ношения слуховых аппаратов

Слуховий апарат при зниженні слуху

З віком людина усвідомлює, що її здатність чути починає погіршуватися. Старіючи, багато людей стикаються з проблемою виникнення приглухуватості, а деякі й зовсім втрачають слух. У цьому матеріалі знаходяться відповіді на запитання, пов'язані з порушеннями роботи слухового апарата.
Read More
Пожилые люди и нарушение слуха

Літні люди та порушення слуху. Подробиці про слухопротезування

Як відомо, в основному проблеми зі слухом відчувають особи, які вступають в пору занепаду життєвої активності, тобто літні, старі й пристаркуваті люди. Статистичні опитування наочно доводять, наскільки глобально зачіпає питання звукосприйняття цю вікову категорію.
Read More
По каким причинам снижается острота слуха

Про слух. З яких причин знижується гострота слуху та як їх виявити

Мова в статті піде про проблеми, пов'язані зі слухом. Ми розглянемо, яким чином можна допомогти людям, що мають різні захворювання слухової системи. Медицина й техніка, що знаходяться сьогодні на високому рівні надають унікальні можливості для виявлення причин таких захворювань.
Read More
Интересное про слух

Цікаве про слух

Припущення: При погіршенні слуху людина сама легко про це дізнається. Дійсність: Хибна думка. Оскільки мозок володіє всіма можливостями до адаптації, при найменших змінах у рівні слуху він скоректує сприйняття так, що людина навіть не помітить різниці.
Read More
Мы все оглохнем

Процес слуху. Як ми чуємо?

Експерименти показали, якими вражаючими здібностями володіє людина. Виявляється, якщо вона не в змозі почути всю фразу повністю, то мозок автоматично заповнює прогалини. У свідомості людини з математичною точністю вибудовуються певні логічні ланцюжки.
Read More
При проблемах со слухом

Маючи проблеми зі слухом згадайте про професіоналів

При сучасних технічних можливостях досить легко вибрати та придбати слуховий пристрій в одному з інтернет-магазинів. Але якщо ви будете наслідувати приклад безлічі користувачів, які вирішили не обтяжувати себе візитом до лікаря, перш подумайте, наскільки вдалою буде така покупка.
Read More
когда ребенок не слышит

Втрата слуху у дітей

Більш ніж 350 мільйонів мешканців нашої планети мають порушення слуху. Майже 10% з них - діти. Статистика свідчить, що переважна більшість людей є громадянами держав, де економічна ситуація залишає бажати кращого.
Read More
Нюансы подбора слуховых аппаратов

Нюанси підбору слухових апаратів

У всіх центрах слухової реабілітації «Беттертон» клієнтів чекає чималий асортимент слухових приладів. Ми пропонуємо своїм пацієнтам слухові апарати від виробника, що встиг здобути популярність у всіх куточках планети. Мова йде про апарати від американської компанії Starkey.
Read More
Отопластика и слухопротезирование

Отопластика та слухопротезування

Внутрішньовушні слухові апарати перед встановленням вимагають деяких зусиль з боку лікарів і техніків. Знадобиться виготовити індивідуальні вушні вкладки, а також персонально підібрати корпус. Вкладка повинна повністю відповідати зліпку з вуха пацієнта. Всі перелічені кроки й містить в собі поняття «отопластика».
Read More