Ви відчуваєте дискомфорт у вухах? Пройдіть отоскопію – сучасне обстеження за допомогою відеоприладу. Діагностуємо будь-які вушні патології на ранніх стадіях сучасними апаратами.
Ви відчуваєте дискомфорт у вухах? Пройдіть отоскопію – сучасне обстеження за допомогою відеоприладу. Діагностуємо будь-які вушні патології на ранніх стадіях сучасними апаратами.
Отоскопія – це візуальний огляд зовнішнього вуха і барабанної перетинки за допомогою спеціальних воронок і джерела світла. Сьогодні в отоларингології успішно застосовується відеоотоскопія. Це вдосконалена діагностична отоскопія, ціна якої вище, ніж у класичної. Вона дозволяє оглянути структури вуха в багаторазовому збільшенні і записати відеозвіт про дослідження. Детально розбираємо, що таке отоскопія, як проводиться, і коли потрібно її пройти.
Отоскопія не вимагає складної підготовки – її можна проводити в рамках стандартного ЛОР-огляду. Головна умова – зовнішнє вухо має бути ідеально чистим. Тому напередодні обстеження пацієнту рекомендують очистити слухові проходи. Якщо в них виявлені сірчані пробки і середовища забруднень, роблять промивання шприцом Жане, а потім проводять отоскопію. Самостійно краще ніяких підготувань не проводити!
Завдяки сучасним технологіям, сьогодні за допомогою цього методу можна обстежити не тільки вухо, але також ніс і горло. Для цього використовуються спеціальні насадки, які є в нашому центрі.
За допомогою гнучкого зонда з вбудованою відеокамерою лікар проводить огляд порожнини носа, навколоносових пазух і присінку слухової труби. Це дозволяє оцінити стан слизових оболонок і носових раковин, побачити запалення, сторонні новоутворення, скупчення гною.
Слуховий прохід і барабанну перетинку досліджують з багаторазовим збільшенням. Коли проводиться така отоскопія, ЛОР може побачити зміни в тканинах, ознаки запалення, пошкодження.
Проводиться епіфарінгоскопія, в ході якої оглядають глотку, мигдалики, надгортанник, гортань. Завдяки цьому лікар може побачити запальні процеси, збільшення мигдаликів, гнійний наліт, набряк, пухлинні утворення та інші патології.
Діти більше схильні до запальних ЛОР-захворювань. Тому отоскопія у дітей – обов’язкова частина регулярного огляду. Терміново її потрібно пройти, коли дитина скаржиться на біль у вухах, свербіння, зниження слуху.
Обстеження призначають пацієнтам, що скаржаться на:
Також не зайвим буде пройти обстеження при нежиті та кашлю, болю в горлі, зміні голосу, утрудненому ковтанні ковтанні. Вуха тісно пов’язані з носом і горлом, тому будь-які ЛОР-патології негативно на них впливають. У нашому ЛОР-центрі проводиться сучасна інформативна отоскопія в Києві.
У нашому центрі проводиться високоточна отоскопія в Києві за допомогою сучасного пристрою. Вона дозволяє діагностувати:
За результатами обстеження наш ЛОР-лікар одразу призначає необхідні ліки і комплекс лікувальних процедур. Зв’яжіться з нами, щоб зробити отоскопію вух в Києві!
Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей по телефону: