Подбор СА-Настройка фото

Отже, ви помітили, що стали чути гірше – як це виправити? Щоб поставити точний діагноз, потрібно прийти на прийом до отоларинголога. Він перевірить стан зовнішнього та середнього вуха, призначить додаткові процедури для діагностики слуху. Якщо виявлена ​​приглухуватість, потрібно купити слуховий апарат, який підбирається за сприяння сурдолога.

Проблема в тому, що слух у багатьох псується поступово і непомітно. Часом людина сама не помічає цього і нервово реагує на поради близьких сходити до лікаря. Йому здається, що чує він прекрасно, просто оточуючі говорять нерозбірливо. Крім того у багатьох людей, особливо старшого покоління, глибоко вкоренилися стереотипи щодо звукопідсилюючої техніки. Тому у них є багато питань щодо неї.

«Мені точно потрібен слуховий апарат, він не зашкодить?»

Одна з головних причин, по якій люди відкладають реабілітацію слуху – боязнь втратити його ще більше. Хтось вбив в їхні голови, що слухові пристрої нібито шкідливі. Однак наука не тільки не підтверджує це, а й спростовує. Правильно обраний прилад для корекції слуху допомагає уникнути глухоти в подальшому, покращує психоемоційний стан людини.

Ще одна поширена омана – без слухового апарата можна обійтися, поки хоч щось чути. Насправді, навіть легкі ступені приглухуватості доставляють сильний дискомфорт. Навіщо терпіти і перенапружуватися, якщо можна використовувати сучасний пристрій, що підсилює сигнал на потрібних вам частотах?

Головне – грамотно підійти до процесу реабілітації. Слуховий апарат купити можна тільки після ретельної діагностики. Коли буде визначено ступінь приглухуватості її характер, лікар підбирає підходящу за технічними характеристиками модель. Спеціаліст працює в тісній зв’язці з пацієнтом – кожен нюанс обговорюється. Адже результат, який потрібно отримати на виході – ваш комфорт та якість життя!

«Чи допоможе мені слуховий апарат, якщо я все чую, але нерозбірливо?»

Однозначно так! Адже найчастіше порушення слуху виявляються саме так – одні голоси і звуки людина сприймає краще, інші гірше. Це відбувається через те, що слух падає нерівномірно на різних частотах. В результаті деякі звуки «пропадають» з наших радарів. І це дуже небезпечно – адже мозок перестає чути їх і з часом забуває.

Чим раніше людина починає використовувати слухові рішення, тим вище шанси зберегти залишковий слух. Структури внутрішнього вуха і кори головного мозку стимулюються, тому не відмирають, як при відсутності звукового навантаження. Відновлюється розбірливість звуків за рахунок вирівнювання частотної характеристики.

Найскладніше в реабілітації слуху доводиться дітям з вродженою приглухуватістю. У них немає акустичної пам’яті, вони не можуть навчитися говорити, або ж сприймають звуки спотворено. Ось чому батькам потрібно приділити пильну увагу цьому питанню. Слабочуючих дітей потрібно привчати до слухового приладу з 3-6 місяців, щоб уникнути відставання в розвитку.

Слепки-вкладыши фото

«Що таке вушний вкладиш і навіщо він потрібен?»

Коли вибирається завушний слуховий апарат, купити індивідуальний вкладиш до нього є обов’язковою мірою. Чому? Справа в тому, що будова вушного каналу у кожної людини різна. І завдання вкладиша – забезпечити фіксацію прибора та донести звук від нього до вуха. Щоб домогтися цього, потрібно щільне прилягання до стінок каналу. Кращий спосіб це зробити – виготовити вкладиш індивідуально, по зліпку вуха.

У продажу є і типові вкладиші стандартної будови. Вони пропонуються в широкому асортименті форм та розмірів, але ідеального прилягання забезпечити не можуть. Тому у користувача можуть початися проблеми: витік і спотворення звуку, свист. Навіть найдорожчий слуховий апарат може працювати некоректно через те, що покупець заощадив на вкладиші.

«Чим цифрові слухові пристрої краще аналогових?»

Раніше все слухові рішення обробляли сигнал лінійно – тобто, посилювали однаково по всіх частотах. У сучасних цифрових моделей є вагома перевага – почастотна обробка. Тому їх користувачі отримують безліч плюсів:

  • Посилення лише тих звуків, які людина чує гірше
  • Пом’якшення надто гучних сигналів
  • Покращена розбірливість
  • Шумозаглушення
  • Відсутність зворотного сигналу та інших спотворень
  • Природність звучання
  • Мініатюрність
  • Синхронізація зі смартфонами та іншими гаджетами

Якщо вас цікавлять якісні слухові апарати, купити їх можна в центрі «Беттертон». Він пропонує повний спектр послуг з реабілітації слуху, починаючи з діагностики і закінчуючи підтримкою в адаптаційний період. У центрі продаються слухові рішення американського бренду Starkey, які настроюються індивідуально під параметри майбутнього користувача.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей по телефону:

+38067 260 57 34

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *