лов врач
детський лор

Ласкаво просимо в наш ЛОР-центр для дорослих і дітей в Києві

Провідним напрямком в діяльності ЛОР-центру залишається ендоскопічна діагностика, надання спеціалізованої оториноларингологічної допомоги людям. Якісне кваліфіковане обслуговування відповідає прийнятим стандартам медичних послуг, затверджених у МОЗ. При терапевтичному лікуванні патології ЛОР-органів використовуються різноманітні методи, в тому числі фізіопроцедури, лікувальні та діагностичні маніпуляції.

Деякі пацієнти, якщо потрібно оперативне втручання, можуть бути направлені до професійних лікарів хірургічних київських клінік, з якими успішно і плідно співпрацює ЛОР-центр.

Взаємодія з провідними МРТ-центрами для проведення досліджень дає можливість значно скоротити терміни встановлення точного діагнозу, що впливає на вибір лікування і, як наслідок, його ефективність. Вже при первинному зверненні до нашого фахівця ви зможете отримати потрібні призначення для додаткового обстеження.

Фахівці ЛОР-центру особливу увагу приділяють справі запобігання розвитку хвороб.

Запам’ятайте! Вчасно проведена консультація лікаря, вірний діагноз і правильні призначення – кращий спосіб уникнути важких ускладнень і проблем зі здоров’ям у майбутньому. Довірте турботу про себе і свою родину досвідченим співробітникам нашого ЛОР-центру. Допомога буде надана в найкоротші терміни і ви знову зможете повернутися до здорового й радісного життя!

Переваги звернення до нас

Раді бачити вас і ваших близьких у ЛОР-центрі для дорослих і дітей. Тут вам гарантований персональний підхід, якісне обслуговування, уважне й доброзичливе ставлення всього медперсоналу до кожного відвідувача.

 • Досвідчені оториноларингологи. Персонал мед-центру – кваліфіковані фахівці, що мають відповідні сертифікати.
 • Швидке встановлення діагнозу і грамотна терапія. Економія вашого часу та отримання необхідного результату в найкоротші терміни.
 • Розширена спеціалізація. Надаємо розширений перелік послуг у лікуванні та діагностуванні.
 • Зручне місце розташування. Місцезнаходження центру – біля метро.
 • Лояльні ціни. Варіативність у ціні різних пакетів медичних послуг у 2021 році.
 • Модернізований мед-центр з унікальними технологіями. Застосовуються випробувані методики, що довели свою ефективність в лікуванні хворих.
детський лор
детський лор
детський лор

ЛОР-лікар для дитини (дитячий оториноларинголог)

Згідно зі статистикою, близько половини всіх візитів до дитячої поліклініки пов’язані з проблемами ЛОР-органів. Малюки набагато частіше, ніж дорослі, схильні до ГРВІ, отитів, фарингітів, аденоїдитів. Перебіг захворювань у дитини проходить важче, спостерігається яскраво виражена інтоксикація, скарги на больові відчуття, погане самопочуття. Діти частіше мають ускладнення після перенесених інфекцій. Перші ж симптоми мають спонукати негайно звернутися до дитячого ЛОР-лікаря. Вчасне отримання допомоги дозволить уникнути посилювання захворювання і стане профілактикою необоротних ускладнень. ЛОР-центр для дорослих і дітей має новітнє медичне обладнання для роботи з маленькими відвідувачами, це дає можливість отримувати більш точну і розширену інформацію про стан хворого, що впливає на процес одужання. Центр оснащений відеоендоскопічною технікою, завдяки цьому лікар може побачити проблему, надати уточнений висновок. Багато процедур значно полегшуються, наприклад, виймання сторонніх тіл з носа та вух, що не виняток для малюків.

Застосовуються методи аудіометрії, імпедансометрії для оцінювання стану середнього вуха, провідних шляхів і слухових труб, слуху в цілому. Все це сприяє виявленню порушень на ранній стадії, в цьому випадку можна почати необхідну корекцію слуху.

ЛОР-центр пропонує вам якісне та результативне терапевтичне лікування. Активно використовуються апарати (УЗОЛ-терапія, лазер, світлолікування), фізіопроцедури, застосування медикаментів. Все в комплексі дозволяє досягти найкращих результатів та істотно скоротити терміни одужання. Деякі процедури призначаються і з профілактичною метою.

Комфортні умови, приємне обслуговування – важливі складові для психологічного спокою кожного відвідувача нашого медцентру.

ЛОР-центр для дорослих і дітей – це надсучасна медична установа, що надає послуги вузькоспеціалізованої допомоги в області оториноларингології людям різних вікових категорій.

Встановлюючи діагноз й вибираючи варіанти терапії доктори використовують унікальне відеоендоскопичне обладнання. Воно дозволяє зробити огляд більш інформативним, хворий не відчуває дискомфорту при проведенні лікарських маніпуляцій. Все це підвищує результативність в боротьбі з патологіями вуха, горла й носа.

Враховуючи необхідність комплексного впливу на осередок запалення, у нашому закладі є цілий арсенал програм із застосуванням апаратів, фізіопроцедур, медикаментозного впливу. Для визначення захворювання і ступеня його тяжкості практикується візуальний огляд, відеоендоскопічні, лабораторні експрес-тести, нозологічна діагностика.

Виклик отоларинголога додому у Києві

В разі гострої потреби, можливий виїзд лікаря на дім. Така послуга порекомендована, якщо у вас:

 • неприємні відчуття й спазми в горлі, слабкість, підвищена температура тіла;
 • тривалий гнійний нежить, що супроводжується появою головного болю в лобовій області й переносиці, підвищена стомлюваність;
 • гострий біль у вусі, виділення з вух;
 • втрата слуху на одне або обидва вуха, присутність шуму у вусі, що не проходить, гудіння;
 • проблеми з голосом, лаючий нападоподібний кашель, важке дихання у малюка.

Вартість виклику лікаря в 2021 році в Києві уточнюйте по телефону. На місці буде проведено огляд, надана первинна допомога, при необхідності зроблене забирання біоматеріалу для аналізу. Будь-які додаткові дії фахівця оплачуються за чинним прейскурантом ЛОР-центру.

Фізіотерапія при ЛОР-захворюваннях

Фізіопроцедури в ході перебігу багатьох захворювань залишаються одним із найбезпечніших і поширених методів. Застосовуються як самостійно, так і в поєднанні з іншими видами терапії.

Використовуючи фізіотерапевтичний підхід, слід знати особисті дані хворого: вік, стать, відношення хворого до майбутніх маніпуляцій. Вивчається анамнез, особливості перебігу хвороби, ускладнення, чи застосовувалося самолікування до звернення до фахівця.

ЛОР-центр практикує не тільки фізіотерапію, але й активно користується новітніми засобами апаратного лікування. Наші співробітники в роботі з ЛОР-патологією віддають перевагу терапевтичному лазеру, застосовують УЗОЛ-терапію, фотохромотерапію. Хороший результат надає й впровадження авторських методик і схем лікування.

Крім вищеперерахованого, наша клініка оснащена галокамерою (соляна печера). Такий комплексний підхід в терапії та профілактиці захворювань вуха, горла, носа гарантує позитивний вплив на здоров’я в цілому, зниження випадків сезонного нездужання.

Диагностика ЛОР-заболеваний

Діагностика ЛОР-захворювань у 2024 році

Захворювання вуха, горла, носа в більшості своїй залежать від сезону, погодних умов. Осінньо-весняний період характеризується підвищенням рівня респіраторних інфекцій. Грамотне і швидке лікування банальних ГРВІ – це попередження важких ускладнень у вигляді запалення ЛОР-органів, особливо у дітей. З урахуванням даного факту наш ЛОР-центр робить акцент на детальній діагностиці під час первинного звернення пацієнтів. Клініка стежить за новітніми технічними розробками в області медицини і має сучасне діагностичне обладнання. У пріоритеті серед методів дослідження залишається відеоендоскопічний – використовується вже на першому відвідуванні та консультації ЛОР-лікаря. Перше правило клініки – обов’язкове відеоендоскопічне обстеження ЛОР-органів всіх первинних пацієнтів, оскільки на сьогодні це найбільш інформативний і об’єктивний метод. Така практика ведення пацієнтів зарекомендувала себе як найбільш результативна, це дозволяє поставити правильний діагноз і зробити грамотні, обґрунтовані призначення.

З метою виявлення ЛОР-захворювань наша клініка застосовує інші види та апарати для роботи:

 • аудіометр;
 • імпедансометр;
 • обладнання для скринінгу слуху новонароджених;
 • лабораторні методи дослідження.

Діагностика з використанням різноманітних методів в нашому ЛОР-центрі, персональний підхід до пацієнтів різного віку – запорука успішної постановки вірного діагнозу й гарантія отримання швидкого та правильного лікування.

Докладну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38 (097) 720 87 11

Або зв’яжіться з нами через форму електронної пошти нижче

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.