Вам потрібно з’ясувати причину, яка спровокувала ЛОР-захворювання? Найзручнішим, достовірним і безболісним способом стане фарингоскопия, провести яку можна в нашому ЛОР-центрі для дорослих і дітей.

Ключова інформація:

  1. Виявлення патологічних станів шляхом ретельного огляду глотки.
  2. Професійна діагностика, що дозволяє поставити правильний діагноз і призначити відповідну терапію.
  3. Достовірна методика, яка дає можливість отримати найбільш точний результат.

Фарингоскопия являє собою процедуру, яка полягає в детальному огляді глотки і горла. Це необхідно для того, щоб виявити причини існуючого захворювання.

Сучасні методи фарінгоскопії в 2022 році

огляд горлаНайбільш детальну інформацію дозволяє отримати сучасна і популярна в оториноларингології методика під назвою «ендоскопія». Вона дає можливість провести якісний огляд і призначити своєчасне і правильне лікування, яке є запорукою швидкого одужання.

Процес діагностики методом ендоскопії дозволяє транслювати існуючу «картину» на моніторі. Така візуалізація дуже зручна, оскільки дозволяє побачити будь-які патологічні стани.

Як проводиться маніпуляція?

Ендоскопічне дослідження починається з етапу підготовки. Він полягає в забезпеченні гарного огляду всіх структур порожнини рота. Щоб виключити дискомфорт під час процедури, горло зрошують розчином лідокаїну. Після цього лікар переходить безпосередньо до діагностики.

Спочатку фахівець оглядає зуби, ясна, оскільки саме там беруть початок більшість захворювань. Потім ретельно обстежує мову, під’язикову частину і слинні залози.

Далі лікар переключає свою увагу на піднебіння. Особливо пильно оглядає мускулатуру м’якого піднебіння. Потім оцінює розміри і лабільність маленького язичка. Далі звертає увагу на піднебінні мигдалини: чи не перевищують норму їх розміри, чи є рубці, спайки.

Розглядаючи задню стінку глотки, лікар оцінює стан слизової: рихлість, вологість, судинні прояви, збільшення фолікулів.

будова глоткаНа малюнку зображено будову глотки

Діагностика за допомогою ендоскопа дозволяє провести ретельний огляд гортаноглотки. Методика дає можливість оцінити стан бічних кишень, мовній мигдалини і входу в стравохід. Ендоскопія дозволяє виявити розвиток патологічних станів, поставити точний діагноз і призначити відповідне лікування для усунення виниклої проблеми.

Діагностика за допомогою відеоендоскопа відображає максимально точний стан здоров’я всіх структур порожнини рота, тому обстежитися повторно вам не доведеться.

Провести якісне обстеження можна у нашому ЛОР-центрі. Досвідчені діагности оглянуть як дорослих, так і маленьких пацієнтів. За результатами процедури лікарем буде призначено ефективне лікування, яке допоможе швидше повернутися до звичного ритму життя.

Пам’ятайте, своєчасна діагностика допоможе уникнути ускладнень і швидше вилікувати існуюче захворювання. Тому, не відкладайте візит до лікаря на потім. Запишіться на прийом вже зараз!

Ціни на послуги у Києві:

Послуга Ціна грн.
Відео-ендоскопічний огляд носа 300
 Відео-ендоскопічний огляд вуха 300
 Відео-ендоскопічний огляд глотки 300
 Консультація лікаря-сурдолога 500
 Консультація ЛОР-лікаря 590
 Консультація ЛОР-лікаря (повторна, протягом 10-ти днів) 500
 Консультація отоларинголога на іноземній мові 1000
 Консультація сурдопедагога (первинна) 400
 Консультація фахівця по слуховим рішенням 350
 Консультація фахівця (повторна) 300

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:
+38097 720 87 11 (щодня c 9:00 до 21:00)

Виберіть найближчий до себе центр

Задати питання лікарю