Наша компанія піклується про недоторканість персональної інформації клієнтів. Працюючи з Інтернет-ресурсами, ви можете використовувати будь-які можливі мережі і при цьому не хвилюватися про те, що ваші дані потраплять у чужі руки.

Особиста інформація, яку користувач повинен надати під час заповнення форми для реєстрації та інших операцій, використовується виключно відповідно до «Згоди з розсиланням». У більшості випадків персональні дані можуть бути використані для підготовлення Продуктів або Послуг. Крім того, угода може містити пункти про їх передавання третім особам.

Дані, необхідні для сайту

Такою інформацією є пункти при реєстрації користувача на сервісі. В даному випадку це електронна адреса та ім’я. Надаючи їх, відвідувач дає свою згоду на розсилання від «ЛОР-центр  інтернет-підприємця».

Для чого відбувається збір персональних даних?

Єдина мета збирання особистої інформації – це розсилання листів на E-mail. Зазначене під час реєстрації ім’я служить для звернення до користувача. У листах від фірми вам буде надсилатися корисна інформація з цікавими пропозиціями, фактами та іншим.

Уся надана нам інформація не передається стороннім особам. Виключенням стає тільки виконання вимог законодавства. Цей пункт розглянуто в Угоді. Користувач має право відмовитися від розсилання. У такій ситуації його E-mail, а також ім’я будуть видалені з бази в автоматичному режимі. Для того щоб відмовитися від отримання листів, слід натиснути на відповідний пункт, який присутній у кожному з них.

Яким чином здійснюється використання особистої інформації?

Сайт www.lorvrach.com.ua використовує Cookies, а також дані про користувача на сервісі Google Analytics.

За їх допомогою здійснюється збирання інформації про пересування користувача сайтом. Це дозволяє поліпшити роботу сервісу. Спираючись на отриману статистику розробники орієнтуються на попит відвідувачів і створюють найбільш цікавий для них контент.

Кожен браузер має у налаштуваннях пункт, активуючи який можна запобігти відправленню Cookies повністю або вибірково. Таке рішення убереже вас від поширення даних про ваші пересування в Інтернеті. Однак вам стануть недоступні деякі сайти й можливості.

Захист персональної інформації

Для того щоб забезпечити нашим користувачам збереження особистих даних, ми використовуємо різноманітні заходи. Вони можуть бути технічними, адміністративними та управлінськими. Відповідно до міжнародних стандартів, ми зобов’язані нести повну відповідальність за дані, що нам передають. Всі співробітники нашої організації розуміють, наскільки важливо дотримуватися передбачених заходів, а також обумовлених в Угоді правил.

Слід нагадати, що користувач теж повинен дбати про свою особисту інформацію. Для цього слід дотримуватися правил і не надавати їх стороннім особам.

Ми намагаємося запобігти можливому витіку даних, роблячи для цього все можливе. Однак гарантувати абсолютну безпеку, на жаль, не може жоден сайт. Це відбувається через те, що в мережі можливий незаконний злам системи.

Коли деякі пункти політики конфіденційності змінюються, то користувачі отримують про це повідомлення у вигляді листа на свій E-mail.

Докладну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38 (096) 63 44 848

Або зв’яжіться з нами через форму електронної пошти нижче

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.