похилого віку.

Якість оглядання залежить від двох факторів: ступеня кваліфікації лікаря та його навичок, і щирості бажання допомогти людині знову отримати здатність чути. При цьому не меншу роль відіграє і стан устаткування, що використовується для обстеження. У нашій клініці було зібрано і встановлено новітнє медичне обладнання (а також і супутні електронні пристрої), що застосовується в країнах Європейського союзу і США. Кожна деталь і кожен пристрій, неважливо, яку роль вони виконують, регулярно перевіряються. Здійснюється калібрування сигналів, що подаються. Тому фахівці, що з ними працюють, можуть з упевненістю покластися на показання приладів, що видають абсолютно точні дані. А це – основа для встановлення коректного діагнозу і подальшого лікування пацієнта.

Досить суттєвим фактором також є вибір методів проведення обстеження. В даному випадку ми спираємося на досвід скринінгу і встановлення діагнозу, які практикуються в провідних закордонних клініках. Застосовувані підходи базуються на очевидних фактах і практичних дослідженнях. Всі діти, серед яких малолітні й новонароджені, підлягають скринінгу із застосуванням засобів об’єктивної аудіометрії. Для дослідження проблем у дорослих проводиться більш детальний огляд (потрібно виявити всі нюанси, які спричинили втрату слуху). Дані, отримані в процесі перевірки, покладаються в основу лікування, яке призначається кожній людині індивідуально, з урахуванням всіх характеристик захворювання. Терапія передбачає використання різних ліків і препаратів, але головною все ж є слухова реабілітація з використанням приладів компанії Starkey. Пацієнта навчають тонкощів користування апаратом, що він отримав, в тому числі показують, як його налаштовувати і задавати параметри.

У разі стаціонарного лікування кожному клієнту призначається індивідуальний курс.

Апарати, що використовуються для корекції слуху

Протезування тих, хто звернувся, проводиться за сучасними методиками. Вони, крім інших, включають два види корекції: моноуральну та бінауральну. При визначенні необхідного методу на перший план виходять дані діагностики, що показують, є проблеми тільки в одному вусі, чи потрібно лікувати обидва.

Компанія Starkey пропонує великий асортимент слухових апаратів, що дає можливість підібрати таку модель, яка буде оптимальною для лікування кожного, хто звернувся, а також буде враховувати його побажання і, природно, його бюджет. Спеціаліст знімає з вуха зліпок, на підставі чого потім буде виготовлений відповідний апарат із вкладишем.

В основі програмування приладу лежать певні алгоритми, що залежать від віку обстежуваного. Після того, як апарат буде налаштований, людина його вдягає, а потім з використанням спеціальної апаратури перевіряють, як вона чує і чи досить ефективний зроблений зразок.

Ми дуже ретельно перевіряємо слухові апарати, що отримують люди. У нас впроваджені досить жорсткі методики їх оцінювання, пробного тестування, встановлення параметрів та вибору. Адже саме від того, який підібраний прилад, залежить, чи буде пацієнт знову повноцінно чути. Тому ми в пріоритетному порядку використовуємо слухові апарати компанії Starkey, які відомі в усьому світі та асоціюються з найвищою якістю. З їх використанням мільйони людей знов змогли почути світ у всьому розмаїтті його звуків.

Кваліфікована допомога з усіх питань

До послуг наших клієнтів досвідчені сурдопедагоги, завданням яких є навчання правильно говорити дітей і дорослих, які втратили дар мови. Вони підвищують ступінь чутності пацієнтів, готують їх до активного соціального життя, будь то дитсадок, школа або робота. Для мам і тат періодично проводяться лекції щодо того, як швидше адаптувати дитину до життя в нових умовах. Ми гарантуємо високу якість наших послуг, оскільки фахівці нашого закладу постійно беруть участь у міжнародних конференціях і семінарах, заходах з підвищення кваліфікації у сфері надання послуг тим, хто втратив слух, подальшого відновлення їх слухової здібності та повернення до активного соціального життя.

Всі деталі, пов’язані із записом, діагностикою, лікуванням та іншими питаннями, можна дізнатися за телефоном колл-центру:                +38097 720 87 11 

Medical Problems

Записатися на Прийом