Заповнюючи реєстраційну форму на нашому сервісі ви приймаєте угоду з нашою політикою конфіденційності. Більш того, ви підтверджуєте, що згодні з розголошенням ваших особистих даних у таких випадках:

  1. Перш ніж передати вашу особисту інформацію третім особам, ми зобов’язані отримати вашу згоду. Це можуть бути пропозиції від сторонніх компаній щодо будь-яких конкурсів чи співпраці. Для цього ви отримаєте запит про дозвіл на використання ваших даних.
  2. Інформація може бути надана організаціям, які співпрацюють з нами. Наприклад, компанії, які надають бізнес-підтримку від нашого імені. Ми в даному випадку дбаємо про те, щоб такі організації працювали виключно відповідно до угоди. Вони зобов’язуються зберегти ваші особисті дані від втручання сторонніх осіб. Зазвичай, функції бізнес-підтримки полягають у нагородженні призами та бонусами, виконанні замовлень, керуванні інформаційними системами, реалізації заявок, а також організації опитувань між користувачами.
  3. Дані можуть розголошуватися дочірнім та спільним підприємствам. Це організації, де не менше половини пайової участі належить нашій компанії. У свою чергу, ми попереджаємо дочірні або спільні підприємства про необхідність дотримання безпеки. Таким чином, ви можете не турбуватися про збереження вашої конфіденційної інформації. Підприємства зобов’язуються не передавати її третім особам без вашої згоди.
  4. У договорі передбачається пункт, який дозволяє передавати ваші дані компаніям-партнерам для розміщення на сторінках, що позиціюються, і в рамках спільних заходів. Безумовно, про такі дії ви будете попереджені та ознайомлені з умовами, на підставі яких партнер буде використовувати ваші дані.
  5. Ваша персональна інформація може передаватися у випадку з трансфертом, при продажу наших активів або повністю компанії. У такій ситуації ви можете відмовитися від передавання своєї персональної інформації. Це означає, що нове підприємство не зможе надалі забезпечувати вас продукцією нашої компанії або надавати вам відповідні послуги.
  6. Існують обставини, коли ваші дані можуть розголошуватися без вашого дозволу. Тут мова йде про захист прав дочірніх підприємств або про співпрацю з правоохоронними органами. Ми маємо право розголосити відомості про вас з метою надання допомоги для відвернення шахрайства, а також для співпраці з судовими інстанціями.

Слід зазначити, що вся надана вами на момент реєстрації інформація може бути змінена вами в будь-який час. Крім того, ви завжди можете видалити її з нашого сайту. Для цього необхідно зв’язатися з нами будь-яким зручним способом. Всі контакти для зв’язку з адміністрацією є у відкритому доступі на нашому сервісі.

Крім того, ви завжди можете відмовитися від нашого розсилання. Для цього потрібно перейти за посиланням для відмови. Воно зазначене в кожному листі.

Докладну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38 (096) 63 44 848

Або зв’яжіться з нами через форму електронної пошти нижче

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.