Бакпосев для детей и взрослых фото

Назофарингіт у дітей і дорослих

Нежить із кашлем бувають не так нешкідливі, як здається на перший погляд. Так проявляється назофарингіт – небезпечне захворювання, яке призводить до серйозних ускладнень. Дізнайтеся, як його виявити і вилікувати, і чим ми можемо вам допомогти!
Read More
чекап слуха в киеве

Check Up слуху

У розвинених країнах давно вже існує «мода» на регулярний Check Up. Що це таке? Так називають профілактичний огляд у лікаря. Людина раз на рік проходить обстеження, щоб дізнатися, в якому стані знаходиться його організм. Це дозволяє виявити проблеми зі здоров’ям на ранніх стадіях і вилікувати їх швидко і легко. Одна з різновидів т...
Read More
лечение лор заболеваний Киев и у краина фото

Паратонзилярний абсцес горла

Болить горло? Причини можуть бути не такими нешкідливими, як здається на перший погляд. Біль може вказувати на паратонзилярний абсцес – серйозну і небезпечну патологію. Дізнайтеся подробиці про хворобу та лікування!
Read More
лечение лор болезней в пандемию фото

Виділення з вуха – оторея

Із вуха виділяється дивна рідина? Це досить підозрілий симптом, який вимагає діагностики у лікаря. Дізнайтеся, чому з’являються виділення і вуха, чим небезпечні, і як їх прибрати.
Read More
слуховой анализатор фото

Орган слуху людини

Анатомія вуха досить складна і цікава. Знаючи її, ви зможете більш дбайливо ставитися до органу слуху і довго зберігати його працездатність. Дізнайтеся, як ми чуємо, і чому розвивається приглухуватість!
Read More
Специалист АВР в центре фото

Перфорація носової перегородки

Травмували перегородку носа? Дізнайтеся, чим це небезпечно, і що потрібно робити? Допомагаємо виявити і вилікувати перфорацію носової перегородки.
Read More