Потрібні вкладки для слухового апарату? Вибирати їх потрібно грамотно. Дізнайтеся, чим відрізняються індивідуальні від стандартних, і як їх правильно вибирати. Зробимо для вас вкладки по контуру вух!
Потрібні вкладки для слухового апарату? Вибирати їх потрібно грамотно. Дізнайтеся, чим відрізняються індивідуальні від стандартних, і як їх правильно вибирати. Зробимо для вас вкладки по контуру вух!
Щоб завушний слуховий апарат добре тримався і якісно передавав звук, його носять із спеціальною вкладкою. Це виріб, що розміщується у вушному каналі, з’єднується з корпусом апарату тонкою акустичною трубкою. вкладки є важливою частиною ефективного слухопротезування. Від них багато в чому залежить якість звуку і зручність носіння. Тому лікарі рекомендують виготовляти їх індивідуально – по зліпкам вух.
Внутрішньовушні вкладки діляться на 2 великі групи – стандартні і індивідуальні.
Стандартні примірочні вкладки – це тимчасовий варіант. Вони мають шаблонну форму грибка і зроблені з недорогих полімерних матеріалів. Через це швидко втрачають еластичність і нещільно тримаються у вушному каналі. Термін експлуатації таких виробів – не більше 3 місяців.
Для постійного застосування краще замовити індивідуальні вушні вкладки. Їх роблять по зліпкам вух майбутнього носія, що дозволяє добитися максимально герметичного прилягання і високого акустичного сполучення.
Індивідуальна вушна вкладка:
Купити вкладки за індивідуальними мірками варто людям із нестандартною формою слухового каналу. Але взагалі лікарі рекомендують замовляти їх усім, хто носить слухові апарати. По-перше, їх не доведеться так часто міняти, як стандартні моделі. По-друге, вони необхідні для правильного функціонування приладу. І хоча на індивідуальну вкладку для слухового апарату ціна вище, ніж на стандартний, вона повністю виправдана.
Вкладки відрізняються між собою за розмірами, формою, матеріалом.
За формою розрізняють 3 види:
Форму підбирають із урахуванням будови вуха користувача і ступеня глухоти. У типових вкладок є розмірна сітка від 0 до 5. Наприклад, малюкам підходить 0 розмір, дітям від 4 років – 1. Жінкам зазвичай підбирають №2 і 3, чоловікам – №4 і 5.
Матеріали виготовлення вкладок до слухових апаратів варіюються за ступенем м’якості. Якщо потрібні максимально м’які вироби, краще брати силіконові, якщо тверді – то акрилові. Також сьогодні активно застосовуються нові полімерні суміші, особливо для виготовлення індивідуальних вкладок. Головне, щоб матеріал був гіпоалергенний і вологостійкий.
Перш ніж купити вкладку, варто проконсультуватися з фахівцем. Він підкаже, яка вам потрібна форма і матеріал. При індивідуальному виготовленні розмір вибирати не потрібно – він буде точно відповідати контурам вашого слухового каналу.
Нові вушні вкладки для слухових апаратів купити варто, коли старі починають триматися нещільно. Це можна розпізнати за неприємним свистом, який пропадає, якщо натиснути на нижню частину приладу. Також вкладки можуть випадати з вушного каналу, зміщуватися.
1-2 рази на тиждень потрібно чистити вкладку від сірки, а звукопровідну трубку – від конденсату. Даємо покроковий алгоритм:
Важливо, щоб трубка, яка проводить звук від слухового апарату до вкладки, залишалася прозорою і еластичною. Якщо вона потемніла або потріскалася, потрібно міняти. Нові акустичні трубки купити можна там же, де і вкладки.
Якщо вам потрібні якісні вушні вкладки, купити їх можна у нас. Наш ЛОР-центр надає:
Зв’яжіться з нами, щоб купити вушні вкладки!
Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей по телефону: