
Застосування аксесуарів для слухових пристроїв
Сучасні технології, які використовуються у виробництві слухових апаратів, дають можливість домогтися якісної передачі звуків і розбірливого звучання мови. Але є ситуації, коли звичайний пристрій для поліпшення слуху не може забезпечити потрібний ступінь звукового сприйняття. Тому Starkey виробляє спеціальні бездротові аксесуари, які дають людям з приглухуватістю можливість завжди мати якісний зв’язок з навколишнім світом. Такий аксесуар стане ефективним доповненням до слухового апарату під час телефонної розмови, перегляду телевізора, бесіди в умовах галасу. Starkey піклується про те, щоб ніякі зовнішні обставини не перешкоджали вашому повноцінному спілкуванню з навколишнім оточенням.
Є такі аксесуари, без яких користувачі слухових апаратів просто не можуть обійтися. Всі ці важливі додаткові деталі ви можете придбати в нашому ЛОР-центрі. Фахівці, що працюють у нас, допоможуть вам визначитися з вибором та придбати саме те, що потрібно вам у конкретних обставинах.
Види й застосування
Аксесуари, що додаються до приладів, виконують кілька важливих функцій, одна з яких полягає в захисті обладнання від забруднення та від розмноження шкідливих організмів (грибів, бактерій та інших). Внаслідок цього слухові апарати довше функціонують, а їх носіння не призводить до виникнення інфекційних захворювань та запальних процесів у вушній раковині й слуховому проході.
Ще раз підкреслюємо, що пристрої для поліпшення здатності чути необхідно чистити регулярно й ретельно. Не слід забувати, що правильно підібрані аксесуари не тільки підвищують ефективність таких приладів, а й істотно збільшують термін їх існування. Якщо ви бажаєте забезпечити своєму приладу довге й продуктивне життя, обов’язково придбайте для нього спеціальну продукцію, яка забезпечить дбайливий та якісний догляд.
Отже, в залежності від свого призначення, аксесуари класифікуються на:
- Засоби для догляду
Доглядати за пристроями, що поліпшують слух, потрібно кожен день. У нашому центрі є великий вибір пристосувань, що захищають слухові апарати й вушні вкладки від патогенної мікрофлори. Засоби догляду призначені для їх чищення, сушіння й зберігання. За допомогою цих аксесуарів, ви зможете захистити свої вуха від грибкових уражень та різних інфекційних захворювань.
- Батарейки та акумулятори
Що придбати – акумулятор або батарейку – це питання кожен користувач вирішує залежно від власних уподобань. Обидва варіанти мають свої плюси й мінуси. Так що вибирайте те, що здасться вам найбільш зручним.
Акумулятори для слухових апаратів виконують важливу функцію – забезпечують довге та безперебійне функціонування приладу. Звідси випливає, що вони неодмінно повинні бути якісними. До їх вибору потрібно віднестись з особливою увагою.
Акумулятор для слухового апарату зручний тим, що його можна придбати лише один раз, а потім просто час від часу заряджати. Але є й мінус, який полягає в тому, що це джерело живлення не може забезпечити стабільну напругу. І це може не дуже добре позначитися на роботі пристрою. Заряд енергії в акумуляторі поступово зменшується – і чим потужніший прилад, тим швидше це відбувається. З цього приводу багато користувачів купують відразу два акумулятори й змінюють їх, щоб забезпечити своєму приладу стабільну безперебійну роботу. Але найгірше, що ці пристосування можуть несподівано потекти – і дорогий пристрій буде зіпсовано.
Стійку напругу можуть дати тільки батарейки – у цьому їх основна перевага. На роботу приладу сприятливо впливає стабільне, безперебійне живлення енергією. Мінус полягає в тому, що термін роботи батареї досить швидко закінчується, тому її доводиться викидати, а натомість купувати нові.
Джерелом живлення для сучасної апаратури, що покращує слух, служать повітряно-цинкові батарейки, покриті спеціальною плівкою. Її перед використанням слід відірвати – і через хвилину аксесуар можна вставляти в батарейний відсік. Відривання плівки запускає хімічну реакцію, що сприяє виділенню енергії для живлення приладу. Існують різні слухові апарати (завушні, внутрішньовушні, внутрішньоканальні), і для них призначені різні за розмірами батарейки.
Типорозміри батарейок, що випускаються для слухових пристроїв, поділяються на чотири види: 10, 13, 312, 675.
Пристрої, які споживають багато енергії, відрізняються потребою в посиленому струмені повітря – це необхідна умова для якісної роботи батарей. Завдяки особливостям конструкції повітряно-цинкових батарейок, вони можуть отримувати необхідну кількість повітря та віддавати більше енергії. І це не впливає на стабільність їх роботи. Натомість можна не побоюватися збою у функціонуванні пристрою через нестачу енергії або через нестабільність її подачі.
Пацієнтів цікавить питання: який термін роботи батарейок?
З приводу тривалості функціонування батареї не можна дати однозначної відповіді. Все залежить від багатьох факторів та від специфіки кожного окремого випадку. Тому, щоб більш-менш точно відповісти на це питання, потрібно враховувати: яке додаткове слухове обладнання використовується, як часто носить пацієнт слуховий апарат, яка потужність приладу та інше.
Два найважливіші чинники:
- індивідуальний ступінь приглухуватості. Чим гірше людина чує, тим потужнішим повинен бути пристрій, щоб забезпечити потрібний ступінь компенсації втрати слуху. А чим на більшій потужності працює прилад, тим вище витрата енергії, і тим швидше зношується батарея.
- розмір батареї. Виробники слухових апаратів прагнуть зменшити їх розміри, бо користувачі погано купують великі прилади. А чим більш мініатюрний виріб, тим, відповідно, меншою за розміром буде батарея, яка до нього підійде, і тим коротшим виявиться її термін служби.
Наприклад, батарейка 13 може прослужити від одного до двох тижнів, в залежності від перерахованих вище обставин.
У нашому ЛОР-центрі є великий вибір аксесуарів для доглядання за слуховими апаратами, а також батарейок та акумуляторів. Ви зможете придбати їх у нас, якщо перейдете за посиланням https://lorvrach.com.ua/ua/nashi-kontakty/
Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:
+38097 720 87 11