Вам необхідний пневмомассаж барабанних перетинок і ви шукаєте кваліфікованого фахівця в цій галузі? Наш ЛОР-центр готовий запропонувати вам свої послуги.

Ключова інформація:

  1. Пневмомассаж призначається тим пацієнтам, яким необхідно відновити еластичність волокон перетинки, активувати рухливість слухових кісточок.
  2. В результаті тих чи інших запалень в порожнині середнього вуха можуть з’явитися рубці або спайки, а якщо привести до норми фізіологічні процеси, то це можна уникнути.
  3. При дисфункції слухової труби пневмомассаж проводиться в складі комплексної терапії.
  4. Курс лікування – 8-10 сеансів. Подальші нюанси залежать від особливостей перебігу хвороби та віку людини, якій призначена процедура.
  5. Серед інших маніпуляцій, під час заходу проводиться відеоендоскопічне обстеження.

Пневмомассаж барабанних перетинок – це медична ЛОР-процедура, завдяки якій:

  • відновлюється гнучкість волокон перетинки;
  • активізується рухливість молоточка, ковадла і стремена;
  • запобігає виникненню шрамів і спайкової хвороби.

Різного роду запальні процеси, що виникають у вушний порожнини, можуть викликати не тільки вищеописані проблеми, але навіть спричинити за собою зниження слуху. Пневмомассаж і ряд інших терапевтичних заходів допоможе уникнути ускладнень і зберегти слух.

Коли показаний пневмомассаж барабанних перетинок

Пневмомассаж барабанних перетинок

Як було сказано раніше, таку терапію часто рекомендують пацієнтам при порушенні роботи слухової труби. Інша назва захворювання – тубарна недостатність. Вона стає наслідком запальних процесів, які можуть протікати навіть не в вушній порожнини, а в носовій, однак при цьому порушується слизова. Також хвороба може виникнути через гострий катаральний середній отит.

Крім того, показанням до виконання може стати необхідність відновлення після ексудативного отиту.

Як проходить процедура пневмомассажа?

При пневмомасажі в слуховому проході створюється змінний підвищений тиск. Досягається такий ефект двома шляхами: повітря може нагнітатися завдяки спеціалізованому обладнанню або лійкою Зігле.

Як правило, курс лікування становить 8-10 сеансів. Що ж стосується часу проведення масажу, то цей параметр обумовлюється індивідуальними особливостями хворого – вік, форма хвороби. Стандартна процедура займає від 1 до 5 хвилин.

ЛОР-центр для дорослих і дітей оснащений апаратами, що відповідають найсуворішим вимогам сьогодення і знаходяться на рівні європейських стандартів. Людина, якій призначений пневмомассаж барабанних перетинок, зможе оцінити їх зручність: до обладнання додаються спеціальні навушники і пульт. Завдяки цьому з’явилася можливість скорегувати налаштування і вибрати певну програму.

Вартість процедури в 2022 році

Наш центр пропонує комплекс лікувальних заходів щодо позбавлення від ексудативного отиту. У число виконуваних процедур також входить пневмомассаж.

Якщо вчасно потрапити на прийом до ЛОР фахівця і підібрати грамотну методику лікування, то проблеми зі здоров’ям перестануть вас турбувати. Звертайтеся в наш центр!

Ціни на послуги в Києві:

 
Послуга Ціна грн.
 Пневмомасаж барабанної перетинки 150 
 Консультація ЛОР-лікаря 650 
 Консультація ЛОР-лікаря (повторна, протягом 10-ти днів) 550 
 Консультація отоларинголога на іноземній мові 1100 
 Консультація сурдопедагога (первинна) 400

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:
+38 (097) 720-87-11

Виберіть найближчий до себе центр

Задати питання лікарю