Фахівець-отоларинголог, сурдолог і аудіолог

Ксенія Віталіївна консультує пацієнтів, оглядає ЛОР-органів, підбирає прилади для корекції слуху з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Лікує патології зовнішнього і середнього вуха, а також носа і гортані.

Спеціалізація:
 • отоларинголог
 • сурдолог
 • аудіолог
Адреса прийому: м. Київ, вул. Саксаганського, 90
Досвід роботи: більше 7 років
Робочі дні: Пн., Вт., Чт.-Сб.
Телефон: +38 (097) 720 87 11

Оксана Віталіївна закінчила Полтавську стоматологічну академію в 2012, а також Нац. мед.академію післядипломної освіти ім. Шупика в Києві в 2014 за спеціальністю «Отоларинголог».

Крім того, в 2017 доктор була слухачкою московських Курсів інформації та стажування з питань клінічної аудіології в ЛОР-інституті ім. Коломійченка, а також «Школи об’єктивної діагностики слуху».

Ксенія Віталіївна Омельченко приймає пацієнтів з понеділка по суботу. Запишіться на прийом, якщо вам потрібен кваліфікований дорослий або дитячий ЛОР-лікар у Голосіївському районі.

Послуги:

 • діагностика носа, вух і горла;
 • лікування запальних захворювань ЛОР-органів;
 • перевірка слуху сучасними інструментальними методами;
 • підбір та налаштування слухових апаратів;
 • допомога в реабілітації слуху.

Освіта:

Полтавська стоматологічна академія.

Медична академія післядипломної освіти ім. Шупика в Києві, спеціальність «Отоларинголог».

Вартість консультації у Омельченко К. В.

Додаткова освіта, курси та конференції:

доктор – московські курси інформації і стажування з питань клінічної аудіології в ЛОР-інституті ім. Коломійченка.

курси «Школи об’єктивної діагностики слуху».

Що включає консультація ЛОР-лікаря

Коли пацієнт приходить на прийом, Ксенія Віталіївна спочатку проводить його опитування. Вона з’ясовує скарги, уточнює, чи має хронічні захворювання та інші особливості організму. Це дозволяє лікареві правильно ставити анамнез. Потім ЛОР-лікар (Київ, Голосіївський район) проводить діагностику пацієнта. Для цього у нас у центрі використовуються не лише візуальні, а й ендоскопічні методи. Це дозволяє детально досліджувати структуру тканин носа, горла та вух, а також отримати відеозапис обстеження.

За підсумками діагностики лікар Омельченко підбирає пацієнтові індивідуальну схему лікування. вона прописує необхідні препарати, а також за необхідності проводити лікувальні процедури чи мікрохірургічні операції. Наша клініка оснащена всім необхідним для цього – тут можна отримати найсучасніше ефективне лікування ЛОР-захворювань.

Поради від лікаря

Якщо ви відчули навіть найменші симптоми захворювань носа, вух чи горла, одразу ж запишіться до нас на прийом. Також ви можете мінімізувати їх ризики, якщо наслідуватимете рекомендації:

 • уникайте переохолодження ЛОР-органів;
 • підтримуйте їхню гігієну;
 • ведіть здоровий спосіб життя;
 • зміцнюйте імунітет;

Не пропускайте регулярні профогляди у отоларинголога. Більше подробиць можна дізнатись, записавшись на консультацію. Наш ЛОР у Голосіївському районі готовий прийняти вас у зручний час.

Задати питання лікарю


  Клініка в якій працює лікар

  м. Київ, Голосіївский район
  вул. Саксаганського, 90, 1-й поверх