Відповідно до положень законодавства України, Адміністрація Сайту залишає собі можливість відмови від надання будь-яких можливих гарантійних зобов’язань, а також, враховуючи цю умову, не буде відповідальною стосовно функціонування сайту, його використання та розміщеної на ньому інформації.

Незалежно від можливих в майбутньому обставин, Адміністрація Сайту звільняється від відповідальності перед будь-якою потенційною стороною. Також Адміністрація Сайту повідомляє про те, що не несе відповідальність за будь-яку потенційно можливу шкоду в майбутньому, що виникне в результаті прямого або непрямого використання інформації, що викладена на нашій web-сторінці. Аналогічним чином Адміністрація не може бути притягнута до відповідальності за шкоду від використання даних на інший інтернет-сторінці, де розміщене гіперпосилання з нашого сайту.

Адміністрація Сайту не відповідає за потенційні захворювання, що виникають внаслідок доступу на Сайт і використання інформації на ньому, так само як і внаслідок експлуатації самого Сайту.

Адміністрація Сайту звільняється від будь-якого можливого в майбутньому збитку, що виникає внаслідок роботи на Сайті, та використання інформації, розміщеної на ньому. Також не є підставою для відповідальності Адміністрації Сайту використання якогось з порталів, тим чи іншим чином пов’язаних з нашою web-сторінкою, в результаті чого відбулися такі події, як системний збій в роботі, проблеми з затримкою і передаванням даних, різного роду дефекти, проблеми доступу та експлуатації Сайту, перебої в роботі, комп’ютерні віруси, які провокують закриття програм і втрату даних; можлива упущена вигода; виключення з ВУЗу; зупинення поточної операційної діяльності; поява тих чи інших залежностей і труднощів. І навіть у тому випадку, якщо до Адміністрації Сайту заздалегідь було надіслано повідомлення про можливу шкоду, вона не буде нести відповідальність за жодну з зазначених подій.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі спірні ситуації будуть розглядатися і вирішуватися відповідно до норм законодавства України.

Користувач дає згоду на те, що всі чинні нормативно-правові акти, що діють в галузі захисту прав споживачів, не застосовуються в частині користування даним Сайтом, оскільки Сайт не надає послуги на платній основі.

Використовуючи наш Сайт, кожен користувач підтверджує свою повну та безумовну згоду з даними, що вказані в рубриці «Відмова від відповідальності». Крім цього, користувачі підтверджують свою згоду виконувати Правила Сайту, беручи на себе всю можливу в майбутньому відповідальність.

Докладну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38 (096) 63 44 848

Або зв’яжіться з нами через форму електронної пошти нижче

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.