Ключова інформація:

 1. Більше половини населення земної кулі мають проблеми зі слухом різного ступеню тяжкості. У нашому центрі вас проконсультує досвідчений сурдолог (Київ), який допоможе з цим впоратися.
 2. Запорукою успіху в лікуванні порушень сприйняття звуку і приглухуватості є своєчасна і правильна діагностика захворювання, яка, перш за все, залежить від професіоналізму і багаторічної практики лікаря.
 3. Наш ЛОР-центр гарантує вам консультацію фахівця, що має найвищу кваліфікацію та працює відповідно до міжнародних стандартів. На первинному прийомі сурдолог проводить ретельний огляд пацієнта і призначає весь комплекс діагностичних процедур, що здійснюються на новітньому європейському обладнанні.

За даними статистики шість із десяти людей на Землі стикаються з порушеннями слуху в різних проявах. Порушення можуть бути вродженими (патології розвитку) і набутими (наслідки перенесених травм і хвороб, віковими). Отоларингологи виділили діагностику і лікування всіляких проявів порушень сприйняття звуків в спеціальний розділ – сурдологія.

У нашому ЛОР-центрі прийом здійснює висококваліфікований лікар-сурдолог. Його професіоналізм і досвід дозволяє точно діагностувати і ефективно лікувати слухові порушення різної тяжкості.

Коли необхідно звернутися за консультацією до лікаря-сурдолога в 2022 році?

До групи ризику зниження гостроти слуху можна віднести людей, умови праці яких пов’язані з підвищеним рівнем шуму. Крім цього проблема зустрічається у «любителів» гучного звучання музики в навушниках, а також тих, хто перенесли інфекційні захворювання органів слуху. Наявність таких спадкових або набутих захворювань як цукровий діабет, порушення обмінних процесів організму і серцево-судинна недостатність, також можуть стати причинами порушення нормальної роботи органів слуху.

Лікар сурдолог потрібен, якщо ви помітили у себе один або кілька таких симптомів:

 • «вслуховуєтеся» в тиху мову співрозмовника;
 • не завжди реагуєте на звук дзвінка вхідних дверей, домофона або мобільного телефону;
 • вам необхідна повна концентрація уваги для бесіди в кафе або будь-якому іншому шумному місці;
 • не до кінця «розбираєте» слова в телефонній бесіді;
 • стикаєтеся із зауваженнями оточуючих з приводу високої гучності прослуховування радіо і телепрограм;
 • часто перепитуєте співрозмовника.

Навіть один із цих ознак говорить про те, що вам терміново потрібно звернутися за консультацією до лікаря-сурдолога.

Консультація сурдолога для дорослих в Києві

Вчасно звернувшись до лікаря, ви зможете зупинити і навіть повернути процес зниження слуху. Сучасна сурдологія пропонує ефективне рішення проблем зі слухом. Завдяки цьому ви зможете комфортно спілкуватися з оточуючими і жити активно.

У нашому отоларингічному центрі вас проконсультує досвідчений сурдолог для дорослих, що працює за міжнародними стандартами. Його кваліфікація підтверджена дипломами європейського зразка і «багатим» стажем. Також ми працюємо з дитячими порушеннями слуху. Первинний прийом пацієнта складається з огляду, збору анамнезу і призначення всіх необхідних діагностичних процедур:

Ці процедури здійснюються на спецобладнанні європейської якості, що випускається світовим лідером високотехнологічного медичного обладнання. Цікавлять послуги такого фахівця, як сурдолог? Ціна вказана внизу сторінки!

Де і як знайти хорошого сурдолога в Києві?

Ви шукаєте досвідченого сурдолога, вартість послуг якого прийнятна, а їх якість повністю відповідає найвищим закордонним стандартам? Значить наш ЛОР-центр вам підходить!

Консультація сурдолога в нашому отоларингологічному центрі проходить за міжнародними стандартами. Ми використовуємо тільки прогресивні методи і високоточне обладнання для діагностики. У нас немає неправильних висновків, лікарі центру швидко і професійно обстежують, поставлять правильний діагноз і призначать відповідне лікування. Ми працюємо з будь-якими порушеннями в роботі вашого слухового апарату, в тому числі:

 • псевдоотосклероз – розростання сполучної тканини і ураження звукопровідного апарату;
 • нейросенсорна і вікова приглухуватість;
 • отосклероз – патологічний ріст кістки.

Прийом сурдолога в нашому київському ЛОР-центрі допоможе вам своєчасно виявити початок розвитку проблем зі слухом і отримати висококваліфіковану допомогу в їх усуненні.

Наприклад, у виборі слухового апарату. Також наш лікар сурдолог у Києві проводить підготовку пацієнтів до слухопротезування, програмує і налаштовує апарати для корекції слуху, допомагає з адаптацією. Щоб почати реабілітацію слуху, запишіться до нашого сурдолога в Києві. Також на нашому сайті ви зможете перевірити свій слух за допомогою онлайн-тесту.

Часто задавані питання:

 • Якщо вам потрібен платний сурдолог, ви можете дізнатися про вартість його послуг у спеціальному розділі сайту або у наших консультантів. Для цього зателефонуйте або заповніть форму зворотного зв'язку.

Ціни на послуги в Києві:

Послуга Ціна грн.
 Консультація лікаря-сурдолога в Києві 650
 Консультація сурдопедагога (первинна) 400
 Консультація ЛОР-лікаря 650
 Імпедансометрія 450
 Аудіометрія тональна порогова (обстеження+заключення) 450

Виберіть найближчий до себе центр

Задати питання лікарю