Найважливіша форма слуху – слухання

У наш час новітніх технологій катастрофічно втрачається спілкування людей лицем до лиця. Живе усне мовлення збагачене інтонацією, мімікою, жестами, емоціями. Сьогодні все рідше люди зустрічаються і розмовляють особисто. У сучасне життя увійшли поняття онлайн-навчання, «віддалена» робота за допомогою новітніх комп’ютерних технологій. Люди не контактують в колективі, не обговорюють разом якісь робочі моменти, не діляться радістю чи проблемами.

Як змінилося слухання в цифровому світі?

Мовне спілкування сучасної людини замінено на віртуальний світ. Стало звично користуватися мобільними засобами зв’язку та Інтернетом. З кожним роком ситуація в цьому питанні погіршується, за допомогою соціальних мереж і сервісів починають спілкуватися з раннього дитинства. Психологами доведено, що онлайн-спілкування негативно впливає на комунікативні навички людей.
Всілякі гаджети полегшують наше життя, дарують нам можливість контактувати з людьми з інших міст, країн та континентів. Це забезпечує продуктивне використання часу, але ізолює від суспільства. Люди стали менше розмовляти та слухати один одного.
Слух – один з найважливіших органів почуттів. З самого народження ми з його допомогою накопичуємо знання, він впливає на розвиток таких психічних навичок, як усне мовлення, увагу, мислення. Люди не завжди розуміють, що його втрата призводить до соціально-психологічних проблем і важкого емоційного стресу.
Звичайно, не можна заперечувати важливість прогресу. Завдяки інноваційним технологіям були створені цифрові слухові апарати, кохлеарні імпланти та інші якісні рішення для відшкодування втрати слуху.

Робимо крок до слухання

Коли людина втрачає слух, то його світ занурюється в тишу, і він вже не може вести звичний спосіб життя. Якщо не запускати хворобу і користуватися приладами для компенсації слуху, то це подарує шанс вирватися з «країни глухих».  Не кожен пацієнт з приглухуватістю може собі дозволити установку кохлеарних імплантів. Перший крок полягає в реабілітації слуху за допомогою слухових апаратів.
У центрі слуху «Беттертон» допоможуть підібрати індивідуально пристрій, який вибірково підсилює частоту. Тут можна купити слухові апарати з широким функционалом. Спеціаліст перевірить загальний стан слуху та налаштує прилад під ваші потреби.

Детальну інформацію можна отріматі в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих и дітей за номером телефону:

+380977208711

Записатися на прийом до лікаря:

    Кристина Альбертовна Оганян

    Спеціалізація: ЛОР лікар. Дитячий отоларинголог. Сурдолог Головний лікар мережі Центру Слуху Оганян Х.А. є фахівцем в області дослідження, корекції та терапії сенсоневральної, вікової приглухуватості, а також запальних, грибкових і інфекційних захворювань ЛОР-органів. Лікар проводить прийом як дорослих пацієнтів, так і дітей. Адреса прийому: м. Київ, вул. Невська 2-Л