Сурдопедагог (дефектолог)

Шукаєте кваліфікованого сурдопедагога в Києві? У центрі «Беттертон» приймає сурдопедагог-дефектолог Цвігун Анастасія Тарасівна. Вона проводить діагностику слуху, підбирає для пацієнтів оптимальний метод корекції порушення мовлення та слуху та допомагає на кожному кроці реабілітації після слухопротезування. При цьому використовує сучасні технології та новітні надбання медицини та педагогіки.

Спеціалізація:
 • сурдопедагог
 • дефектолог
Адреса прийому: м. Київ, вул. Саксаганського, 90
Досвід роботи: більше 3 років
Робочі дні: Пн., Вт., Чт.-Сб.
Телефон: +38 (097) 720 87 11

Коли варто звернутися до сурдопедагога Цвігун А. Т.

У центрі «Беттертон» у Києві можна отримати допомогу дефектолога при порушеннях слуху та мовлення. Перш за все, послуги цього фахівця потрібні дітям, що мають приглухуватість та порушення мовлення. Сурдопедагог перевірить їх слух та мовлення, підбере відповідний метод корекції та розробить індивідуальний план занять для розвитку потрібних навичок. Також звернутися до цього фахівця варто дорослим, які стали чути гірше та потребують діагностики слуху, а також реабілітації після слухопротезування.

Наш кваліфікований сурдопедагог у центрі Києва надає комплексну допомогу пацієнтам з порушеннями мовлення та слуху. Вона проводить:

 1. Діагностику слуху методом тональної порогової аудіометрії з подальшою розшифровкою результатів.
 2. Консультації дітей та дорослих щодо реабілітації після слухопротезування.
 3. Індивідуальні заняття для розвитку слухових та мовленнєвих навичок у дітей та дорослих.

Освіта:

Український державний університет імені М.П. Драгоманова, кафедра сурдопедагогіки та сурдопсихології ім. М.Д. Ярмаченка. Також Цвігун А.Т. успішно проходила додаткове навчання та підвищувала кваліфікацію:

відвідала VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ВИЩОЇ І СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА».

пройшла тренінг “Психолого-педагогічна підтримка учнів, які пережили травмуючі події».

відвідала вебінар: “Таблиця для оцінки розвитку “Червоні прапорці” і раннє виявлення ознак аутизму”.

відвідала практичний онлайн-курс, отримала та засвоїла знання та навички за темою: “Масаж в структурі логопедичної роботи”.

взяла участь у онлайн-логофорумі “КОРЕКЦІЯ ЗВУКОВИМОВИ”.

успішно підвищила кваліфікацію за програмою онлайн-курсу “НЕЙРОЛОГОПЕДІЯ” в обсязі 30 годин.

успішно підвищила кваліфікацію за програмою онлайн-курсу “НЕЙРОЛОГОПЕДІЯ” в обсязі 8 годин.

успішно підвищила кваліфікацію за програмою онлайн-курсу “НЕЙРОЛОГОПЕДІЯ” в обсязі 10 годин.

взяла участь у практичному онлайн-курсі “PRO заїкання”.

Як проходить консультація дефектолога у Києві

Під час прийому наш сурдопедагог Анастасія Тарасівна спочатку опитує пацієнта, виявляє скарги та побажання. За потреби вона проводить аудіометричну діагностику та розшифровує її результати. Дефектолог Цвігун А. Т. під час консультації обстежує пізнавальні процеси пацієнта, особливо мовлення та слухове сприймання, оцінює стан рухової сфери, апарат мовлення. Спираючись на аудіограму та результати опитування, сурдопедагог розповідає про перспективи та прогнози, розробляє індивідуальний план тренувань. Під час реабілітації сурдопедагог постійно підтримує пацієнта й за потреби вносить зміни у програму занять.

Корисні поради від сурдопедагога

Дефектолог Цвігун А. Т. рекомендує вчасно лікувати ЛОР-захворювання та регулярно проходити діагностику слуху, щоб зберегти його в гарному стані якомога довше. Дітям слід робити аудіологічний скринінг одразу ж після народження, й надалі перевіряти слух хоча б 2 рази на рік. Також варто берегти вуха від гучних звуків та шумового забруднення – для цього краще використовувати беруші або спеціальні навушники. Особливо це стосується людей, що працюють на шкідливих виробництвах, будівництвах, в авіації тощо.

Також сурдопедагог радить вчасно проводити корекцію мовлення. Для дітей це дуже важливо, адже від цього залежить їх подальший розвиток, навчання, соціалізація. Дорослим у разі порушень мовлення теж варто працювати з дефектологом – це займе більше часу, але за наявності мотивації можна досягти успішного результату.

Задати питання лікарю


  Клініка в якій працює лікар

  м. Київ, Голосіївский район
  вул. Саксаганського, 90, 1-й поверх